poster

Zabijáci osamělých srdcí

 • USA

  Lonely Hearts

 • Německo

  Lonely Hearts Killers

 • Slovensko

  Zabijaci osamelých sŕdc

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  Dva drsní detektivové vs. dva psycho-vrazi. Hvězdně obsazené retro plné krve, brutality a taky chytlavého napínavého příběhu, který ani na vteřinu nenudí.(18.4.2016)

 • Gilmour93
  ***

  V nějakém jiném paralelním vesmíru jistě existuje film o „Lonely Hearts Killers“, který si ponechává svůj retro kabát či drsné hlášky buranských poldů a přitom tak trestuhodně nemrhá potenciálem, necpe teatrální emoce tam, kde vůbec nejsou a umí naložit s objemným tělesem jménem Gandolfini. Tak je to jen sto minut hledání chřestýše v ešusu.. Potkat v nočním lese tuto Lauru Dern, zakousnu se slovy Bosáka do stromu a dělám suchou větev..(27.5.2015)

 • Her0.89
  ****

  Mě se to líbilo. Perfektní vizuální spracování a docela zajímavý příběh. Poválečné období muselo být v Americe zajímavé. To co předvedla Marta (Salma Hayek) to mě dostalo. Role chladnokrevné vražedkyně, které vraždila z lásky se zhostila na výbornou. Film byl jinak průměrný, ale za nadprůměrnou roli Salmy Hayek dávám hvězdu navíc (jinak by to byly slušné 3*).(2.2.2008)

 • jojinecko
  **

  Je to štýlové a dobre sa na to pozerá, Salma je poriadna mrcha a osudy tých dvoch maniakov sú zaujímavé. Nepochybujem o tom, že na papieri vyzeral tento film veľmi dobre (napriek niektorým logickým medzerám), najväčší problém vidím v réžii. Robinson má napozerané množstvo filmov a snaží sa to najlepšie z nich aplikovať v praxi (aspoň ja som v tom našiel množstvo odkazov na iné filmy, pričom niekedy by sa dalo hovoriť o kopírovaní..ale možno je to len môj pocit:) a tým pádom je to taký miš-maš, všetko a nič. Celkove mi Lonely Hearts príde ako potenciálny príbeh zabitý menej potenciálnym režisérom. Druholigová, miestami poriadne nudná gangsterka...(28.7.2008)

 • Stoka
  ***

  Bestie - mimochodem, ve filmu bylo dvakrát použito slovíčko ''stoka''.(17.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace