Koncem 40. let minulého století byli Martha Beck a Raymond Fernandez známí jako „Vrazi osamělých srdcí“. Jejich vražedný plán byl jednoduchý – podvedli a pak zavraždili opuštěné válečné vdovy, které odpověděly na jejich inzerát. Sami se také seznámili na inzerát a Martha se měla stát první Raymondovou obětí, ale byla to láska na první pohled. Tím, co je spojovalo, byl perverzní sex, záliba v pletichářství a láska k penězům. Když byli zatčeni, přiznali se ke 12 vraždám, ačkoli skutečný počet se spíš blíží 20. Při soudním líčení Martha s Rayem cukrovali, drželi za ruce a zdálo se, jako by se nemohl nabažit jeden druhého…. (Filmbox)

jefff

Průměrný film s nadprůměrnou Salmou Hayek, který roli zahrála výtečně. Není to vyloženě špatný film, avšak špička to zrovna také není. Škoda, potenciál by to mělo. 65% ()

manonfire

Ubral bych melodramatu a řídil se více reálnou předlohou. Oni zabíjeli kvůli penězům a ne kvůli žárlivosti. Selma sice hrála dobře, jenže kdo někdy viděl Marthu, tak si uvědomí, že zde se(řečeno kulantně) podoba prostě neshoduje. Rovněž popis práce vyšetřovatelů byl takový nemastný neslaný. Dalo se toho chopit lépe. 40% ()

HomeAlone

Kriminalka , ktorej nechyba dobova atmosfera a Travolta vo forme . No zabijaci pod taktovkou J.Leto a S.Hayek mi tu jednoducho nesedia ()

Soweek

Klasická stará nudná detektivka, nic víc, nic míň. Herecké obsazení tu pro mě nehraje roli, jelikož celý film ničím podstatně nevyniká. Pro fanoušky žánru jasná volba, pro mě nic moc. ()

sedm.1

Hlavním problém Zabijáků je jeho naprostá dějová průhlednost.Prakticky od prvních minut každý ví,o čem bude zbytek filmu,čímž se automaticky vytrácí jakékoliv napětí.Sledujem tak pouze sled předvídatelných událostí,které vedou k již prozrazenému z úvodu.Atmosféru tak tvoří jedině dobově stylové ražení filmu.Zkrátka kriminálku,u které víme všechno hned od začátku nezachrání před nudou nic,ani kvalitní obsazení,ani příjemné retro. ()

ZkuKol

V celku zajímavý příběh, který ale trpí rutinním a ospalým zpracováním, až má divák pocit, že sleduje něco z televizní produkce. Daší důkaz, že velké množství známých jmen, ještě neznaměná velkou kvalitu. ()

vitekpe

Takovej jakoby neonoir, celkem slusne obsazenej...ale presto, jakoby slo o nekolik ruznych filmu zmotanych dohromady. Hlavne tedy myslim provedenim, tempem, naladou...nebo jak to rict. Dokoukat to lze, ale ze bych si to nekdy pustil znova....tezko. Skoda. V podstate to vse vyjadril celkem presne ve svem komentari kolega Shushika... 3- ()

jondoe

komorny az by som povedal ale to bude asi reziou televizny film s obstojnymi herecky vykonmi a dobrum scenarom.dalo sa to vsak natocit ovela lepsie.ale aj tak sa na to dobre pozera. ()

cab

Kriminalni pripad, podle skutecnych udalosti, je veden dvemi detektivy (John Travolta a James Gandolfini), kteri se dostanou na stopu (Jared Leto a Salma Hayek). Tato dvojice se vzdy predstavuje jako sourozenecky par (ve skutecnosti silene vasnivy milenci) osamelym ovdovelym panickam s kterych za pomoci sarmu a mazanosti Leta vymohou vse cenne a zlocin zakonci brutalni vrazdou. V zanru nic prevratneho, pricemz potencial na neco vetsiho byl. 65% ()

MareT.

Zajímavý pruměr, který zaujme netradiční roli Salmy Hayek a znechutí nudným Travoltou! Ale zábava to je, i když jedna z těch jednodušších! ()

dopita

Kriminální příběh natočený podle skutečných událostí. Příběh sleduje události kolem vražd válečných vdov a paralelně vztahy mezi policisty, či jejich soukromí. Nikterak objevně natočený film, nicméně nejedná se o film nepovedený. Film je hodně závislý na hereckých výkonech. John Travolta hraje slušně, James Gandolfini je sympatickej, Jared Leto čistě účelovej a Salma Hayeková se sice snaží, ale rozhodně víc zaujme svým zjevem, čili pěkným ksichtem. Solidní film. ()

Hanys_

Nic než průměr mě nenapadá. Taková lepší tv "detektivka" se známými xichty a pár silnějšími scénami..6/10 ()

Mazlik4

Další z nepřeberného množství obyčejných filmů. Nenabízí nic víc, než prosté odvyprávění příběhu. Bez jakékoli přidané hodnoty. Ačkoli věřím, že pro spoustu pisálků představuje přidanou hodnotu J. Travolta a nic-moc prostředí padesátých let. Pro náročnějšího diváka to vskutku není. ()