Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The

USA, 2005, 11 min

Gary Trousdale

Michael Lachance

Jim Dooley

Ne tak vtipné, jako kraťas k Době ledové, ale pořád dost dobré a podstatně výživnější, než celovečerák, ke kterému se váže...(7.12.2005)

„Vojenská jednotka“ tučňáků bylo to jediné, co na Madagaskaru dokázalo zaujmout. Nyní se jim dostalo zaslouženého kraťasu, v němž se zúročili všechny jejich přednosti. Drsná vojenská disciplína, hi-tech zbraně a hlavně smysl pro okamžitou improvizaci z nich dělá jeden z vrcholů zábavy, který lze na poli animovaných kraťasů dosáhnout. PS: Vřele doporučuji ruský dabing! Neuvěřitelné(17.12.2005)

Shreck má osla. Doba ledová má veverku. Madagascar má tučňáky. jedenáct minut skvělé zábavy a party postaviček, které by si zasloužili klidně i celý vlastní film.(16.11.2008)

Scénář: Michael Lachance .. Tučňáci jsou fajn, akce jim jde svěže od křidýlek, ale ta babička je příšerná a škoda, že nedotáhli tu kovadlinu.. Protože co pak předvádí v Escape 2 Africa je všestranně hrůzné.(19.11.2008)

A líbilo se mi to ještě víc jak celovečerák! :)(19.10.2008)

Předfilm u Wallace a Gromita, který celovečerním plastelíňákům nedělá vůbec žádnou ostudu.(5.11.2005)

// Production Companies: DreamWorks Animation //(15.2.2011)

Pinguiny z MADAGASCARU (a jeho ostatné podporné roličky - maličký Mort, párik šimpanzov atď.) sú pre MADAGASCAR tým, čím šialená veverica pre prvú DOBU ĽADOVÚ. Vlastne ešte čímsi viac, lebo kým tá zaujala i v scénach, v ktorých Scrat nebol, v MADAGASCARE boli štyri hlavné úlohy (zebra, lev, žirafa, hroch) také nudné, že keď plátno ovládlo militantné komando tučniakov, takmer som plakal od nadšenia a prietrže dobrých gagov. Preto fakt, že rota ťažkotonážnych čierno-bielych mariňákov dostala vlastný krátkometrážny spin-off, som prijal s nadšením.(2.3.2006)

To nejlepší z Madagaskaru v krátkometrážní podobě. Zkrátka jeden velký komediální kaboom.(26.2.2006)

Vďaka stopáži o niečo lepšie než film, ktorý po tom nasledoval v kinách.(3.11.2005)

No Madagascar jsem zatim nevidel, ale tyhle tucnaci byli docela cool. Animace sice patri spis k tem prumernejsim, ale uz sem videl horsi. Pribeh je v pohode, hlavne diky stopazi, na neco delsiho by nevystacil a z tech 10 minut co film ma je minimalne tak 6 minut hodne vtipnejch. Ne ze bych se nepretrzite smal, ale zabava to je docela slusna a jako bonus na dvd to je paradni.(27.2.2006)

Nejvtipnější čtveřice v živočišné říši, při zásahu sehranější než útvar rychlého nasazení. Krvelační pudlové z Hulka jsou proti Mr. Chew jen navonění mazlíčci, tenhle ďábel musel ujíždět na steroidech, protože tak naspeedovaného rafana jsem ještě neviděl. Geniální v nápadech, vymakané v detailech, klišovité v poselství. Škoda jen, že kovadlina svůj cíl nezasáhla.(2.12.2008)

Příjemně ulítlé, docela vtipné. Víc předfilmů v našich kinech!(8.11.2005)

"Ka-boom?"Tučniaky v Madagascare sú dôvod, prečo prvý diel nie je totálny prepadák. Preto čisto im venovaný bonus je ako sladké pohladenie na duši od tvorcov. Staršia pani sa objaví aj v druhom diely, ale tentokrát bez "rozkošného" čokla Mr. chewa. Bez debát plný počet.(21.12.2008)

5/5* Celou dobu sem se smal :-) Skoda, ze to melo jen 11minut.. Kowalski Check :-D(20.1.2008)

"High five, low five, down low, too slow."(10.10.2008)

Mne sa tento kraťas dostal do rúk ešte skôr ako samotný Madagascar, preto nemôžem toľko kritizovať postavičky, ale tento minifilmík bol podľa mňa naprosto dokonalý! Skutočná zábava, nemám čo by som vytkol! 90%.(21.5.2006)

Nejlepší zásahová jednotka Tučňáků znovu v akci.(15.8.2011)

Keby som nevidel Parkove Wrong Throusers, tak dám tým pinguinom plný počet. Ale aj tak je toto oveľa zábavnejšie, ako celý Madagascar. Santa Claus is come to town... :))(3.11.2005)

Tak jestli mě něco bavilo na původním filmu, tak to byli tučňáci... a jejich kraťas? Kaboom? HELL YEAH!!! Kaboom!(10.5.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7