Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

Nšoči

Pro mě rozhodně lepší komedie než první filmový počin režiséra Judda Apatowa 40 let panic. Situace, do které se oba hrdinové dostanou, je velmi obvyklá, ale její řešení je originální. Dabing je exceletní, sprška sprostých slov vám někdy vyrazí až dech a Seth Rogen alias Ben jako buranský hulič trávy vás dostane svou neuvěřitelnou upřímností. ()

Kalimero13

Málo komedie, málo romantika, málo drama. Tak to dopadá, když chcete od každého něco. Ve výsledku nemáte nic. Na obranu je to ale pěkně zahrané a celkem se divím, že se na to ty 2 hodiny vydrželo dívat :) Více jak 3 ale určitě ne. Hvězdičky by pak uplně ztratili váhu. ()

Pingu

Rád bych tenhle film ohodnotil nějakým delším komentářem a věřte, že by bylo rozhodně co psát. Bohužel nevím jestli by to byl komentář filmu, nebo by to byl vlastně komentář k tomu jak těžké je pochopit myšlenkové pochody a chování našich drahých poloviček. Takže tuhle pasáž raději vynechám :o)). A jak na mně film zapůsobil ??? Abych se přiznal, žádnej šlágr to teda nebyl !!! ....Pár vtipnejch momentů ("Ooou shit, a cops !! ") tam bylo, Katherine Heigl vypadala taky docela pěkně a tak bych to hodnotil jako průměr. 50% ()

Mr.FreeZer

Zbouchnutá Kathy Heigel a komik Seth Rogen vytvořili pozoruhodný pár. Odlehčená komedie, kde se najde hodně humory i té romantiky. ()

bif

Místy velice vtipné (Paul Rudd předvádějící De Nira + spousty sprostých narážek), ale jinak příšerně zdlouhavé vyprávění o jedné prokalené noci. ()

the_bitch

Nezaujalo ma to, neprišlo mi to ani vtipné, viac menej ani inteligentné, a zrejme ak by tam nehrala Katherine Heigl tak to nedopozerám. ()

AngelG

" Jestli si dneska večer nějakej žid zapíchá, tak jen díky Ericu Banovi v Mnichově.." ..Seth Rogen je opravdu super.. ()

redwik

Komédia plná neo.. počkať počkať, komédia? Myslím, že som sa nasmial menej ako na Avengers, avšak tie majú ako žáner uvedené Akční / Sci-fi. Neviem, možno nie som dostatočne opitý alebo zhulený na pochopenie niektorých vtipov, ale za triezva ma nebavili. Bolo to plné nedokončených a veľakrát aj odveci rozhovorov. Postavy sa chovali veľmi neprirodzene, aspoň na mňa to tak pôsobilo. Ale aby som len nespomínal zlé veci, občas sa mi na tvári vyčaril úsmev (mám dojem, že raz mi dokonca zabehla čokoláda). Avšak najviac som sa potešil, keď som počas pozerania zistil, že ostáva už len 20 minút do konca. Škoda, tešil som sa na Katherine Heigl. Celkovo je to taký lepší podpriemer, ale zlý priemer. ()

dalziel

Nič nenasvedčovalo tomu, že by ma mohol film baviť.Nemohol som sa však mýliť viac. Až na pár úletov Sethových spolubývajúcich a jeho hlasového odkazu pre pôrodníka je to v podstate rodinná komédia. Skvelé "Cameá" si ako vždy strihli Kristen Wiig a Martin Starr. ()

E lan

Vcelku povedená podívaná o jednom nereálném vztahu, který přesto nějakým způsobem funguje nebo bude snad fungovat. Vše za přispění dobrého scénáře, slušných hereckých výkonů a vůbec příjemné atmosféry. ()

haWranka

Vcelku příjmená romantika. Sice jsem se prostě nedokázala smát těm nechuťárnám, ale ano, párkrát jsem se usmála. Katherine Heigl mám ráda, ale moc mě potěšil Paul Rudd, podle mě předvedl moc dobrej výkon. A je to fešák:) ()

BLADER

Skvelá komédia, ktorá stavia na jednej kľúčovej situácii - čo teraz? Niekedy prídu v živote človeka okamžiky, kedy sa musí rozhodnúť, čo je pre neho dôležité, čo chce so svojím životom urobiť. A predstavte si, že pri takomto rozhodovaní by bol filmový štáb, nezvyčajný, ale o to lepší režisér Apatow a dvaja sympatickí herci s tvárami Katherine Heiglovej a Setha Rogena. Čo vám z toho asi vyjde? No predsa parádna komédia, dobre vypointovaná komédia, ktorá má niekoľko silných es v rukáve a ľahko vás tak pohltí aj po dobu vyše dvoch hodín, pričom nikdy nenudí. Je to taká milá, voľne plynúca komédia o tom, ako sa stretli dvaja úplne odlišní ľudia a čo z toho vlastne nakoniec bolo. Zábavnosť tejto komédie prekoná jedine jej zaujímavosť, ktorá si vyžiadal napríklad silnú hereckú improvizáciu, takže dialógy pôsobia veľmi prirodzene záver, kde sa všetko krásne spojí do kopy presne tak ako to očakávame a potom uveríme, že takáto komédia sa jednoducho neotčí každý deň. 100% ()

AbelXavier

Divam se na tyhle komedie tak nejak retrospektivne. Nejdrive Superbad, pak Forgetting Sarah Marshall, ted Knocked up. Humor je hodne podobny, takovy ten "Udelejme to co nejblize realite (tzn. vrazime tam dialogovou nemotornost, az obcasnou zbytecnost) a lidi nam to sezerou". Prvni pulka je v tomhle hodne okata a prilisna coolovost a s tim spojene prehravani (hlavne Jonaha Hilla, ktery sice neni uplne otravny, ale vyhledavat ho nikdy nebudu) docela trha usi. Positivum, ktere spojuje vsechny komedie pod taktovkou Apatowa (nejen coby rezisera) je, ze nejdou divakovi na ruku, v momentech, kde v tuctovych komediich prichazi zlom a vse se k dobremu obraci, tady to vzdycky trva a ten realisticky kousek dele, cimz jakoby chtel tvurce rici, ze zivot je boj a v nem neni vsechno tak pomasloidni jako ve filmu. ()

Kvasekus

Svěží a nečekaně dobrá komedie...Když sem si to pouštěl byl sem smířen s tím, že to bude další trapná americká komedie, ale byl sem příjemně překvapen. 7/10 ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii