Nerajohn

Jsou zaostalí hodní a zlí. Tenhle Trojanův je očividně ten druhý. Příběh, jak tenhle chlap dopadne špatně, mě vůbec nedojmul a rozhodně jsem ho nelitoval. Nejlepší Budař, Lábus a v miniroličce i Martin Sitta. A ještě nechápu, co na týhle gumě Václavovi viděla ta knihovnice. ()

jjjerry

Ach jo, další zklamání z českého filmu. Myslím si, že nejde točit zároveň vážné téma a do toho dávat "české vtípky". Nejde oslovit všechny diváky. Režisér by se měl rozhodnou co chce vlastně točit. Ani Trojan mně moc do role nesedl. ()

mamutt

Nemůžu si pomoct, ale ten film se mi prostě líbil a to i přesto, že jsem měl chuť dát Václavovi pár facek. Zvlášť výkon Emílie Vašáryové byl výborný. ()

blekekeke

Jak to ten Trojan jen dělá. Je něco co by nezahrál? Čímž jsem samosebou nezapomněl na ostatní, bez nich by Václav nebyl Václavem.... ()

reiser

S výnimkou Pani herečky Emílie Vášáryovej nepredstavuje tento film v rámci českej súčasnej kinematografie nič extra. To u nás by som bol rád, keby sa točili "aspoň" takéto filmy. ()

JeffScylla

... Nemám slov. V zásadě jednoduchý příběh, podaný svižně ale ne uchvátaně, jednoduše a přitom je to hluboký ... Nádherný krásný přestože z toho čiší spousta smutku o společnosti a lidech stejně jako krásně lidský... No a Trojan, Vašáryová, Budař.. Všichni odvedli výtečnou práci. Ale dost keců. Já si to pustím kdykoliv znova rád. ()

skaza

Dobré spracovanie..výborné obsadenie hlavnej postavy...Trojan to zahral naozaj presvedčivo...škoda tých slovenských hercov, tá čeština je v ich podaní naozaj hrozná...hodnotenie filmu ako celku *** ()

brodži

Mentálně retardovaný Václa se baví menšími kulišárnami na vesnici ale tím vytáčí spoluobčany. Do vězení se ale nedostane díky své tajné lásce ale díky něčemu jinému než stojí v obsahu. Celkově Trojan zahrál Václava opravdu dobře a nemám skoro žádnou výtku. Takovýto druh filmů ale bohužel není zrovna mnou oblíben. Takže 3* ()

sweetRozarie

Zcela odlišný příběh, než byl kdy v Česku natočen. Musím zdůraznit, že Trojanův herecký výkon á la retardovaný vesnický mládenec, jenž trpí jakýmisi psychickými poruchami, byl opravdu bravurní. Škoda, že film jako celek mu to zkazil. Děj mě nebavil, šlo o jednoduchou zápletku a v závěru docela o ničem. Podruhé už bych se na to nepodívala. ()

Don Martini

Polopatetický film. Klasický vjem skutečného života bez osobního uspokojení. Je to jako chodit do nudné práce každý den. Chybí špetka emocí a je výrazně prázdná jako sklenice s vodou a bez chutí. S bezkonkurenčím Forrestem Gumpem se nedá vůbec srovnávat. ()

kolly13

Přes komentáře/hodnocení druhých dávám za čtyři hvězdy. Trojan opět předvádí výborný výkon, doplňovaný Budařem a Vášáryovou. Film má pointu, hloubku a vtip. A to, že je to takový trošku vesnický film mi vůbec nevadí. ()

nolme

Pevně vedená režie, výborná kamera, herecké výkony skvělé. Vejdělek je čím dál zajímavější režisér...ale příběh pro mě není moc zajímavý... ()

SOUNDTRACK Poděbrady 2017

SOUNDTRACK Poděbrady 2017