murakamigirl

Keby som mala svoje hviezdičky naporcovať: * bohovský, hláškujúci Owen s mrkvou vždy po ruke, po nohe, narábajúci s týmto Davisovým materiálom vrcholne panovačne, 1/2* párkrát pozoruhodná akcia, 1/2* záverečné titulky. Vyriešenie tituliek patrí k tomu najzaujímavejšiemu, čo po Owenovi snímka obsahuje. Dám tomu ešte šancu, ale... ()

Terva

Asi padesátý zastřelený mně ujistil, že je opravdu sejme všechny. Strhující jízda, velice rychlé a k popukání. ()

Dale

Zrejme to malo byť very cool - efektné strieľačky, kopa mŕtvych, drsný hrdina..., no môj hlavný dojem z tohto počinu je, že to bolo dosť trápne. Tých dier a nelogickostí je tu neúrekom a ani sexy Monica to nezachráni. Keby sa to malo brať ako paródia, ešte by to obstálo, ale ako akčný thriller určite nie. ()

moviesfan

Tenhle film mě bavil. A vcelku dost. Je to totiž skvělá akční jízda, která se ani nesnaží přibrzdit. Humor obsažený ve filmu mi taky sedl. Hlavně se to musí brát s nadsázkou a je to OK. Pak se teprv budete bavit. Hodnocení: 75% ()

joehot

Čekal jsem podprůměrný film a dostalo se mi skvělého zážitku v podobě tohoto vynikajícího Béčka. První polovina filmu je naprosto brilantní, několikrát jsem nadskočil smíchy.. Clive Owen je nasraný a naprosto skvělý, Monic je prostě Monica a hudba je vybrána skvěle. Škoda jen polevujícího tempa v druhé polovině... ()

Expendable

Doslova film bez jakéhokoliv děje, kde hlavní zápletkou je ochrana malého dítěte a přežití, zbytek je parádní akční podívaná. Clive Owen se tady tváří fakt drsně a chrlí pěkné hlášky (Víte co nesnáším? N, co? Tyhle 40ti letý chlpay s copánkem) a proskakuje okny, vystříl tuny nábojů a na zem padají zástupy mrtvých, také rád jí mrkve kterou dokáže využít lépe než nůž. Mrkev lidem zajede do hlavy lépe naž horký nůž máslem, samozřejmě, že je to blbost, ale skvěle se na to kouká, nebo mě dostalo to s tou krysou jak jí používal místo klíče, přestřelení pupeční šnůry pobaví a nebo to jak když hlavní hrdina měl zlámané prsty na ruce a druhou měl rozřezanou si naspal náboje mezi prsty a ruku strčil do ohně, lepší než brokovnice. Akční scény parádní, ale má to pár nedostatků pouze 80 minut což je dost málo, film by ,měl mít aspon 120 minut, pak mě štvala v pár scénách rostřesená kamera. Tento filom můžu určitě doporučit všem akčním fajnšmekrům, kteří mají rády spousty krve, nelogičností a metalovou hudbu. Já hodnotím 78% ()

corpsy

Non-stop akcia, tak to mám rád. Proste netreba chodiť zbytočne okolo kaše, ale nabrať si poriadnu porciu. Len mi je ľúto, že tá kaša nemá potrebné ochucovadlá, ktoré môj divácky záujem ešte viac znásobujú. Mať to v rukách jeden z tých kráľov akcie, ktoré kinematografia splodila, možno by išlo o odlišnejšie poňaté snímky, ale akcia by bola lepšie zrealizovaná. Tak je to len remeselne uspokojivé. Hlášky situáciu viacmenej vylepšujú. ()

Torision

Zajímavá akční jízda braná s lehkým nadhledem, která má minimum hluchejch míst, hustýho hlavního hrdinu, nepolevující tempo a ideální délku. Způsoby, jak Smith zabíjí lidi, neznaj mezí (minimálně probodnutí maníka mrkví stojí fakt za to) a i díky tomu je film i dost zábavnej. Po režijní stránce to tak skvělý není, ale rozhodně je to 100x lepší než ty Davisovy předešlý "filmy". Ale abych ten film jenom nevychvaloval. Kamera je často dost zmatená, Bellucci nedostala moc prostor (ale stejně hraje příšerně) a Giamattiho já prostě nemám rád a jako záporák byl fakt trapnej, navíc je ve filmu kupa nelogičností. Ale prvořadě je to zábava a pokud od toho nebudete čekat sekec jak od Greengrasse, tak se stejně jako já dobře pobavíte. ()

prsvl

Střelba sem, střelba tam, střelba kam se podívám. Střelba při porodu, střelba při sexuálních hrátkách, střelba jako pomůcka k roztočení dětského kolotoče. Tenhle film je prostě jedna dlouhá střelba, epilepticky sestříhaná a i proto velmi dobře odsejpající. Clive Owen je stejnej jako všude jinde, ale sedne mu to, Monica Belluci je stále pěkná, Paul Giamatti je "takovej zvláštní otec od rodiny" a mrkev je dobrá na oči. ()

Revanx

Mrkvu mám rád- je dobrá na oči. Shoot Em Up však tými očami príliš pozerať neodporúčam. Clive je síce fajn, Monica má krásne prsia (aj keď ich nepredvedie), avšak to je asi všetko čo sa na tomto filme dá. Akcia je dosť slabá aj keď hektická, príbeh žiaden nie je a dialógy sú vyslovene stupídne. Keď akciu tak radšej Cranka. ()

Marsik

Tohle je přesně ten typ filmu, který vás na poprvé dostane a posadí na prdel, ale s každým dalším shlédnutím je pak váš dojem podstatně horší. Je to hlavně tím, že film je totální nesmyslná pakárna, která vás drží jen kvůli neustálý akci. Dneska jsem si dal film již po třetí a měl jsem problém to dokoukat. Ale pamatuju si, že při prvním sledování jsem byl přiškvařenej ke křeslu a pochvaloval jsem si, jaký to je super biják a Clive Owen mě tehdá rozsekal. Po třetím shlédnutí dávám s konečnou platností 60% ()

PauloZ

Zběsilá akční mlata, která překypuje nadhledem až běda. Je to cool, svěží a zábavné, to beze sporu a já se rozhodně nenudil, ale pár vyloženě přestřelených scén mě drží zkrátka. PS: Mrkev is the best killing tool! :-D ()

ConanVJ

Parádní akčňák ve se kterým se človk nenudí. Akce je našláplá a je jí zde hodně. Okořeněná je pěknými hláškami. Obsazení se také povedlo. 85% :) ()

Kryton

Nádherné rychle ubíhající béčko. Nečekal jsem nic, vypl mozek a nechal pracovat Clive Owena za mě. A ono to fungovalo , jednu stylovou cool akci střídalo druhou , do toho krasná Monica Bellucci. Co více chtít?! Vedle Crank je u mě Shoot¨em krasné retro k oněm bečkum 80let co dělali panové Arnold,Sylvester nebo Jean. Porad si po tomto myslím , že Clive Owen by byl lepší Bond! A opravdu mrkev je na oči! :D ()

seeker23

tak absurdní, že místy nechtěně sebeparodující, s dějem nesmyslným a s akcí místy relativně nápaditou, ale blbě natočenou. nebýt všudypřítomné bugs-bunnyovské mrkve, tak to snad ani nedokoukám... p.s. psát tu o johnu woo zavání neúctou a lidé, kteří neumí ani střihat a vést záběr by se snad ani neměli opovažovat citovat mistra, který zvládal ukočírovat 35 minutové akční scény. ()

ledzepfan

Jééj, tohle se snaží být tak strašně cool a nad věcí až je to ve výsledku vlastně trapné.. Za ještě bratelnou Monču a překvapivě solidního Giamattiho tu prcnu 2rudé, ale jinak je to vcelku křeč.. ()