Koncem 40. let minulého století byli Martha Beck a Raymond Fernandez známí jako „Vrazi osamělých srdcí“. Jejich vražedný plán byl jednoduchý – podvedli a pak zavraždili opuštěné válečné vdovy, které odpověděly na jejich inzerát. Sami se také seznámili na inzerát a Martha se měla stát první Raymondovou obětí, ale byla to láska na první pohled. Tím, co je spojovalo, byl perverzní sex, záliba v pletichářství a láska k penězům. Když byli zatčeni, přiznali se ke 12 vraždám, ačkoli skutečný počet se spíš blíží 20. Při soudním líčení Martha s Rayem cukrovali, drželi za ruce a zdálo se, jako by se nemohl nabažit jeden druhého…. (Filmbox)

Shaleman

Skvěle zvládnutá noirovka, kterou vede realisticky přirozený Travolta, ubíhá svým klidným tempem s razancí na brutální scény, které byli mistrně vyvedené pro podobný druh filmu. Krve nebylo málo, ale ani hodně a veškeré násilí, kterého na druhou stranu zase nebylo tolik jak asi vyznívá z komentářů, je spíše okrajové a ve většině případů "mimo" scénu, což však ještě více umocňuje takový ten nepříjemný pocit mrazu na zádech. Osobní životy jednotlivých postav však nejsou nijak zajímavé a i když trauma hlavní postavy je z části spjato s první vraždou, není až natolik zabarveno, aby na diváka nějak zapůsobilo, stejně jako scény se synem či Laurou Dern, které jsou trochu zbytečné a přidané spíše pro prodloužení celkové stopáže - přesto však nenudí a celkový dojem ani tak nekazí. Jediné co mi trochu na filmu vadilo, byli záporáci. Jared Leto se celkem vydařil a dle mého první část filmu jakožto podvodníček si i užíval, ale se Salmou je to trochu horší. Buď mi do tohoto filmu prostě nesedla svým jednoduchým poddáním, nebo mi postava sama přišla poněkud místy slunečno místy s deštěm - jednou málo, jednou moc. Zatímco film bere záporné postavy jako celek, neškodilo by je vzít trochu zvlášť, aby více vynikla Raymondova slabost pro podvody a Marthina šílená posedlost svojí láskou. Pro mě osobně bylo milým překvapením účinkování Jamese Gandolfiny, jehož komentáři prostupující dějem mě poněkud nesedly, zato však on osobně 100%. Ale to bude asi mými sympatiemi pro něj z dob Sopránů - já toho buldoka prostě miluju.... ()

rublik05

Zpočátku na mě snímek působil dost nenápadně, vlastně jsem se občas i dost nudil, celý film podle mě zachraňují především herci. Záporáci jsou přímo luxusní, Jared Leto i Salma Hayek mě moc bavili, nicméně dobrý výkon předvedl rovněž i John Travolta. Líbily se mi drsné krvavé scény, k nejlepším momentům celého filmu patří jednoznačně závěr, řádně napínavý a emotivní, ten jsem si fakt užil. Škoda však toho nevyužitého potenciálu, který příběh svou podstatou nabízí, a nepříliš povedeného zpracování. Za mě je Lonely Hearts čistý neurážející průměr. 5/10. ()

Looka

Skvěle vykreslená dobová atmosféra. Parádní příčesek J. Leta a úchvatná Salama Hayek. Bohužel tak nějak plochý John Travolta a v podstatě absence jakéhokoliv překvapivého momentu nebo vývoje. Ale pro milovníky noiru jednoznačná volba. ()

john.h

Řemeslně dobře odvedená práce se solidním scénářem, která je však celkově tak nějak jen lehce nadprůměrná. Kdybych si to pustil podruhé, už bych se dost nudil. Jelikož se jedná o film podle skutečné události, musím ještě jednu hvězdičku k dobru přidat. Celkově to jsou slabší čtyři. ()

masekjc

Hvězdami nabitá a stylová kriminálka inspirovaná skutečnými událostmi sice nepřináší extrémně ohromující zážitek, ale svůj účel plní bezchybně. 7/10 ()

alldo.raine

Poctivá filmařina s travoltou, který konečně opět hraje to svoje. na víc jak tři však jít nemohu, neboť tento námět byl už zpracovaný tolikrát, že jen dobré herecké výkony nestačí. Neurazí, nepřekvapí, za týden z hlavy pryč. Nicméně mně to za zhlédnutí stálo už jen z toho důvodu, že jsem se znovu přesvědčil, že Travolta prostě hrát umí. ()

Duke90

Docela netradiční kriminálka s ucházejícím Johnem Travoltou v hlavní roli a mým oblíbencem Gandolfinim, který bohužel nedostal mnoho prostoru a jeho potenciál tak zůstal z větší části nevyužit, ovšem gestikulací, hlasovým projevem a funěním asi navždy zůstane hlavně nezapomenutelným Tonym S. Vždy jsem měl trochu problém s doceněním hereckých kvalit Jareda Leta a ani tentokrát mě jeho mírně přehrávající slizounek příliš neučaroval, zato nemálo narušená Salma Hayek mi s gradujícím dějem docela vyrazila dech, jak odpudivě svedla svůj part odehrát a na rozdíl od její reálné předlohy měla doopravdy čím oslnit, protože o skutečnou Marthu bych si pravděpodobně neopřel ani kolo... Myslím, že zdejší hodnocení přesně odpovídá celkové kvalitě filmu - slušný nadprůměr, který stačí vidět jednou za dva roky. ()

Lumpus

Hodně popletené a divné,ale ve své poctatě film ze staré školy taková obyčejná detektivka nic mín nic víc ()

vitac.

Průměrný film, který ve mně žádnou hlubší stopu nezanechal. Jestli měla rodinná dějová linie za úkol připravit si diváka na nějakou tu kapku slzí při pěkném záběru člunu plovoucího po řece před koncem snímku, tak se to v mém případě nepovedlo - a to řvu u lecčeho:) Hlavní linie na tom byla o něco lépe, vraždy jsem jako samozřejmost nebral a k lehkému pohnutí u mě docházelo - asi nejpovedenější byly události na samotě v polích, POZOR, NÁSLEDUJE SPOILER kde byli nakonec Martha a Raymond dopadeni KONEC SPOILERU. Moji oblíbenci Salma a Travoš hráli pěkně... a ačkoliv auto řídím tak jednou za rok, šílenou Marthu bych svezl;) Takže slabší tři - 2,6. ()

Mr.Roman

Prehrabával som sa trocha neznámymi a mnou neprebádanými filmami, až som narazil na Lonely Hearts (tým že som pozeral kde všade hral James "Soprano" Gandolfini). Určite kvalitný film plný výborných hercov (dokonca aj Salma Hayek hraje tú mrchu dosť dobre), ktorý však dopláca na pomalé tempo a absenciu scén, ktoré by sa vám zaryli do pamäte. ()

Romeroo

Tento film bych zařadil do škatulky lehce nadprůměrných filmů..dobré herecké výkony, slušný děj atd..kdo má rád Travoltu, žánr "retrokrimi", tak pro něj je to taková malá povinnost : - ) a pak je tady ještě jedna žena - Salma - tedy Marta, další důvod proč tento film shlédnout...celkem je to za 66%... ()

jafuska

Film, který je jasně daný svou filmařinou, sice je vidět, že je to už hodně starý snímek, a herec Travolta je tomu jasným důkazem, ale budiž, film, který zase není až tak moc špatný, klasická kriminální zápletka, hledání dvou lidí, kteří mají na svědomí zbytečně zmařilé životy lidí, no budiž, tohle by ještě šlo, ale celkově na mě působil film docela špatným dojmem at už po herecké stránce, nebo výběrem herců, kteří mě prostě nesedli, ale napětí bylo celkem slušné. ()

kubilov

Příběhově nijak originální dobová ('40) kriminálka, která je však nadprůměrná svou obrazovou vytříbeností a výtečným tandemem Leto - Hayek, kteří jednoznačně zastínili i Johna Travoltu v hlavní roli. A ačkoliv je Salma Hayek pořádně uhrančivá, tak jsem si stejně nejvíc užíval výborného slizáka Jareda, jenž mě nakonec spolu s několika brutálními okamžiky přesvědčil o 4* ()

mac000

Povedené retro, které stojí za to vidět přinejmenším kvůli skvělým hereckým výkonům Jareda Leto a Johna Travolty (i když Salma Hayek nezůstává poc pozadu). Kdesi jsem četl, že film je jako L. A. Confidential zkřížený s Černou Dahlií. Docela to sedí. Režisér věnoval film svému dědovi, skutečnému policistovi Elmeru C. Robinsonovi ()

Orhalmi

Další lehce noirovský film. Hodně smutný film ze všech úhlů pohledu. Výkon J.Travolty – vynikající. Klobouk dolů. Já si pamatuji, jak jsem ho já neměl za mlada rád pro ty muzikálové role. Ale od Pulp Fiction se mi zdá, že se pořád jen zlepšuje. Na druhé straně nebýt jeho a S.Hayek, film by byl notně slabší. Opravdu temný a smutný příběh. Opět vynikající atmosféra poválečné Ameriky. Je zde cítit osamělost žen a touhu po nějakém, někdy jakémkoliv vztahu. Film je opět „ based on true story“, až se bojím, aby se to při množství opravdových příběhů nezprofanovalo. Chápu, že to není mainstream, proto nebude ani v kinech. Škoda . Můžu vřele doporučit. ()

CorvusBlek

Docela překvapení, slušná kriminálka z poválečné ameriky, ve stylu takových normálních zabijáků, akorát že hlavní roli převzal tlusťoch detektiv Travolta. A nutno dodat, že podal dobrý výkon. Nejvíc mě ale dostala scéna a dialog mezi Salmou Hayek a malou holčičkou, až se mi ježila kůže a to nebylo nic krvavého, nebo brutálního a přesto...Stopáž filmu akurátní ()

Puncko

Salma Hayek si na tej roli "vraždiacej potvory" fakt dala záležať až som sa jej začínal normálne báť. Ešte že ju ten Travolta dal na konci do poriadku. Toto je taký ten typický film po zhliadnutí ktorého má človek zlý pocit čo za "prepálených" ľudí behá po svete. ()