Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

eagle-eye

Nudná, nesympatická dvojice se ocitá v již několikrát omletých tématech. Podáno je to však stylem celkem inteligetním a zábavným, s občasnými hodně povedenými momenty, které zachraňují film od pádu pod průměr. ()

Scytale

Z počátku adept na 4*, ale v druhé polovině se děj zbytečně rozplizne a rozvětví do zbytečných slepých uliček. Každopádně doporučuji jako nejinteligentnější romanticko-těhotenskou komedii. ()

dopita

Pokud divák čeká komedii typu Prci, prci prcičky bude zklamán. S tímhle typem trapnýho humoru nemá nic společnýho. A to je film sprosťáren plnej, teda hlavně co se mluvy hlavních hrdinů týká. Tvůrci měli snahu natočit především dobrej film a od toho se vše odvíjelo. Takže nevznikl humor pro humor, ale komedie která vychází z příběhu. A nutno říct, že dobrá komedie a taky dobrej romanťák. Snad jen mohl bejt film o fous kratší. Paul Rudd famózně imitoval Roberta De Nira. No a asi se mi to líbilo taky proto, že takovej strašák jako je Seth Rogen, klofne takovou bábu jako je Katherine Heiglová; aspoň že ve filmu se něco takovýho může stát. ()

Tydlidáš

5/10 - Průměrná komedie, která neurazí, ale ani nezpůsobí záchvaty smíchu. Díky bohu chvílema nějáká ta vtipná hláška rozčeří tu dvouhodinovou stopáž, která je pro takovejhle film vopravdu nepřiměřená. Nejvtipnější asi způsob života hlavního hrdiny a ty dvě malý holčičky, ale ani ty to nevynesou vzhůru do výšin. Jedno zhlídnutí absolutně stačí.... ()

Ripley

Vzpomínám si na časopis Cinema kde byla obálka věnována tomuto filmu.Byl tam velký nápis PŘEKVAPENÍ ROKU a čtyři ze čtyř redaktorů hodnotili 80%.Tímto mě na film Zbouchnutá nalákali.Překvapení se nekonalo.Film sice plynul bez toho aniž bych se nudil,párkrát jsem se i zasmál,ale to bylo vše.Za mne 60%. ()

Paity

že by obtloíéustlý Seth Rogen byl nějakým sympaťákem nebo komediálním machrem, to tedy ne. A že bych Katherine Heigl byla něčím jiným než hezkým obličejíčkem, to tedy také ne. Dohromady to ale celkem funguje a výsledkem je zajímavá komedie, i když na mě někdy zbytečně moc vulgární. ()

farfalla

Celkem vtipná komedie o těhotenství versus práce versus vztah, mateřství, rodičovství, partnerství, dospívání mužů, stárnutí žen, přátelství mužů, internetovém podnikání, užívání omamných látek, plnění slibů, hledání opory v životě, výchově dětí, tajném relaxu od manželství, žárlivosti. Člověk může mít plány, ale nakonec musí žít s tím, co má. ()

kolemjdouc

no,co to bylo? Ale kdo si potrpí na to, slyšet neustále výrazy jako vagína,péro marjána, tak si jich fakt užije až až.. ()

SpaceOdyseus

Hollywoodske komedie ve me vetsinou nerezonuji tak jako tato. Knocked up je svezi, nahlaskovana a opravdu vtipna. Jen je skoda, ze v poslednim aktu dal Apatow nohu z komedialniho plynu. ()

blues

Komedie o (bohužel) vážném tématu. to se dost neslučuje, a tak i když se tam vtipné scénky a dialogy najdou, dávám jen 3 hvězdičky, pro nastávající maminky možná 3,5 hvězdy. Často docela uvřískaný film, ale více nezodpovědného chlapa aby pohledal... btw: nejlepší kecy má ta vedoucí personálního oddělení v televizi, je prostě divná... ()

Ondis

Příjemná poloromantická komedie s veselým sympaťákem Sethem Rogenen a milou Katherine Heigl. Sethovi scéneristi přisoudili super vtipný hlášky a role povaleče a huliče trávy se k němu hodí. Komedie se pěkně a svižně odvíjí a nebýt dlouhá přes dvě hodiny, cením si jí víc. I přesto, že tenhle styl není můj šálek čaje, tak mě komedie bavila a nenudil sem se,právem si zaslouží 4 hvězdičky. ()

kwoky

Videl jsem pulku a krome krasne hlavni predstavitelky a nekolika vtipku (dobrych i mizernych) si nevybavuju nic, cim by me to zaujalo. Mozna, ze az to dokoukam, zmenim nazor. ()

shimpy(CZ)

No, docela se mi to líbilo. Scénář jako takový je vyloženě klišé, dva lidi se musí vyrovnat s nečekanou situací. Ale ten způsob, jakým je to podáno, ten je dobrý. Po celou dobu jsem se bavil, ve filmu jsem nenašel hluché místo. Nicméně jsou komedie, u kterých se válím smíchy. Tahle to bohužel není. ()

Wishkah

vcelku reálná komedie, bohužel bez sympatických hrdinů. Zejména Katherine Heigl mi do svojí role absolutně neseděla ()

ThomasCrown

Tak neviem. Na mnohých weboch je tento film opisovaný až kultovne, dokonca aj Cival mu dal plný počet, ale ja na ňom nič prelomové nenachádzam. Vtipné momenty tu sú, áno, ale zväčša za ne film vďačí parte kamošov, keď sú spolu a väčšinou zhulení. Obsadenie komediálnych hercov je skvelé a pre Katherine Heigel mám slabosť, ale bohužiaľ, pre mňa tentoraz iba priemer. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii