Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Terezinka198

Tak jsem se zase nechala ukecat, prý filmový večer. Hmm... to jsem mohla stokrát raději zalehnout. Hlavní "hrdina" naprosto nesympatický a ta "ženština" naprosto k smíchu. Ne však kvůli tomu, jak vypadá, ale jak se pokouší předstírat, že umí hrát. Scéna, kdy se mají spolu vyspat, a ona tam řeší takové voloviny ohledně děcka... Zklamání. Horší 2* ()

tlkounev

Tak opět další film, který se v DVD kvalitě na internetu objevil dříve, než v našich kinech. Je to docela ostuda, tenhle film, by si zasloužil uvést dříve. Škoda, ale alespoň ušetřím volňásky do kina. ()

halogan

Má to být romantická komedie, ale není to vůbec vtipné. Celý film vidíte samé nucené vtipy, kde by se měl člověk smát, ale mně (ani zbylým 5 účastníkům kina) to nepřišlo nijak k popukání. I přes (pro mě) nesplnění žánru se mi to zdálo jako velice pěkně udělaný film, který si s odřenýma ušima zaslouží 4*. ()

Jacek

Apatow nehraje vysokou hru „dospělé“ vztahové komedie, ani nesestupuje do hlubin prcičkovské srandy nebo polstrované propasti romantické fňukačky. Drží se na pomezí – s tím, že hrubozrnnou komediálnost (explicitní slovní vulgarita, založená na sexuálně-exkrementačním výrazivu a prvoplánové pakošské legrandě) vcelku funkčně mísí s poměrně laskavým vztahovým humorem, kterýžto mix opírá o místy až překvapivě vážně vyznívající exkurz do partnerského spolubytí. A jako bonus přidává tarantinovsky střižené citační hrátky s americkou kinematografií (i když místy, pravda, překračuje hranici vnitropodnikové reklamy – to když se postavy klepou na to, aby vyrazily do kina na Spider-Mana 3). Apatowova hra se vztahovými klišé je přitom natolik rozumná, otevřená a realistická, že filmu se dá vcelku rychle přijít na chuť i bez nutnosti vypínat ta mozková centra, jež zajišťují komplikovanější kognitivní funkce. Což je málem obdivuhodné. ()

Greg25

Tak tady došlo k vzájemnému nepochopení totiž mezi mnou a tímhle filmem. Tak prvním faktem je, že mi tahle "komedie" nepřijde vůbec vtipná, jenže jako drama se tenhle film taky nebere, takže nevím, nemám ráda škatulkování, ale drama nemůžete točit s lehkostí, protože by vám ho nikdo nevěřil a komedii bez vtipu, to není taky to pravé ořechové. A tím posledním čím by se mi tenhle film zdál je romantický, vyzní spíš účelově ve stylu zkusíme to, uvidíme než romanticky. Vlastně jsem si tam ke konci jeden obstojný žánr našla, totiž horor, pro mě tenhle film tedy horor byl a to pořádný, přes dvě hodiny trvající nudy, snímek prakticky o něčem zpracovaný formátem vtipu o ničem. Děj nudí, vtipy nejsou, stopáž je až závratně dlouhá na takovýto výtvor..... A co mě na závěr filmu opravdu dorazilo bylo znázornění porodu (trvalo to neskutečně dlouho a nic se tam nedělo, doufám, že to nemělo mít účel vtipnosti nebo poučení), vcelku mi to ke konci připomnělo dokument, který nám v osmé třídě na základce v dobré vůli pustila učitelka biologie - zachycený porod dítěte s komentářem na téma jak to funguje, tady chyběl jen ten komentář a iluze biologického semináře by byla bezezbytku navozena. Hrůza, tento snímek už nikdy více. 30% ()

D@ve

To co mě u této komedie nejvíc pobavilo, je už originální zápletka. Celý film je pak dobře natočený a plný vtipných hlášek...Takže plný počet bodů. ()

Jendus

Ani me snad nenapadaji superlativy, kterymi bych mel vysvetlit svoje hodnoceni. Neurazi, ale lehce potesi a vyvola lehky pocit usmevu. ()

Thomm

V záplavě amerických rádobykomedií, které mě nutí k tomu, abych je vypnul, příjemné překvapení. Některé fórky jsou na šest hvězdiček. Být jich tak dvakrát víc, možná bych i zvedl hodnocení a byl rád, že mě nějaká komedie dokáže zaujmout od začátku do konce. ()

Eva_D666

Tak to rozhodně nepatří mezi ty americké rádoby vtipné paskvily. Opravdu vás tento snímek často upřímně pobaví...Jako vystřiženo ze života. Málokterá komedie s tak kouzelným koncem dokáže tolik dojmout. Až teda na pár porodních sekund, které mohl režisér klidně vynechat:-D ()

kubyno

No po přečtení zdejších komentářů jsem se trošku divil - bylo tam pár hodně vtipných skečů, ale ty nemůžou zachránit snůšku jinak trapných, naprosto předvídatelných, kýčovitých a typicky amerikánsky blbých situací a scén, s naprosto "nečekaným" koncem, tak, jak to Amíci milují... I ty tři hvězdičky jsou tak tak. ()

Kratoc odpad!

Byla by to komedie, kdyby hlavní hrdina nebyl takový idiost a hlavní hrdinka taková šílená hysterka. Jsou tam (asi dvě) scény, které vyvolaly lehký úsměv, ale jinak vše je postaveno na poměrně "prdelním" humoru, který je mi poměrně cizí. Takže odpad i když Katherine Heigl mám moc rád. ()

PetiteEdith

Když si člověk pouští americkou romantickou komedii, tak nepředpokládá, že bude třeba u filmu přemýšlet. V tomhle směru Zbouchnutá žánr splňuje dokonale a závěr taky nikoho nepřekvapí, ale koukat se na to dá. Tři hvězdy. ()

Hepy13

Když komedie splní svuj hlavní účel, pobaví diváka, nemůžete se na ni ani trochu zlobit. Zlobit se nemůžete ani Katherine Heigl po tom co vám oznámí že je v tom. Protože i když je zbouchnutá, je prostě k sežrání. ()

TheSpearCZ

Na jednu stranu zábavná dospělácká komedie, která potěší většinu diváků, na druhou stranu tady Judd Apatow neukočíroval délku filmu, který se později táhne a některé scény připadají přepracovaně a nezabodují tak, jak by měly. Naštěstí to tu dávají herci, kteří jsou tu sympatičtí, především Paul Rudd. Lepší 3* ()

ddf76

Hodne dobra komedie :). Pripominalo me to chvilemi styl Kevina Smitha :) . Dobre jsem se pobavil hlavne Seth Rogen a jeho kamosi jsou skvely :) . ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii