Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Sokka_

Jako komedie je to hodně špatný, vlastně jako všechno na Disney Channelu. Moc mě to nebavilo, ale je fajn koukat na ještě normální Miley Cyrus zpívající Wherever I go.. Takže ta jedna hvězda, za Miley Cyrus ()

Huntelaar odpad!

Tak jsem při zjištění, že STVéčko vysílá Hannah Montana, zas jednou podlehl vlastní zvědavosti , protože jsem chtěl jen vědět, proč mě z výloh všech knihupectví bombarduje vysmatej ksicht Miley Cyrus a VELMI krutě jsem naletěl. Jako mínění o tvorbě Disney Tv jsem neměl valné, ale čeho je moc toho je příliš. Upřímně lituju každýho teenagera. kterýmu se to líbí a sleduje to. Větší Lejno jsem v životě neviděl. To i Troškovi česko-slovenský blockbustery jsou zajímavější a zabavnější, a to říkám jako zakládající člen "Troškova dávícího spolku". Je to holt typickej produkt "americkýho puritánství", který vychází z předpokladu, že televizní divák je úplně tupej a vstřebá každou pičovinu. Prosím, už nikdy víc. ()

jezurka42 odpad!

Vydržela jsem se na to dívat asi 15 minut a potom jsem to prostě vypla a šla na čerstvý vzduch. Promiň Šárko, ale v tomhle jediném se asi neshodneme... ()

Katarine

High School Musical proti tomuhle hadra...musela jsem se pořád smát a zároveň bít do hlavy, že něco takového může vzniknout. Začínám se bát, co příjde příště. 1/10, na Odpad! to zas až tak úplně nemá. ()

Innuendo1987 odpad!

Byl jsem zvědav, jestli je to opravdu taková sračka jak se všeobecně tvrdí. Kvůli tomu jsem přetrpěl jeden díl, no a kupodivu, je to opravdu taková sračka. ()

Martin741 odpad!

Miley Cyrkus a serial o nej ....... katastrofa. Ti, ktori uznavaju Miley, si mozu napliaskat hviezdiciek, kolko chcu. 0 % ()

Nautila odpad!

Ten smích mrtvejch lidí tam dával kdo? Nejspíš opilej uklízeč studia, co mačkal čudlík, kde se mu chtělo. Já tam totiž žádnej humor, který to má podkreslovat, nevidím. Fox Kids, kde jsou tvé staré dobré časy.... ()

JohnRambo

Je to tak trapné až je to sranda. A všetci čo dávajú odpad sú len ovplivnený svetom. Na jednej strane sa rozšírilo že je to super a stal sa z toho hit-deti to milujú, na druhej strane sa rozšírilo zo strany starších že je to sračka-všetci opakujú. Nehnevajte sa na mňa ale keď už nič iné v telke nie je (a väčšinou nie je) tak sa na to dá pozerať. A keby ste mali 11 ročnú sestru ktorá ma Montanu všade, od nálepiek na zošitoch po povlečenie na posteľ...bol som donútený súhlasiť že je to dobré :) ()

C0r0ner odpad!

Miley Cyrus nebývala vždycky blbá píča a v seriálu byla celkem roztomilá. To ovšem nic nemění na tom, že to je totální sračka o ničem, která nejspíš může být dobrá tak pro blbé dvanáctileté holky. Vážně nechápu, jak takovéhle slátaniny může točit dospělý štáb. Vždyť to snad musí sami vidět... 5% ()

animaxis

Další takzvaná Disney hvězda,která umře společně s ním.Jenže u seriálu se občas bavím a vlastně je to asi nejlepší sitcom z Disney,protože ty nové nesahají Montaně ai po kotník. ()

Dado

1* za to, že som sa občas nechtiac zasmial na somarine, ktorá môže prísť vtipná skutočne len tínedžrom. (15%) ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)