• Ilicka
  ****

  Zajímavý film se zajímavým námětem, civilním zpracováním a úžasným momentem, kdy V.Dlouhý na žádost české holčičky zahraje "Já mám koně, vraný koně" a tím se vzepře agentům, kteří ho na hranici drží.(3.3.2007)

 • LiVentura
  ***

  Něco do sebe to mělo..(25.5.2010)

 • Skip
  ****

  Jediným problémem tohoto filmu pro mě byla Ingrid Timková. Hrála prostě příšerně. Jinak je to velmi dobrý film s kvalitními hereckými výkony, z nichž ten Švehlíkův patří do kategorie démonických. A měli by se podívat všichni ti, kdo smýšlí o komunistech pozitivně - nezáleží na tom, že to bylo, ono by to totiž za jistých okolností mohlo zase jednou být.(3.3.2007)

 • Ištván87
  ****

  Vladimír Dlouhý patří mezi mé oblíbence jednak díky úžasnému hlasu, a pak, jen tak mimochodem taky proto, že je prostě jedním z našich nejlepších současných herců. Škoda, že se dnes na obrazovkách moc často neobjevuje.(8.12.2008)

 • dopitak
  ****

  Smutná připomínka hereckého mistrovství Vladimíra Dlouhého. Ne snad že bych takhle přehnaně vykonstruovaný příběh zbaštil i s navijákem, jen mám filmy, ve kterých se jde ilegálně přes hranice, a časově je lze přiřadit spíš k polovině 20. století než k současnosti, rád. Působení Ingrid Timkové možná připomene někdejší seriál Konec velkých prázdnin.(3.9.2010)

 • - Když Pavel (Vladimír Dlouhý) diktuje Jiřímu (Alois Švehlík) tóny písně "In the Mood" a hraje při tom na klavír, zapomíná, že klarinet je nástroj laděný in B. Místo "C-E-G-C..." by měl říkat "D-Fis-A-D...", protože klarinet zní o tón níže než klavír. Stejně tak Jiřího zdůvodnění, proč nechal hry na klarinet, je poměrně zvláštní vzhledem k faktu, že při výuce se nepostupuje po tóninách, ale samotných tónech - zahrát B nebo Fis není o nic těžší než zahrát ostatní tóny. (L_O_U_S)

 • - Filmovalo se v Kytíně a Praze. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace