Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Allien.9 odpad!

Omlouvám se všem fanynkám (popřípadě fanouškům), ale na víc jak na dva díly prostě nemám. Je mi líto, Malej Citrus je 1) nesympatická, 2) mizerná "herečka", 3) mizerná "zpěvačka". ()

DJ Obelix

Asi budu riskovat ukamenování, ale ... K tomuto seriálu jsem přistupoval s obrovskou skepsí, ale co to? Ono to není strašné. Ono to není ani průměrné. Ona je to poměrně slušná sranda. Sice mě to (zatím) nedonutilo si sehnat všechny díly, ale když na to v televizi narazím, tak nepřepínám. Miley Cyrus je poměrně roztomilá, stejně jako její kámoška Emily Osment. Billy Ray Cyrus hraje obstojně a má dobré hlášky a Jason Earles jako seriálový bratr hlavní hrdinky je jednoduše cílená komediální postavička. Ze současné seriálové produkce pro mládež tento počin hodnotím hodně vysoko. Je to prostě neškodná oddychovka. P.S.: Podotýkám, že je mi 22 let a mezi mé oblíbené žánry se řadí například splatter horory či filmy od Montyho Pythona. A přesto to sleduji ;-) ()

kingik

Zvláštní. že tenhle seriál se tady netěší velké oblibě, ale s čistým svědomím musím říct, že jsem viděl větší katastrofy, než je tohle. Předně musím pochválit písničky, které jsou hodně dobré a po technické stránce se dá těžko něco vytknout. Co v sitcomu působí velmi rušivě je Mileyin skutečný otec Billy Ray Cyrus, který je dost nesympatický a velmi svou přítomností narušoval jinak poměrně zábavné momenty, a pak i to, že jsem na seriál tohoto ražení už trochu starý. Nevidím nic špatného na tom, když se náctileté holky i kluci v Hannah Montana vzhlížejí. Pořád je to stokrát lepší, než třeba kdyby brali drogy. ()

AllShallFall odpad!

Typická americká teenagerovská radobyvtipná debilitina. Ukazuje inteligenci amerického konzumní hozivota. Prostě jedna velká hovadina. ()

Eawy

Vtipné. Neuveriteľne vtipné. Detinské zápletky opakovanie problémov. Hranie (nehranie) hercov. Za jednu dve milé pesničky aj tie sa páčili mojej sestre 5% ()

klerik

Videl som len pár dielov. A prekvapil ma slušne fungujúci humor(!) a otrepaný príbeh. V Disney sú géniovia, keď s prehľadom zvládajú vyrobiť idol z tohoto, no nie? ()

Crocuta odpad!

O tomhle dilku jsem dosud nemel tuseni, ale jsem prave na dovolene v Mexiku a tady to pousti ustavicne v kazde hospode a dalkovem autobuse a mne uz to zacina lezt krkem natolik, ze objektivitu ode mne nelze cekat. Jen se divim, ze to jeste nekoupila nektera nase celoplosna televize, u ctenaru Brava apod. bude H M jiste slavit naramny uspech. ()

Arsenal83

Seriál, ktorý dostal na výslnie Miley Cyrus. Škoda, väčší odpad sa v showbiznise dá nájsť len s ťažkosťou. Perverzná chudera, čo nevie čo skôr od rozkoše, raz lesba, raz hetero. Potom twerkuje, pritom riť má kostnatú ako ľudia z koncentráku. Ukazuje mužský hrudník a tvári sa, že to je sexy. Olizuje kladivo a davy tlieskajú, že je to cool. O potratoch hovorí, že je to aj v deviatom mesiaci "zdravotná starostlivosť", pritom sama seba označuje za veriacu, aby v puritánskej Amerike nestratila aj týchto fanúšikov. Kto je navine toho, že takéto sračkomety sa dostávajú k miliónom? No my sami, ktorí platíme za Disney programy, ktorí ich sledujeme, ktorí dokonca sme ochotní zaplatiť nekresťanské peniaze za koncert takejto speváčky s hlasom ako keby jej zapadol ohryzok. Hannah Montana mala ešte punc nevinnosti. A rádoby detského humoru. Jej protagonistka sa však zmenila na nositeľku všetkého nemorálneho, pričom sa jej darí vštepovať ovciam ideu, že jej život je vzorom nového normálu. ()

poz3n odpad!

Nezlobte se na mě ale furt dokola se opakující ubohý pokusy o vtipy nebo vtipný situace a vytřeštěný výrazy v očích všech ,,herců,,....? ne děkuju ()

ARI50 odpad!

Tady se nám dostalo vymácháni zbytku prádla protože vytekla všechna sračka na povrch a tak jen mé bolavé očičko vidělo málo téhle sračky a přežil jsem to už víckrát ne. ()

Morholt odpad!

Dcerka o tom pořád básní a DVD s Hannah Montanou tahá všude, takže jsem se obětoval a na jeden díl se s ní podíval. Vydržel jsem přesně 10 minut. 0% ()

stub

Myslim, že nic v TV nereprezentuje tuto dobu lépe, než změna Fox Kids (s jejich kultovními nářezy) v Jetix (plný debilit pro současné pubescentní degeneráty, kteří se jakéhokoli obsahu bojí víc než čert kříže). Howgh ()

Handle

Hannah Montana... Spíš jsem se vždycky pousmíval těm, kterým se to líbí a koukají se na to, ač jsem to nikdy neviděl (jenže někdy stačí dedukce z těch všemožných polštářů, bloků, propisek a bůh ví čeho s nápisem "Hannah Montana" a radši se tomu vyhnete obloukem). Navíc sám nápad seriálu mně přišel hodně, hodně stupidní. I přesto mně to nedalo a na seriál jsem se kouknul. Pustím si pár dílu... no a ať chci nebo ne, mně to tak špatné nepřipadá a někdy mi to připadá i vtipný a směju se tomu, i když je to kravina. Musím tedy říct - není to bůh ví jaký seriál, ale rozhodně jsem si myslel, že to bude mnohem horší a někdy si to třeba i opět pustím. I když má teda Hannah Montana nízké hodnocení, určitě si stojím za tím, že v mých očích to na průměrné 2 hvězdy dá... :) ()

ScarPoul

You will proud to me dad! What? you go upstaire and change??" Haluz. Netvrdím že je to najgeniaálnejší seriál ani že všetko v ňom je ok ale zhltol som všetkých 26 epizod prvej série za den a pol a neskutočne som sa bavil. Až na dva diely ktoré sú strašne trápne ale inak sa jedná o celkom pohodový seriál. Kreácie Miley Cyrus sú fantastické a je to plné suchých hlášok ktoré mam osobne najradšej a dostávajú ma do kolien, Emily osment je očarujúca a pekne sarkastická jej hláška vidím mrtvých ľudí je dych berúca pretože je sestrou toho týpka čo to povedal pánovi willisovi. Je tu tiež kopec trapných postav - rádoby režisérka, hlasateľ, bodyguardka a sused to značí že vedlajšie postavy až na MOOSA ktorého vykon bol prerfektný sú abolútne hlúpe a podkopávajú nohy skvelému seriálu ktorého ťahajú hlavne Billy ray a jeho filmový syn jackson - jeho napodobnovanie godfathera, toma cruisa, ozzyho osbourna sú fantastické a oni zachraňujú slabšie miesta. Bohužial ako u väčšiny seriálov od disneyho aj tu čakajte nejake to posolstvo typu krok za krokom a aj tu je také okaté, samozrejme že to nedosahuje kvality kroku za krokom ale vo vode stupídnych filmov a seriálov ako high school musical alebo nebodaj H2O( to je seriál o morských pannách tiež s morálnym posolstvom) vyznie hannah montana ako jasné svetlo a mne sa to páči zastreľte ma ale páči. Just call me Godbrother Druhá séria podstatne slabšia ale aj tak sa tam nájde pár skečov a heftov ktoré sú skvelé a dokážu pobaviť. Taký lahší priemer. ()

Bowser odpad!

Miley Cyrus mi jako herečka totálně nesedí. Dá se říci, že kdybych měl seznam top 10 nehorších hereček, měla by Miley čestnou 1. pozici. Seriál to je opravdu špatný, člověk se upřímně zasměje jen jednou-dvakrát za pět dílů ale jedno se musí nechat...zpívat umí :) ()

Ai.ma

uživatel freddy: "nehodnotím kvalitu seriálu, ale hodnotím zábavnost, originalitu a provedení seriálu, a vychází mi čtyři hvězdičky." No, freddy, málem jsem si uchcal. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)