Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

Komedie

USA, 2006, 84 min

Larry Charles

Příště radši bez hulení - jednoho by to zabilo...(tyše! :-x)(29.11.2006)

Borat si dělá prdel snad úplně ze všeho. Z američanů, židů, feministek, atd... A já mam rád politicky nekorektní humor :-) Smál jsem se snad celejch 80 minut. Skoro mi až bylo líto, že je film tak krátkej...(18.11.2009)

Něco tak vtipného jsem ještě nezařil. Za celý svůj život jsem nebyl v sále, který by se po celou dobu nějakého snímku nepřetržitě smál. Borat je rozhodně komedií století, né-li v dějinách kinematografie a jsem si téměř jistý, že si ji užije každý. Na jednu stranu se jedná o road-show s nesmírně jednoduchým příběhem, na stranu druhou to je mimořádně odvedená práce na komediálních scénkách. Asi jediné čeho se bojím je trvanlivost tohoto snímku, zatím moc nevěřím, že by byl na více než jedno zhlédnutí. Každopádně je to blbost, ale skvěle jsem se bavil a za to dženkuju. Fajné 100% [TOP 19/10 68%](23.11.2006)

Někdy jsem se gebil, až mě to sralo, protože mě prostě bolelo břicho a pusa.(24.11.2006)

Takto podobne som prišiel do Prahy. Akurát mal som mŕtve kura v kufri a nie živé.(30.4.2008)