Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

tomeek

Totální superpalba! Mělo by se točit víc takových oddechovek, od kterých opravdu čekáte jenom to, že se výborně pobavíte. Že to bude ale až takový úlet myslím nečekal nikdo! ()

Nivenx

Konečně nějaký akční film, který chrlí neutuchající zběsilou akci od začátku do konce. Pointa filmu je klasická jako u akčních filmů bývá, ale takovéhle tempo tak často není a já se královsky bavil. 75% ()

Deyw

akcni naser a pro me nejlepsi film se stathamem...hned se to rozjede a nezastavi..jinak bych neprezil - dobrej preklad mimochodem. je to jizda..takovy gtacko mezi filmama...dvojka je jeste vic ujeta a silenejsi.. tohle je narez a rad se k nemu vracim. :) ps: byl sem na tom v kine ()

matezzz

Akční scény jsou fajn a ani Jason Statham mi nevadil. Párkrát jsem se i zasmál. Ale párkrát jsem se taky divil, jestli scénárista nezešílel. Kruci, holka od hlavního hrdiny si sbírá svoje věci, které jí vypadly z kabelky (antikoncepce, pleťové mléko, lesk na rty a já nevím co ještě). To by nebylo zas tak neobvyklé, ale jak si může ty věci sbírat, když po ní střílí pár chlapů z pistole i samopalu!?! to jsou blondýny tak blbé? Ani si to nemyslím, spíš ti američtí scénáristé někdy neuvažujou. Bez těchto momentů bych uvažoval mezi 4-5*, ale takhle se přikláním ke 3.* U Transformers (viděl jsem je dříve než Crank) byl děj ještě pitomější, a taky jsem se divil, ale ty efekty příběh zcela zastínily a proto jsem dal jsem 4*, ale tady to zas tak neplatí. 65% ()

hans500

Stylová akční jízda od začátku do konce. Excelentní kamera, dobrá režie, průměrný scénář, nadprůměrní herci (hlavně Jason Statham). Hudba zvolená dobře. Nesmírně rychlé tempo, film nemá kdy nudit a dobrý závěr, ale na 5* něco chybí, takže silné 4*. ()

Decker

Tuhle "vec" jsem tak trochu pretrpel v autobuse, kde se dalo budto koukat na dalnici nebo tupe do obrazovky. Nevim jestli inteligencni uroven tohoto filmu snizil straslivy dabing, kde kazde druhe slovo nebylo ve slovniku spisovne cestiny anebo jednoduse stupidni """pribeh""". Tak ci tak, tohle me asi v danou chvili minulo galaktickou obklikou. ()

Tommy.D

Chelios je tak trochu jiný akční hrdina. Akce není "zdržována" nadbytečnou logikou, nebo souvislostmi, ale za to je neustálá a hlavně zábavná. Nehledejte zde žádné hlubší myšlenky, vypněte mozek a jen se bavte! ()

drexik

Tak tohle byla jízda!!! Když potřeboval adrenalin měl zajít za mnou, protože jsem ho měl celou dobu víc než dost. ()

Cedr

Paradoxně dost nudné a nezáživné. Pár cool scén dokáře utáhnout průměrný videoklip na mtv ale ne celý film. ()

cocrHeLL

Opravdu andrenalinová jízda. Kéž by pokračovali v tempu první hodiny až do konce. Potenciál se tím úplně zazdil. Nápad vynikající. Já se bavil... 75% ()

Motinski

Akčná jazda, no výrazne odpálený som nebol. Má to gule, najväčšie pozitívum je ale rozhodne Statham. Jeho výraz tváre pôsobí stále tak isto, ale tú drsnosť mu veríte. Nečakajte prepracované postavy, veľké zvraty ani logiku. Medzi akčnými filmami ide podľa mne o priemer, no veľmi svieži, rýchly a zábavný. Vyzváňací tón telefónu mi chvíľkami už liezol na nervy a v živote ho nechcem počuť, verím že niesom jediný. ()

t_gon

Brutální, rychlý a chytlavý akční náser se dostává k srdíčkům všech akčních fandů. Dva debutanti na poli celovečeráků dostali minimální rozpočet, volnou ruku a ke všemu navrch akční ikonu (sice není všemi tak zbožňován, jak tomu bylo v době 80 – 90let u jiných jmen) J. Stathama… Ten se během prvních 5 minut dozví, že je otráven „čínskou sračkou“ a má hodinu, aby se stihnul rozloučit se světem. Jenže to si maníci nedomysleli, že pokud je hladina adrenalinu „v červené zóně na otáčkoměru“, tak se smrt oddaluje. Proto je Jason nasraný (aby taky nebyl) a rozhodne se všem nakopat prdel, rozmlátit držky na tisíc a jeden způsobu a ještě ke všemu stihnout postřílet a zdemolovat půl města… Báječné!!! ()

pytlák

Jestli ste nědy u nějakého filmu četli NON STOP AKCE tak u žádnýho to nebyla taková pravda jako tady !!!!!!!! ()

LordSnape

Celý film funguje jako uměle vstříknutá dávka adrenalinu. Člověka to na nějakou chvíli zaměstná, neví kde mu hlava stojí a prostě si to užívá jako jízdu na brutální horské dráze. A hned poté co účinek vyprchá odezní i onen skvělý a vzrušující pocit. ()

Karush

Ozajstná adrenalínová bomba, nad ktorou netreba premýšľať,len sa príjemne usadiť a užívať si tento film. Od tohto nezmyselnejší a šialenejší film som ešte nevidela, a predsa je nadmieru zábavný. Neuveriteľný. neozajstný, adrenalínom nadupaný útek bez hraníc a bez pravidiel, ešte k tomu s čertovsky dobrým Stathamom, ktorý nie len seba napumpoval adrenalínom, ale aj divákov...a tá jeho manželka, tá tiež nemala chybu :D. ()

honx

Něco vyjímečného na tom bylo, ale určitě jsem v krvi neměl tolik adrenalínu jako hlavní postava. Trochu zklamání, ale i přesto dobrá zábava. ()

marv.

Moc se my to líbilo, mělo to spád a proudil adrenalin. Samé překvapení. Dobrý počin. Těším se, až se podívám na dvojku. Doufám že to nebude sklamání. ()

Jizni Tlapa

"Nechápu tvý srdce, patří do lékařskýho časáku"... Konečně na plno koukatelná stathamovka, která do toho šlape od první minuty. Nečekaně skvěle povedená (podobného typu) kamera a hlavně dotažený, servítky si nebrající scénář-házející jednu "čuromrdánckou" hlášku za druhou...hodně povedená, 90% jízda... ()

kinghome

Akční rubačka se všim co má akčňák mít! Tenhle film miluju a je to Jasonova nejlepší role. Chev Chelios byl největší magor a k Jasonovi se to prostě hodilo. Tenhle film patří do mý top 5 akčních filmů. Viděl jsem ho už asi 1000 krát a pořád mě baví a to se u akčních filmů jen tak nestává. ()

-dRaGoN-

adrenalinová jízda, která by se obešla bez pár grafických prvků. na první shlédnutí za 4*, podruhé bych vidět nemusel takže je to spíš 3,5* ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize