poster

Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The

 • USA

  Dreamworks Madagascar Madness

 • Slovensko

  Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 11 min

Režie:

Gary Trousdale

Scénář:

Michael Lachance

Hudba:

Jim Dooley

Střih:

Clare Knight
(další profese)
 • Lateef
  ****

  Nejvtipnější čtveřice v živočišné říši, při zásahu sehranější než útvar rychlého nasazení. Krvelační pudlové z Hulka jsou proti Mr. Chew jen navonění mazlíčci, tenhle ďábel musel ujíždět na steroidech, protože tak naspeedovaného rafana jsem ještě neviděl. Geniální v nápadech, vymakané v detailech, klišovité v poselství. Škoda jen, že kovadlina svůj cíl nezasáhla.(2.12.2008)

 • Deimos
  ****

  DivX/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +vtipné, zábavné -trošku animace, některé dialogy nejsou tak vtipné/// Rozhodně animák, který pobaví, dá se zhlédnou vícekrát. Hudba v titulcích je dinamická a některé akce samotných tučňáků jsou perfektní. Důvod proč nehodnotím víše je ten, že se mi nechvěla bránice tolik, jako třebas u veverky z Doby ledové. Přesto sou zde zábavné momenty. "Už můžu udělat KABOOM" "Ještě ne" ":-("/// Celkem 79%///(8.4.2007)

 • ORIN
  *****

  "High five, low five, down low, too slow."(10.10.2008)

 • genetique
  *****

  Mne sa tento kraťas dostal do rúk ešte skôr ako samotný Madagascar, preto nemôžem toľko kritizovať postavičky, ale tento minifilmík bol podľa mňa naprosto dokonalý! Skutočná zábava, nemám čo by som vytkol! 90%.(21.5.2006)

 • Renton
  ***

  Scénář: Michael Lachance .. Tučňáci jsou fajn, akce jim jde svěže od křidýlek, ale ta babička je příšerná a škoda, že nedotáhli tu kovadlinu.. Protože co pak předvádí v Escape 2 Africa je všestranně hrůzné.(19.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace