Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

kubilov odpad!

Pro holky ve věku 6-9 let ideál, pro normálně smýšlející lidi samozřejmě nekoukatelný, protože ta úroveň a případné "vtipy" jsou opravdu jen pro zmíněnou věkovou kategorii. Walt Disney se obrací v hrobě. ()

MFloyd odpad!

Nekoukatelné, věřím že malé holky to žraly, ale to je tak jediné publikum, které se z toho nepozvrací. ()

Tinaa

Není to ani tak Hannah Montana, jako Miley Cyrus, proč na to koukám. Chápu, že je to všemi odsuzováno, ale nevadí mi to. Mám na to svůj pohled a jsem ráda, že se to dostalo i k nám, na vesnici. Ve dne obyčejná puberťačka, přes noc zpěvačka, fascinuje mě to ukrývání identity nehledě na to, jak moc je to dětské. Už teď znám hodně mých vrstevnic, o kterých vím, že to mají rády, ale nepřiznají to pro tu trapnost, co by ostatní řekli. Skvělý, možná, že kdybychom se navzájem přestali posmívat, na co to koukáme, bylo by to všechno pravdivější, přijde mi to i tady na csfd, někdo dá 5*, tak je nepředstavitelné aby jiný dal pod 3*. To prostě už jen z etikety nejde...takový lidi by se měli třísknout. ()

Gladi

Oddychovka pre tinedzerov,zda sa mi to trosku pritiahnute za vlasy ale kedze je to urcene skor pre deti tak nekritizujem:-) ()

PROTIVETRU

Je mi ľúto že Miley označili za navplyvnejšiu puberťačku s najväčším vplyvom na vývoj dospievajúcej mládeže. Síce u nás asi nespôsobuje (možno iba zatiaľ) taký ošial ako doma, pretože naša mládež ešte nie je až tak zdegenerovaná ako tá americká, ale aj tak je to smutné, pretože mi to pripadá ešte umelejšie a nastrčenejšie než svojho času Britney Spears. Každopádne vďaka tomuto nadhľadu a akémusi opovrhnutiu som od seriálu očakával ešte menej, a tá jedna* hovorí iba že je to podpriemerný sitcom(?) a ja som čakal ešte niečo úbohejšie. ()

Vica odpad!

Ja som síce Jetixové veci celkom žrala, ale táto stupídnosť je moc stupídna aj na mňa. Miley prehráva každú druhú scénu a do toho nehranie jej otca, prihlúple pesničky, nesympatické postavy, pozerateľné len pre nižšie ročníky. ()

moviepill odpad!

Puberťáčky ju vyvažujú zlatom, pretože presne odráža ich IQ v dnešnej dobe... U mňa je to ka-ka-ka-katastrófa... ()

HeyHou

Hloupý a naivní seriál, nicméně když v telce nic není, tak se musím přiznat, že se na to klidně podívám.. ()

Mustaffa odpad!

Otřesné, vydržel jsem se dívat neskutečných pět minut, pak se mi udělalo šouflo. Je to horší než vaše nejčernější představy o tom, jak může vypadat nejtrapnější americký sitcom pro pubertální cool mládež. ()

elanista1

Neuveritelne tupe, hlupe, trapne, detinske. Mna ako divaka to doslova URAZA, ze nieco taketo sa v dnesnej skazenej dobe toci. Ubohe herecke vykony netreba osobitne pripominat. Za co tu jednu hviezdu? Asi za Miley Cyrus ktora vtedy este aspon vyzerala k svetu, co sa uz teraz neda povedat, a mozno za tie dve vtipne scenky co som videl, ked som nahodne prepinal po staniciach ked nic v telke neslo. Toto asi nezaujme divaka strasieho ako 12 rokov. ()

Kajo333 odpad!

Stačí vám vidieť jeden, dva seriály aby ste pochopili že je to blbosť. Na niečo také sa môžu pozerať 10 ročné deti ktorým príde vtipné koláč na hlave. Ja som sa nezasmial vôbec, a najhoršie je na tom Miley Cyrus ktorá sa v tom seriály totálne strápnila. Ako náhle sa začne smiať alebo sa sprosto uškrňať, nezostane vám nič iné len si zavrieť oči. A ešte jedna podstatná vec, nemá to dej. ()

Todd_Hewitt odpad!

Pamatuju si, jak sem měl za mlada Miley rád.....ty časy skončily....a teď jí nesnášim....ani Hannu Montanu, nic takovýho... ()

Lula.cz odpad!

Je mi jasné, že Hannah Montana je určená dětem, ale i tak si to neodpustím. Miley Cyrus strašně přehrává a na to se vážně nedá dívat. Jako i v jiných seriálech se i tady na konci dočkáte nějakého srdceryvného ponaučení, žádné inovativní nápady nečekejte...alespoň těch několik dílů co jsem viděla bylo plných klišé. ()

muti

uplny suhlas s Kozy9, ako by som mu to napisal ja :) Miley je katastrofalna herecka, cize by sa stala urcite superstar serialu Den a Noc s Hanou alebo Burliva Miley. anyway, co je smutne je ako serial nam ukazuje (resp je to este horsie, ukauje to 12 rocnym babam) ze ak chcete byt mlady tak potrebujete byt cool zazobany hipster alebo sekundovat nejakej teen spevacke. Miley si mala spravit pred takymto pocinom rychlokurz herectva a bolo by to na 4*. pre mna boli naj postavy Ashley a Amber ()

Doncek odpad!

Miley Cyrus... Mám ji opravdu rád, to že se nesnaží být jak v tomto seriálu je super. Oholit si hlavu, ukázat kozy a bůh ví co ještě, nedokáže lec která celebrita, klobouk dolů. Jen tak dál Miley! ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)