poster

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu

 • USA

  Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

 • Slovensko

  Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

Komedie

USA, 2006, 84 min

Režie:

Larry Charles
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  *

  K smíchu byla pouze útrpná křeč Cohena, který se snažil vypotit nějaký inteligentní vtip. A kdoví jestli ta snaha tady vůbec kdy byla.(27.7.2007)

 • igi B.
  *****

  Varování ministzvěrstva pisskultůry: Tento popp(ig)issek obsahuje igizmy! V množství nebývalém - větším než malém... - - - Vorat Borat! Vot pakafýzičnaja magúčaja magóřina!!! . . . Sošny Sácha (chachachacha :o) iz daljékovo Kakakstanu ojebvuje chuje Emériky - čili potažmo pak pakární, interechtuálně (f)anální taškaří(d)ce - aneb ojeb plytce kultůrzpytce Bořitě i jégo dořitě (pode)brata Azamata paspalu s adnoj slepičí ta(ka)kaja >boratmovie< do Prdely Endrsoňské panenské (sic!) poppiči... Uff... ;-) . . . Dóbro družná byla ta cesta z města Novgojorku do Hovvniůdu (tam kdesi u Lost Echteles) a holt stará pravda (da, da, němnóžka náda dada... ;o) se zase jebdnou potprdila, že komu nejni zhůrydáno, v Emerice nekópí (tak leda snad že z podprdí to vyklopí... ;-) . . . Nú štó, naš g(er)ój s druzjámi gruzovíkom si put(ah)uje a kudy tudy všudy svými džouky pšouky davy počastuje - a byť občas je i málem bit, statečně pak nasazuje v plén svou řiť... Jak ostatně nakonec i vypustila jedna ryzí krysí rudě okostymkovaná kovaná středozápadní středostavovská šosačka ze svého sosáčku (než jí Borat dones lejno své v sáčku ;-) - "...je to rozkošný mladík a snadno by se mohl stát Američanem...". Nu tak. I nakonec je to snad až dojemné, když náš vjelí-kyj (všimli jste si, že >nosí< napravo? ;-) málčik s mudrem pod kokosem jářku po všem nářku poch(l)opí, že "když honíte (krom ptáků ovšem ;-) ten s plástičnymi cecky sen, přehlédnete pravou krásu přímo před nosem"... :o) . . . Nu, štrapáce to byla dlouhá, leč ouha - ač z našeho hrdiny demence čouhá, přes všechny možné úst(f)rky i řiť(str)ky se s v řiti zatlou pěstí dočká štěstí, i slávy nakonec doj(e)de i dojebe a v náručí té sladké malé tlusté černé štětky Lue(s)nell zpět v domov svůj se vrátí bystro šnel... :-) . . . Co říci závěrem? Tlama vychlamaná Cohoň NA TO (prostě i sprostě ;-) MÁ, orat i bórat, oral i córal, kanál i anál... Tedy kanec fájny, fšécko fájny... :oD - - - P.S. Ano, je to debilní. Ale vrháme stín. Starý ironigik igi B. holt prostě pak nemůže jinak - zlatý odpad za pět hnědých hvězd... Amen, spigitus (s)an(kt)us... ;o))) - - - - - (poprvé viděno 8.1.2008 na dvd, komentář zde jako mnohý - 8.1.2008)(8.1.2008)

 • T2
  *****

  Rozpočet $18miliónovTržby USA $128,505,958Tržby Celosvetovo $261,572,479Tržby za predaj DVD v USA $62,749,537 //počet predaných kusov 3,986,094║ Nekonvenčná podívaná do Americkej kultúry, vydarených vtipov spojených s priamym životom je nespočetne a tendencia komickosti miestamy až neskutočná. Sacha Baron Cohen zosmolichal dokument, čo sa svojou váhou a zamysleným rovná jedine tým od Michaela Moora. "Hovadsky dobrý dokument a ešte viac hovadsky dobrá komédia." /videl v kine: 95%/ ... po predstavení v kine som išiel dosť zachrípnutý, takže oplatilo sa(12.1.2007)

 • Lateef
  *****

  Neskutečný!! Komediální výstup roku!! Sacha Baron Cohen jako kazachský reportér je naprosto přesvědčivý a je perfektní improvizátor... konečně se můžeme pokochat nefalšovanými reakcemi lidí ničím neomezených Spojených států...a na konci Pamela posraná až za ušima, tohle je jednoznačná bomba!!...18 miliónů dolarů(rozpočet)/260 miliónů dolarů(celosvětový výdělek)(14.12.2006)

 • H34D
  ****

  Borat představuje nejen past pro všechny aristokraty, konzervatisty, moralisty a vůbec lidi lpící na společenských normách, ale jak je vidět, zdařile šálí i některé filmové anál-lytiky. Borat podle mě není dokumentární drama se skrytými metaforami a sociologickými hodnotami, třebaže by byly zvrácené, jsou to spíše jen pospojované extravagantní výstupy Sacha Baron Cohena, tak aby navzájem tvořily pokud možno celistvý film. Nechci ho shazovat, věřím, že to zdaleka není takový buran, za kterého se vydává, ba naopak se mi jeví jako velice kreativní a neuvěřitelně vtipný člověk, ale stejně tak myslím, že Borat byl koncipován výhradně jako komedie, šílená, sprostá, urážlivá a nezaměnitelná komedie. Vše má jediný účel - maximální vtip nehledě na boření i těch nejzazších hranic politické korektnosti... A funguje. 8/10(10.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace