Super drbna (TV seriál)

Gossip Girl

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2007, 121x42 min

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell, Jessica Szohr, Zuzanna Szadkowski, Connor Paolo, Aaron Tveit, Kaylee DeFer, Armie Hammer, Clémence Poésy, Michelle Trachtenberg, Nicole Fiscella, Yin Chang, Nan Zhang, Michelle Hurd, Patrick Heusinger, Mädchen Amick, John Shea, Robert John Burke, Francie Swift, Sofia Black-D'Elia, Margaret Colin, Sam Robards, Amanda Setton, Susan Misner, Dreama Walker, Caroline Lagerfelt, Catherine Haena Kim, Derek Cecil, Desmond Harrington, David Patrick Kelly, John Patrick Amedori, Willa Holland, Patricia Kalember, Cyndi Lauper, Wallace Shawn, Florencia Lozano, Kim Shaw, Hilary Duff, Tyra Banks, Brittany Snow, Gwen Stefani, Matt Barr, Ernest Dancy, Laura Harring, Sebastian Stan, Jill Flint, Laura Breckenridge, Austin Lysy, Dan Marshall, James Schram, Kevin Zegers, Cecilia Foss, Brian Distance, William Henderson White, George Aloi, James P. Anderson, Cynthia Watros, Kate French, Peter Francis James, James Naughton, Chanel Farrell, Courtney Baxter, Nicole Patrick, Taylor Gildersleeve, Natalie Gal, Daniel Stewart Sherman, Georgina Chapman, Miles Fisher, Christian Coulson, Tamara Feldman, Krysten Ritter, Peter O'Brien, Chris Riggi, Nick Santino, Ashley Hinshaw, Luke Guldan, Tyler Johnson, Dion Graham, Lucy Walters, Elizabeth Masucci, Jenny Lewis, Roxane Mesquida, Carrie MacLemore, Nicole Scherzinger, Marina Squerciati, Ella Rae Peck, Laura-Leigh, Samantha Logan, Mark Vincent, Halley Wegryn Gross, Wolé Parks, Reed Birney, Elizabeth Hurley, Barry Watson, Hugo Becker, Linda Emond, Teena Byrd, Katie Cassidy, William Baldwin, Brian J. Smith, Matt Doyle, Scott Bryce, Erin Wilhelmi, Lady Gaga, Katrina Begin, Holley Fain, David Gere, Jackie Moore, Sonequa Martin-Green, Bree Williamson, Emily Wickersham, Michael Boatman, Zoe Aggeliki, Tika Sumpter, Jessica Camacho, Jerrika Hinton, Karlie Kloss, Rachel Brosnahan, Emily Dorsch, Melissa Fumero, Jason Ralph, Jolly Abraham, Alexandra Metz, Meghann Fahy, Yetta Gottesman, Caitlin Norton, Anthony Bradford, Yassine Azzouz, Amir Arison, Kimberly Magness, Kimberly Hebert Gregory, Eric Carpenter, Carolina Santos Read, Tania Pilar, Valentina de Angelis, Rachael Hip-Flores, Amanda Warren, Erich Bergen, Kevin Stapleton, Sherri Saum, Gary Hilborn, Elena Kampouris, Antoinette Kalaj, Jonathon Grant, Matt McGorry, D'Arcy Fellona, Arno Chevrier, Ward Horton, Natalie Knepp, Gina Torres, Alessandra Ambrosio, Jennifer Restivo, Larisa Polonsky, Andrew Stewart-Jones, Joanna Garcia Swisher, Zoë Bell, Shane McRae, Samantha Hahn, Armand Schultz, Stephen Kunken, William Abadie, Jessica Jade Andres, Danicah Waldo, Roarke Walker, David A. Gregory, Paloma Guzmán, Sebastian La Cause, Tim Gunn, Matthew Risch, Richard Joseph Paul, Charlie Hewson, Sal Rinella, Jessica Rothe, Mauricio Ovalle, Anthony Del Negro, Mary O'Rourke, Michael Bloomberg, Florence Welch, Leah O'Donnell, Jenilyn Rodriguez, Cherise Boothe, Neal Bledsoe, John Dossett, Brennan Brown, Maggie Geha, Roby Schinasi, Bess Rous, Peter Maloney, Taylor Frey, Kylie Goldstein, Laurie Simmons, Mia Pinchoff, Lauren Mizenko, Will Blagrove, Erin Dilly, Lydia Hearst, Elena Goode, Peter Martins, Tony Kanal, Tom Dumont, Adrian Young, Lisa Loeb, Roger Rathburn, Dan Ziskie, Audrie Neenan, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Jonathan Haltiwanger, Maureen Sebastian, Beth Fowler, Mike Houston, Briana Marin, Gillian Murphy

Kostýmy:

Eric Daman
  • Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +v originále Kristen Bell jako vypravěčka, hodně solidní hudba, moderní zpracování, některé vyloženě zajímavé scény -je to hodně povrchní, někdy mi to přijde vyumělkované, zmatek v postavách, jsou celkem nepřehledné a mnohdy nesympatické, nedokázalo mě to zaujmout natolik, abych u toho zůstal/// Viděl jsem zhruba prvních 12 částí a je možný, že někdy tomuto seriálu dám druhou šanci. Ale to bude až v době, kdy nebude v telce nic lepšího. Tento seriál jsem očekával především proto, že tam měla hrát Kristen Bell. Bohužel až později jsem zjistil, že jí náleží pouze hlas vypravěčky. Což pochopitelně v češtině postrádá smysl. Netvrdím že by český dabing hlavní vypravěčky nestál za to, ale Kristen je přeci jen jedna. Vše je tady takové na půl cesty za úspěchem. Horních deset tisíc teenagerů a jejich strasti a starosti, to už tu bylo mnohokrát a evidentně na to mladší a mladší generace stále letí, tak proč netočit další seriál na toto téma a o těchto lidech. Pochvalu určitě zaslouží technická stránka seriálu, která splňuje dnešní standardy, což znamená, že je vše podřízeno dnešní moderní době (hudba, kamera, výprava, chování postav...) Horší je to však s postavami. Blake Lively je taková nemastná, neslaná a ostatní postavy tam škoda hovořit. Každý z vás si někoho oblíbí, ale tady to bude celkem obtížné. Jediným charismatickým hercem je Matthew Settle. Tím bych to prozatím uzavřel. Být mi 15 a nemít na co koukat, tak tohle stačí, ale tato situace už nenastane, takže snad někdy příště./// Celkem 62%///(17.1.2010)

Čím novější série, tím lepší díly ...(1.1.2012)

Měl to být pouze předkrm před návratem do Beverly Hills v podání Nové generace. Vlastně až na tu dráždivou kombinaci Lively s Meester jsem na tom dlouhou dobu ani žádné větší lákadlo neviděl, jenže po třech sériích se od toho překvapivě nemůžu odtrhnout a jen potvrzuji, že koncept každý s každým pořád funguje a je skutečně geniální. Váš vysněný pár se totiž na 99% jednou skutečně objeví, chvíli budete na vrcholu blaha, a pak vás tvůrci tvrdě sestřelí na zem a to klidně několikrát za sezónu. Ostatně funguje to už od počátku 90. let. Přepálené finále třetí série prozatímním vrcholem. Doufám, že avizovaný sestup kvality nebude tak dramatický. Nebyl, ale je potřeba se připravit na největší seriálový mindfuck za hodně dlouhou dobu. V tomto ohledu je pátá série skutečně jen pro skalní fanoušky. Za úpadek může i neúčast původních tahounů. Jenny i Vanessa chyběly hodně. Finále možná nedává moc smysl, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř. Jste chudí a myslíte si, že máte problémy? To jste ještě neviděli problémy těch bohatých! XOXO. 1. - 3. série: 90%, 4. série: 80%, 5. série: 70%, 6. série: 75%.(20.5.2016)

• rikitiki

Únavné. Seriál o bohatých, zpovykaných dětičkách, které se chovají jakoby jim bylo nejmíň čtyřicet a žily v době libertinů.(17.7.2010)

• villon17

Když opravdu nic jinýho nedávaj... Akorát k vzteku, jak jsou všichni úspěšný a bohatý a načančaný, tvářej se důležitě a jsou tak znuděný, že jejich největší zábavou je dělat druhejm problémy.(29.6.2012)