Univerzální uklízečka

• Velká Británie Keeping Mum (více)

Shitonit

No co dodat ?? Super dokonalá komorní komedie, s velmi příjemnou, praktickou babičkou a jezírkem v hlavní roli :-) ()

unrocker

Inteligentní humor a opravdu pěkná dcera rewerenda mě bavily takže každopádně je dobé že vznikají i takové snímky které nejsou zničené AMERICKYM stupidním humorem... :) ()

mr.cartman

Nebylo to vůbec špatný, řekl bych i zajímavý humor, ale bohužel mi nikdy nesedí, když Rowan Atkinson mluví, pro mě je to Mr. Bean... Určitě stojí za shlédnutí. ()

mikhail

Čakal som od tohto filmu veľa, ale opak bol pravdou. Síce mal sľubný rozbeh, ale záver nestál za nič. 50% dávam len za dobré herecké výkony. Škoda, veľká škoda... ()

Fanak

Co je na této komedii naprosto úžasné jsou herecké výkony snad všech hlavních postav. Scénář je zajímavým klonem milé rodinné podívané s britskou černočernou komedií. Velmi svébytný počin. ()

tereza.s

Tak toto mě velice nadchlo. Trošku mě viděsil Rowan Atkinson na obalu, tak jsem čekala nějakou blbinu, ale neprohloupila jsem. Opravdu výborný film, takhle zpracovaný černý humor se mi líbí. Zajímavé je i zasazení příběhu do anglického venkova. Kde jinde by vraždy mohly lépe zmizet? 57 obyvatel? Nikdo nemá šanci něco zjistit. Navíc ve mně Univerzální uklízečka vyvolala nutkání, uvařit si čaj s cukrkandlem, zachumlat se do postele a dát si štrůdl. Zkrátka domácí pohoda v sobotu odpoledne. ()

Jaromír

Zajímavá komedie, která není postavena jen na výkonu Rowana Atkinsona :) (což je velice příjemné a neni to u komedií, kde hraje zvykem). Není nad to, mít u baráku jezírko s několika mrtvolami :D. ()

piglit

Dobrá - dávám 4 hvězdičky - ale to jenom kvůli tomu starému nahluchlému pánovi, který neúnavně hledal svého oblíbeného a uštěkaného psíka - to byl klíčový bod celého filmu. ()

Marrianna

Mám ráda anglické komedie a tahle je prostě poklad. Maggie Smith zde exceluje, je krásná, je roztomilá je prostě naprosto úžasná. Upřímně můžu říci, že bych ji odpustila vše co by provedla okamžitě a bez rozmýšlení. Černý humor, milé prostředí anglické vesničky a výborné herecké obsazení - to vše je správná kombinace pro komedii, která nezapadne "do regálu" mezi ostatní. ()

LuNaj

Černá komedie, která mě kromě vtipů zaujala i celkovým pojetím a výběrem herců. Mám britské legrandy rád. ()

RobbieM@N

Takový ten film co si plyne bez problémů až narazí na pár zajímavých vražd, hlavně to přepadnutí lopatou bylo příznačné a žehlička si taky nezadá, ani vás u sledování nepřepadne nuda ale přesto je jasné, že tenhle film smrdí neoriginalitou na hony daleko.. Patrick Šwajš je ale ten největší perversák za poslední dobu, byl fakt skvělej. ()

d1x

Podle názvu jsem čekal nějakou totální blbost:-) O to příjemnější překvapení mě čekalo při sledování tohoto filmu. Velmi vtipná a povedená černá komedie. Navíc s dobrým výběrem herců, kterým jednotlivé role prostě sedí. Dobrá volba pro odpočinkový film, u kterého se chcete zasmát. ()

Lennie

Překvapivě dobrá komedie, čekala jsem horší běs. Rowan Atkinson mě překvapil rolí "suchara", Maggie Smith byla jako vražedkyně dokonale nevinná, morbidní vtípky byly opravdu vtipné...nevm co vytknout, snad jen Patrick Swayze mi do role úchylného milence nezapadl... ()

Pitryx odpad!

Asi zde budu za škarohlída, ale jaksi jsem nechápal čemu že se to vlastně mám smát. Prvních 20 minut jsem se jen nudil a pak párkrát pousmál. Hodlal jsem dát hvězdičku, jako ránu z milosti, ale strojené spojení Šaloamoun - sex tento film definitivně posílá do koše. ()