Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Vazbič

Obrovská nuda, která nenabízí zhola nic po stránce komediální ani po stránce romatické. A to je opravdu málo. ()

Berry

Docela chytrá, realistická komedie, která sice má nálepku 'romantická komedie',ale naštěstí nemá její typický sladký konec... Hlavní pár je sympatický a ostatní dělají příjemné křoví.... A jak už to u těchhle filmů chodí, i tady je vedlejší postava, která v každé své scéně tak zazáří, že si ho budete pamatovat i po čase, když už úplně pustíte film z hlavy... Tady je to Martin Starr:-) ()

Carbo

Tento film mě má málem na svědomí. Z nudy sem si málem omlátil hlavu o skříň. Nevím jak taková to hovadina mohla vůbec vzniknout. A už mě docela vadí filmy kde je každé druhé slovo fuck. ()

JohnnyB.

Podle komentářů tady jsem čekal, že se budu bavit plus mínus stejně dobře jako u Superbad. Bohužel tomu tak úplně nebylo, ale zklamán rozhodně taky nejsem. Lepší *** . ()

Snipsley

Originálně pojetá komedie, která potěší všechny znuděné chlápky, které do kina dotáhla jejich přítelkyně. Fucky a shity létají poměrně často, a jelikož hlavní borec je nezodpovědný, zhulený a zakládá si se svými divnými kámošemi stránku o poprsí všech filmových hvězd a v jakém filmu tyhle prsa ukážou, je velice zábavné sledovat, jak se s hlavní borkou snaží vypořádat s tím, že ta hlavní borka je s ním v tom, a to se vůbec neznají... ()

Šmoula

Zase tak vtipný a dobrý mi to nepřišlo, na to jak to tu je hodnocený... Taková trošku trapná americká komedie. 50% ()

Kvítek

Zbouchnutá je spíš než kulervoucí komedie příjemný film ze života. SPOILER!!! Postavení se buranského flákače tak dobře "k věci" a zamilování se úspěšné kočky do pana loosera mi přišlo trochu nepravděpodobné, ale budiž, zázraky se dějí. Plusové body za to, že se nejedná o další americkou jednoduchost. Více či méně známé situace a životní pravdy nutí člověka k zamyšlení a to není nikdy na škodu. ()

kailik

Strasne prijemna komedie, ktera i pres svoji stopaz vubec neprestava bavit. A ten konecnej porod? Tohle se v zadnym filmu jen tak nevidi. Musim se smat este ted :D ()

jasanka

Takovéhle komedie moc nemusím, zbytečně moc sprostých slov a nechutných scének. Nebýt mé oblíbené K. Heigl, tak by moje hodnocení bylo určitě nižší. Nakonec ale v tomhle žánru průměr. ()

johnymdoe

Výborný...jen prostě kdyby to nebylo tak strášně dlouhý, předpokládám že 20 minut by se jistě vystříhat dalo :) Ale páčilo se mi to... ()

Vaiollet

První hodinu to baví, je to hezky realisticky pojato, občas padne i nějaký dobrý vtip, ale od druhé poloviny to jde dolů a dolů, až to donutí vypnout, vymazat a zapomenout. Tak to alespoň bylo u mě. Nejde o to, že to je předvídatelné, ale prostě o to, že to nezaujme. ()

pend

na můj vkus až příliš zdlouhavé, s nesympatickým hrdinou (až na podlední půlhodinu), až moc fuckování a kouření trávy. ()

Joll

Hodnocení je zde dost nadsazené se mě zdá, z tématu se dalo vytěžit mnohem víc.Dost jsem byl zklamaný a to právě díky tomuto hodnocení tady, myslím že kdybych sem to tu nečet udělal bych líp:) Podle mě je to docela příjemná romantická komedie, kterých je ovšem mraky a lepších.Ale stále to jsou slušné 3 hvězdy. ()

Axident

Dojákovitá komedie, kterak ošklivé trdlo po jedné kalbě k lásce a dítěti se sexbombou přišlo a všechno skončilo jak v pohádce, je plná situací, které musí minimálně každého chlapa dohnat k úsměvu či úšklebku, páč je to ze života. Vůbec mi nevadil očekávatelný happy-end, krásně jsem se bavil a po kýčovitém konci, dovršeném fotečkama lidí kolem filmu s miminama, jsem odcházel s přiblblým úsměvem na tváři a teplem v duši, sakra, asi mi měkne mozek :o) ()

Adm.Nelson

Veľmi fajn zábava. Nič viac som ani nečakal. Navyše Katherine Heigl je tu ozaj sexy. 8/10 "-Húliš?- -Nie, ani nie... -Vôbec???- -Nie, naozaj.- ...... - Ani ráno????? :))) ()

JB2203 odpad!

Ani mě nepřekvapuje, že má tahle záležitost tak vysoké hodnocení. Ono to totiž jasně reflektuje stav, ve kterém se ocitlo kulturní i společenské vědomí člověka na počátku jednadvacátého století. Něco ve významovém smyslu slova: žumpa. A současná americká komedie - toť prdel, která onu žumpu vrchovatě naplňuje ! V případě "Zbouchnuté" to ovšem platí dvojnásob. Nevkusné, vulgární a především veskrze pitomé. Myslím, že je zbytečné se o tom více rozepisovat. Jenom bych rád varoval všechny, kterým zbylo ještě trochu filmového vkusu: nenechte se zmýlit vysokým hodnocením jako já. Nejenom že je to stupidní, ale ke všemu ještě neskutečně dlouhé! ()

inutihar

Celkem fajn zabava s nekolika genialnimi momenty, ale zase me to tak uplne nebralo, abych dal vic nez tri. Hlavne hlavni hrdinka mi nebyla vubec sympaticka... ()

robo7773

Celkom podarena komedia, clovek sa nasmeje a je aj na koho pozerat :) ved uznajte ze Katherine Heigl je kus, myslim ze patri k najkrajsim hereckam ktore som videl na filmovom platne. A preto bola tato komedia pekna pre oko aj pre dusu humoristu :) ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii