Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

megan017

Hrozně mě dojímalo, jak si hlavní hrdinka při vyřknutí nějaké rádoby hlášky myslela, jak je hrozně vtipná. Ale pořád lepší Miley jako Montana, než Miley jako univerzální olizovač kladiv. Až po letech mi dochází, že oproti tomu, jakou obludou se Cyruska stala, tak mám Montanu docela ráda. ()

SIXTEENzef

Tento seriál jsem naprosto ŽRALA !!Opravdu mi to nepřišlo nějak pitomé a vtipné to taky bylo!!...Pro holku ve věku 12-15 ideál !!! ()

Knor odpad!

KKLDlksdaoůsůofidsfoiůsdjfoiůdsfůlksfoisdjfosdmfsvsilufgmsl hgm sirughsrlkghsroiughslrkgnslkfjghosfikgůskfůsjbodfpůbdf ()

Scraffy

Určite to nie je až také zlé. Má to aj svoje svetlé chvíľky. Je to celkom milé a dá sa na to pozerať. Avšak niekedy je to dosť ukričané a miestami aj nudné. 2 hviezdy sú úplne adekvátne. ()

Lennie odpad!

Ne, něco takového opravdu psychicky nezvládám, možná jsem jen viděla špatné díly, ale ty které jsem vnímala (u kterých jsem neječela hrůzou) byly prostě příšerné. ()

Dlo'h-osh odpad!

Jeden ze symbolů morálního úpadku mládeže. Například před patnácti lety by nikoho neoslovil seriál o tom, jak si dvě zmalované slepice snaží hrát na dospělé. Nejhorší je, že stejně jako z teplých Jonas brothers dělá Jetix z Hannah Montany hvězdu celosvětového formátu a každou reklamu vysílá nějaké trapné náhledy do jejich života. Oproti Slovákům jsme dopadli ještě dobře, pochopil bych, že to koupil Jetix, na který už dnes koukají jen degenerovaní puberťáci, ale nepochopím, jak mohla takový hnus koupit slovenská státní televize. Seriál má pár vtipných scén s Mileyným bratrem, ale to na hvězdičku nestačí. ()

L3G1ON4R odpad!

Původně jsem si myslel, že tenhle seriál bude trochu duchaplný, avšak opak je pravdou. Nejlepší z celého seriálu je bratr Miley, který občas rozesměje nějakou ptákovinou, jinak je to trapná podívaná malé celebrity... ()

lord Ball odpad!

TOhle je příšerný, naprosto mě tam serou ty učesy, to jak se oblíkaj, jak se tam chychotaj, jak se pokousejí hrát, jak řeší ty svoje stupidni problemy, a navic me naprosto sere ten smích kterje je tam pouštěnej, snad po každý pulminutě, aby naznacil kdy se ma kdo smat, i když to k smíchu neni, je to spíše k pláči. Už teď jsem u odpadu a to sem se nedostal ani k ději, to co někdo nazývá, děj, je totálně uplácaná směsice zhovadělostí pro naprosto pitomí pubertální americký spratky. ()

Esmit

Když se podívám na předchozí komentáře, většna lidí, kterým se to nelíbí píše o tom, jak malé hvězdičky vystupují, jak se to líbí třináctiletým dětem, jak velká byla reklama. Osobně neznám nikoho, komu se Hannah Montana líbila, neznám ani ty herce a herečky, kteří hrajou v tomhle serialu. A nesledovala jsem reklamu, kterou tenhle serial začal. Na první díly jsem se podívala až teď, což jsou 4 roky po jeho vypuštění a jsem docela překvapená. Hannah Montana rozhodně nemá úroveň serialů jako Přátelé a další, které jmenoval někdo pode mnou a je to logické, protože je to mířeno pro děti, které třeba ani humor Přátel nepochopí. Navíc, kdyby měl někdo z vás kritizujících možnost udělat něco, co bude totální brak ale vydělá si na tom miliony... proč ne? ;) Já oceňuji humor, který jsem v Disney hraných serialech už dlouho neviděla. Jasný, Disney už není to, co bývalo, nelíbí se mi, že se mladým pouští takové kraviny o bohatých a slavných, jenže to bude prostě poameričťováním a novou dobou. S tím stejně nic neuděláme. Takže na odreagování prima. Je to serial u kterého může člověk úplně vypnout a nechat se zhypnotizovat něčím, co je spojení všech komediálních klišé v Americe :) Nejlíp doporučuji koukat se u toho s kamarády nad vodkou, pivem, vínem... ^.^ ()

Mercilonka

Nebudu dávat odpad jen z principu jak většina přítomných. Nejsem fanoušek, nepouštím si seriál cíleně, ale... Mnoho dílů jsem viděla s mou 14-ti letou švagrovou a musím říct, že je to vážně vtipné. Bohužel postupem času, jak to tak bývá, díly upadají. Jak Miley/Hannah roste, začne mít jiné zájmy, tak seriál ztrácí takové kouzlo naivity a problémy které řeší už nejsou tak vtipné, protože je holt starší. Emily Osment, která zde hraje nejlepší kamarádku by si zasloužila cenu, protože je naprosto skvělá! ()

Tasartir

Lidi co to tu hodnotí nejsou cílová skupina, proto takové hodnocení. Ve skutečnosti je to úspěšný seriál poplatný této době :) Koukám na to s dcerou a bavíme se.. o to jde... Jinak si myslím, že lidé co to hodnotí jsou ovce, které vidí odpad, tak ho musejí dát taky. Svědčí o tom komentáře typu, jo zasmál jsem, ale je to odpad.. atp.. ()

zrx odpad!

Tak se mi dnes u snídaně podařilo zkouknout jeden díl tohohle seriálu. A mám pocit, že mi to do konce života vystačí :-D Nevím kdo se na to může dívat, ale já jsme to nedával. Už po minutě mi to silně lezlo krkem. Tohle už opravdu nikdy ani na tu minutu.. ()

habertek odpad!

Tyhle blitky mě nepřestanou nikdy jít proti srsti! Tak nechutně špinit jméno Disney! Ten se chudák obrací v hrobě!!!!!!! ()

MutantMarana odpad!

Nechapu, kdo dava jednu hvezdicku. Miley Cyrus je odporna oskliva hnusna svine a jako fakt neberu uchylaky co si u Montany honej brcka. Holky nevyjimaje, Ty si u toho mackaj jiny veci. Prasata! ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)