Tématem autorské komedie Martina Dolenského je manželský trojúhelník a nevěra, a z nich vyplývající situace, které nikdy nemají jednoznačná a jednoduchá řešení. Michal Goldberg je mladý úspěšný doktor, specializací gynekolog. Má trošku bezvýraznou a plačtivou ženu Janu a dítě, a také atraktivní a sebevědomou milenku Kláru. Doktor proplouvá spokojeně životem do chvíle, kdy za ním přijde milenka s novinkou, že je těhotná. Muž se v této situaci hodlá zachovat tradičně – strčit hlavu do písku. Milenka však zprávu zavolá manželce a ta situaci řeší radikálně. Odstěhuje se k mamince… Třikrát se komedie vrací na tento začátek a třikrát doktor situaci řeší různými způsoby – návratem k manželce, odchodem k milence a nakonec konfrontací obou žen. Humor téhle filmové komedie, která nechce moralizovat ani nabízet řešení, je založen na lidských stereotypech v chování a tomu přispívá obsazení milenky i manželky jednou herečkou – Tatianou Vilhelmovou. V hlavní roli doktora dostal poprvé velkou hereckou příležitost Michal Malátný, známější jako zpěvák skupiny Chinaski, jejíž písně film doprovázejí. (Česká televize)

sparrow1

Já se tedy docela bavil a ani chvilku se nenudil.Možná patřím mezi tu tupější část filmových diváků.Pro mě slušná komedie. ()

PavHer

Ne ne, tohle jsem nemusel vidět :) Vilhelmovou mám rád, ale kvalita filmů, ve kterých účinkuje silně upadá.. ()

pidla

3x s Michalem Malátným. Příběh, režie, herecké výkony, kamera, vše na úrovni televizních mikrokomedi 70. let. Vtipné asi tak jako pseudonym režizéra na titulcích. Jednu hvězdu za Vilhelmovou, jinak bída. ()

cabaday24 odpad!

nemuzu se zbavit dojmu, ze predstavitel hlavniho hrdiny absolvoval nataceni pod vlivem velmi ale velmi tvrdych drog, jelikoz i ve chvilich kdy se mu rozpada manzelstvi se pritrouble smeje pod vousy. aspon ho omlouva to ze neni herec ( coz se snazi az zbytecne casto zduraznovat), vzkaz dalsim radobyhercum vilhelmove, hadkovi a landovskemu - pratele, zabalte to!! ()

moorks

Co dodat k tomu to filmu? Nepovedená věc, slabý humor jak neslazený čaj, Malátnému by doktora věřil asi málokdo - taky takový čajíček. Nemůžu si pomoc, ale mě zaujala nejvíce Vilhelmová, v té roli ji to fakt sekne a je to kočka a pak překvapivě doktor Weiss. Na takové filmy je zbytečné platit koncesionářské poplatky. ()

blackperseus

Toto nie je filmové veľdielo, ale asi ani byť nemalo, je to len dobrá zábava na sobotu večer. Jedna hviezda za Táničku, jedna za Kristýnku, jedna za Malátneho (ktorý síce nehrá bohviečo, ale nebyť jeho, asi sa ten film ku mne ani nedostane ;-)). ()

RaidingTombs

Nejlepsi je ta prostorove vyrazna dama, co se porad tlemi. Jeji smich bylo to jedine, co me donutilo se u tohohle filmu smat. Ale prave za ten jeji smich a za Vilhelmovou davam 5*. ()

Spike86

Táňa Vilhelmová v dvojroli je zajímavá, ale jinak scénář je hodně slabý. Kromě pár úsměvných scén, které jdou spočítat na prstech jedné ruky nešikovného kuchaře zde není prakticky nic, co by stálo za řeč. 35% ()

mia.com

Přiznám se, že jsem se musela podívat na film podruhé, aby mi došlo o čem to vlastně je....Děj je malinko nepřehledný, ale jak už víte o co jde, není to nejhorší.. ()