Zabijáci osamělých srdcí

Lonely Hearts Killers

Zabijaci osamelých sŕdc

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 103 min

Zabijáci jsou ostrá kriminálka, kterou mám moc ráda. Travolta boduje.(20.5.2014)

Režijně zvládnuté, občas i dějově netradiční, ale nedokážu pochopit, co mi měl film dát. Noir se střídá s černou komedií, hlášky s brutalitou a když závěr všechno přepálí, zůstanu jen kroutit hlavou. Přesto jde o svižnou detektivku, kterou do bezproblémových vod tahá hlavně Travolta, který ze sebe i přes zrádný scénář plný klišovitých replik ždímá jen to nejlepší.(20.2.2007)

Dva drsní detektivové vs. dva psycho-vrazi. Hvězdně obsazené retro plné krve, brutality a taky chytlavého napínavého příběhu, který ani na vteřinu nenudí.(18.4.2016)

Bestie - mimochodem, ve filmu bylo dvakrát použito slovíčko ''stoka''.(17.11.2013)

Nebýt Travolty, dám o hvězdičku víc.. ALe nemůžu, když mě po celou dobu filmu pohled na něj vytáčel.. Jako herec vyhasl. Z jeho postavy se dalo vymáčknout mnohem víc. Zápletka velmi působivá a mrazící..(9.4.2007)