Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Alice02

Mám ráda Jacksona, Olivera a Rica, ale Miley mi připadá občas nafoukaná i přes to že trousí jedno ponaučení za druhym a rádoby vtipný hlášy, který ale většinou mají blíž k trapnosti. ()

Mandalorian odpad!

Svět je tak moc umělej, jak jen může být. "Milé dívky - sledujte tuto hovadinu. Myslíte, že se v tom najdete. Myslíte, že se podobné příběhy mohou stát vám ? ... Myslíte blbě ! ! " Proč se podobný demence vlastně točej ? ()

P. J. D. odpad!

Na stupnici stupidity od jedné tohle získává plný počet bodů. Tohle si nezaslouží ani můj komentář. Jasný odpad. Já měl tu smůlu, že jsem viděl jeden díl. Ať je toto varování pro vás, ať na to nekoukáte. Tenhle seriál (pokud se to tak vůbec dá nazvat) postrádá hlavu a patu a především jakoukoliv známku inteligence vyšší, než má šimpanz v zoologické zahradě. ()

anulka

Väčšina z vás tento seriál vôbec nevidela resp. len chvíľu a píšete, že je to riadna blbosť. Ale to potom nemôžete hodnotiť, lebo to nieje nijako podložené. Len - hrá tam Miley, je to pre hlúpe deti, neuveriteľne kreténske a vtieravé... Mne a to páči (áno, a mám 19 rokov... a nie, niesom retardovaná) HM je pohodový a vtipný seriál. Musím priznať že Mileyin herecký výkon na začiatku je nič moc (dá sa to ale ospravedlniť, lebo vtedy bola v podstate začiatočníčka v herectve) avšak postupom času sa veľmi zlepšila. Takže nepíšte kraviny, keď ani nemáte šajnu o čom to je. HM má odomňa navždy plný počet hviezd. "I don’t wanna leave my bed. My bed is my friend. It gives me warm blanket hugs." alebo "I know I lied, but I did it with love." :) V tomto seriáli nieje humor, po ktorom sa chytáte za brucho, ale taký ktorý vás prinúti aspoň trochu usmiať sa. ()

Louie odpad!

Přesně ten typ seriálu u kterýho si dvanáctky myslí jak jsou dospělý a svět se pak diví, že jsou pedofilové... Jinak nuda. ()

MELODY

Nepodlomilo mi to duševní zdraví (skoro zázrak, ale já dost vydržím) a hlavně: UDRŽELO TO NEMOCNOU JEDENÁCTILETOU NETEŘ V POSTELI PO CELÉ DVA DNY!!!! ()

Trifi

Málokdy jsem v komentáři osobní, vlastně to bude asi poprvé, ale musím: Je mi lidí jako Ai.ma líto, opravdu líto. No nic, k seriálu: neprve si uvědomte, že je to sitcom. Pak si uvědomte, že je cílený na mládež. Pak si uvědomte, že jeho jedinou a hlavní nápní je pobavit. No a pak si uvědomíte, že všechny ty negativní kritiky si tohle absolutně neuvědomily... Chcete vyčítat "potrhlost"? Který sitcom není??? A vadí vám potrhlost třeba u Blbý a blbější nebo Něco na té Mary je? Chcete vyčítat nereálnost? No to snad ne... Prostě Hannah Montana spňuje přesně to, co od ní normální, nezaujatý a pozitivně naladěný člověk čeká. Vtípky jsou báječné - místy geniální, písničky jedny z nejlepších co znám a otec Billy Ray Cyrus coby seriálový tatík je pomyslná třešnička. Oproti sladkobolnému a nažehlenému High School Musical se HM opravdu nemá zaco stydět. Zkrátka a dobře, i v mém věku a při mých filmových nej (kde opravdu není moc komiky...) říkám: HANNAH RULES!----- Plné hodnocení dávám i jako protiváhu těm nesmyslným odpadům... ()

haWranka odpad!

Já se vážně začala dívat na první díl, protože jsem si řekla, že by bylo dost pokrytecký něco odsuzovat, když nevím o co jde. Chvíli jsem to i vydržela - sice s křečovitě staženým obličejem a ruka mi cukala směrem k vypínači, ale i tak. Jsem spokojená. Teď můžu s klidným srdcem říct, že jde o jednu z největších pitomostí co kdy byly natočený a rovnat se může jenom některým hodně hodně hoooodně nepovedeným telenovelám. Moje averze je prostě velká (tak moc, že nejsem schopná ten děsivě velkej zájem puberťaček alespoň pochopit) a od chvíle, kdy jsem v práci musela přerovnat regál, kterej přetejkal penály, baťohy a propiskami s logem HM, už hraničí skoro s nenávistí. No fuj. (A možná je to tim, že jsem holka, ale Miley Cyrus mi taky nepřijde jako nějakej zázrak...) Pro mcandy99: Tak stará se ještě necejtim, ale tenhle druh humoru opravdu nechápu :) ()

Alexandre

Ano, je to svým způsobem dobrá kravina ale má své kouzlo a ty mladší věkové kategorie dokáže pobavit, takže to nechám lehce pod průměrem. ()

Zevon odpad!

Tak tohle je opravodvý průšvih. Ne v seriálu samotném, kdo chce čumět z nudy na hovadiny, ať si promrhá svůj život podle libosti. Otřes je totální cílenost a marketingová promyšlenost do té míry, že hýbe prvním stupněm všech škol. Pokles vkusu už tak zmatené populace nabírá nových hloubek, vychováváme si další, ještě více ztuplé konzumenty, žvanící pražskou hantýrkou, kteří už neumí bez chyb napsat ani tu pitomou sms :-) - heléé, dik to bylo fakt moc boží!! ()

Elenor

Zapla jsem Disney Channel, šel tam tento pořad, tak jsem si řekla, že to zkusím (a na chvilku vypnu mozek). Kupodivu to na mém IQ následky nezanechalo a párkrát jsem se i zasmála. Jsou daleko horší seriály, ale i tak je škoda, že takováhle ulítlá ptákovina má nálepku "Disney". A děkuju všem uživatelům, kteří tento seriál hodnotí na základě toho, že ho viděli, a přistupovali k němu bez předsudků. ()

Kroup4 odpad!

Nechal bych to zakázat,jestli se děti budou dívat na tak stupidní seriály budou v budoucnu ještě víc debilnější...Kdyby to byla jen Hannah Fontana Montana,celej DisneyChannel jde pěkně srát...Za mně byli Teleblbies a Pokemoni,naštěstí jsem z toho nic nesledoval,jsem zachráněn,byla doba kdy byl pokemon snad i na krabičce s ibalginem,teď je to samé s Hannah Montana...Konec toto... ()

Skautka

Proč nějakou tu hvězdičku nedat? Já se u tohohle seriálu dost dobře bavím. A to že vás tady vidím jak tenhle film hodnotíte jako odpopad mě vážně neodradí. Miley Cyrus má prostě něco do sebe a když výborně zpívá no proč by nemohla ještě výborně hrát. :) Super zábava. ()

Macintosh odpad!

Když jsem Hannahu Montanu uzřel poprvé, něco se ve mně hnulo, do očí mi vhrkly slzy, zčervenal jsem a ucítil velice zvláštní vůni, vybavujíc si, že jsem ji už někdy cítil. O chvíli později jsem si uvědomil, že to byly zvratky. Dnes jsem již vůči nástrahám televize Nova ostražitější a raději se před jejím zapnutí chopím programu.... ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)