Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Wishkah odpad!

Jeden z nejhorších seriálů všech dob. Ještě nikdy sem neviděl tak nudnou zábavu. Je to otravné, je to nudné, je to trapné a o herectví se tu ani nedá mluvit. Každý má naučené dva výrazy a ty používá po celou dobu. Je to největší tragédie v dějinách televize ()

ThomasCrown

Desaťročné decká by na oplátku mohli odpadom ohodnotiť napríklad How I Met Your Mother či Friends a to len preto, že sa pri tom nebavili, resp nechápali humor daného seriálu. Hannah Montana je vytvorená pre istú cieľovú skupinu a zo skúsenosti viem, že u svojej cieľovej skupiny uspel. A či sa páči mne? Áno, nemám žiadne veľké výhrady. Zápletky sú možno detsky jednoduché, ale veď presne o to ide, aby boli jednoduché. HM má to veľké plus, že sa snaží decká niečo naučiť, dať im pri každej časti určité ponaučenie, no a je tu ešte aj dostatok humoru, ktorý dokáže zaujať aj mňa, napr Billy Ray a Jason Earles majú skvelé hlášky. Kvôli akému-takému objektívnemu hodnoteniu som zatiaľ videl iba prvú sériu, ale nemám zábrany pozrieť si aj ďaľšie časti. Nech žije stereotypná spoločnosť! ()

Prochy38

A teď mi někdo s rukou na srdci řekněte, že tohle je myšleno vážně! Tohle není jen trapný, nevtipný, ubohý a sebeparodizující se seriál. Absolutní výplach mozku pro všechny 9-12ti leté holčičky. Vážně Vám to nepřijde spíše jako nevhodné než něco, čím svá děcka zabavit, když na ně nemám čas? Jeden z nejkatastrofálnějších počinů teen seriálů. Tohle vážně nemá obdoby. * snad jen za tu hudbu, která taky není vždycky skvělá. Teď (2012) je M. Cyrus na hudební scéně už úplně jinde a je to o něčem úplně jiném!! ()

J*A*M*A*L odpad!

Naprosto nesmyslný seriál pro teenagery.Kdyby nebyly děti tak asi to je ten nejhorší seriál světa.Doporučuji neukazovat na svět a nechat ho tam kam patří.Disney Channel.Program odpadů(skoro všech).2% ()

Ricky_CZ odpad!

Víte, jak poznat, že je blondýnka velmi špatnou herečkou? Má v referencích tuhle sračku v kombinaci s Muzikálem ze střední (pokudmožno všechny díly)...Má šestnáctiletá sestřenice tuhle "věc" sleduje a já trochu pochybuji o jejím působení na gymnáziu :)) ()

kritiklon odpad!

Tohle je bez předsudků zlo ze samého pekla! Jednou ráno jsem namátkou zapl TV a po shlédnutí jednoho dílu jsem si udělal obrázek o celém seriálu. A pokud chce někdo argumentovat tím že se jedná o seriál pro teenagery tak tím hůř! Pak se nedivme že z těch dětí vyrůsta to co vidíme! Ustup Satane!!! ()

dehlie odpad!

pozrel som si kúsok nejakého dielu v roku 2013,aby som vedel kto je to preboha to dievča z tej demolačnej gule. už teda viem... ()

laepus odpad!

Tady ani nejde jinak. Kdysi jsem to náhodou proklikl asi na minutu a když jsem po minutě pochopil, že se ta lolita nevysleče, že je to nějaký seriál pro děcka, tak jsem to musel přepnout - a ona to byla hana montána! Odpad. ()

muoaner odpad!

Kompostová zaležitost pro náctileté slepice co se smějí nad přehrabováním laciných a ukrutně trapně nudných ftipů jako hov** na vesnickým kompostu. ()

Michelleee odpad!

Přetrpěla jsem jeden díl a zajímalo by mě, proč jedinej dospělej člověk, co se v něm objevil, vypadal jak z béčkovýho péčka..afekt, nuda, trapnost. Režisér musel být na tripu nebo mám rozbitou TV, protože tolik sytých barev pohromadě jsem už hodně dlouho neviděla..bolí mě hlava, jdu si pustit Terminátora:)) ()

Furmi odpad!

Seriál pre vygumované, zblbnuté dievčatká vo veku od 10 - 14 rokov ktoré hľadajú niečo cool pretože ony už predsa niesu deťmi a musia to patrične dať svetu najavo. A ako sa najlepšie dá svetu najavo že dievča už nieje dievčaťom ale je z nej zrelá žena? Predsa chválou v škole všetkým spolužiakom že sleduje úžasné vyspelý seriál Hannah Montana. A Disney a hentá hviezdička Miley Cyrus po ktorej za pár rokov neštekne ani pes na tejto blbosti mladých nádherné zarábajú. ()

hnkflknk

Náhodou, ač si troufám tvrdit, že už nejsem puberťačka (*89), tak tenhle seriál se mi prostě líbí. Zápletky jsou většinou jednoduchý a jde tam většinou o "puberťácký" problémy, ale co jako?? Dospělácký problémy jsou jako hodnotnější než puberťácký nebo co? No, myslim, že tenhle seriál je mírně řečeno podhodnocený a ovlivněný předsudkama "dospělejch" lidí. Mě tenhle seriál přijde vtipný a dokonce i poučný. Není úplně dokonalej, ale dá se na něj v pohodě koukat bez nudy a taky si u něj člověk odpočine. Takže tak. ()

laserr odpad!

Přežil jsem 2 díly. Není to životu nebezpečné, jen neskutečně pitomé... BtW: Proč je v každém díle řečeneo minimálně 20x "Hannah Montana"? Nemám rád takové nepěkné zásahy do podvědomí... ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)