poster

Zabijáci osamělých srdcí

 • USA

  Lonely Hearts

 • Německo

  Lonely Hearts Killers

 • Slovensko

  Zabijaci osamelých sŕdc

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanucci
  ***

  Všechno je na dobré úrovni: režie, herecké výkony, příběh...ale v hlavě tento film nezůstane moc dlouho - 70%(10.5.2007)

 • Zeebonk
  ***

  Zabijáci osamělých srdcí mají v obsazení rekordní počet mých oblíbených herců. Za předpokladu, že Travolta vydá za tři a Gandolfini za osm, jsem jich napočítal patnáct, což je něco vskutku nevídaného. Ve vesmíru však vládne tendence, že každé pivo na účet podniku zákonitě následuje zprzněný anál. A zde tomu není nijak. Jared Leto, můj oblíbený buzík ze sračkové kapely, předvádí výkon hodný buzíka ze sračkové kapely. Selma ztratila naděje na můj obdiv v momentě, kdy se vyškrábala z kundy své matky bez chromozomu ypsilon. V tomto filmu však ztrácí obdiv i zbytku diváctva, neboť ji pan režisér nechal mluvit. Ani Travolta si nemohl zamračeně odříkat své repliky, ti zkundyksichti jeho postavě museli našťouchat mezi půlky nějaké homotrauma a on musí vést homodialogy se svým homosynátorem a předstírat, že v poválečné Americe existovalo cosi jako vřelý otcovsko-synovský vztah. Jediný Tony Soprano tu září ve své nejlepší poloze - žere, funí a fuckuje. Celé je to pěkně natočené, brutality jsou šťavnaté... Ale jinak to čpí dojmem, že pánové od výroby z příběhu, který napsal sám život, vytáhli pouze momenty, které spadají do kolonky "nudná a nepřesvědčivá homosračka", a tak bych ocenil, kdyby mi ty uzívané tři hvězdy přinesly alespoň pivsona na účet podniku bez zprzněného análu.(20.7.2016)

 • Stoka
  ***

  Bestie - mimochodem, ve filmu bylo dvakrát použito slovíčko ''stoka''.(17.11.2013)

 • Caszidy
  ****

  Zpočátku na mne příběh a jeho atmosféra působily poněkud zmateným, či nerozhodným dojmem, avšak postupem času se hlavně zásluhou vynikající Salmy Hayek naplno rozehrál děsivý kolotoč deprese, šílenství, spalující vášně a chladné a nemilosrdné brutality. Jared Leto Salmě zdařile sekundoval a tým policejních vyšetřovatelů v čele se zatvrzelým a rozervaným Johnem Travoltou tvořil šílenému páru ten správný protipól.(15.2.2009)

 • Allien.9
  ***

  Šílené, jak šílené věci mohou jistí šílenci šíleně dělat...(28.9.2010)

 • - Skutočná Martha Beck mala v čase svojej smrti veľmi odlišnú postavu ako herečka Salma Hayek. Tesne pred popravou vážila takmer 100 kilogramov a kvôli úzkej vzdialenosti medzi lakťovými opierkami na elektrickom kresle sa tam takmer nevošla. (MikaelSVK)

 • - Natáčelo se také na historických místech Jacksonville na Floridě. (Terva)

 • - Film bol venovaný zosnulému policajtovi Elmerovi C. Robinsonovi, ktorý sa zaoberal práve týmto známym prípadom. Nie je teda veľkou náhodou, že režisér filmu Todd Robinson je jeho vnukom. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace