Super drbna (TV seriál)

Gossip Girl

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2007, 121x42 min

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell, Jessica Szohr, Zuzanna Szadkowski, Connor Paolo, Aaron Tveit, Kaylee DeFer, Armie Hammer, Clémence Poésy, Michelle Trachtenberg, Nicole Fiscella, Yin Chang, Nan Zhang, Michelle Hurd, Patrick Heusinger, Mädchen Amick, John Shea, Robert John Burke, Francie Swift, Sofia Black-D'Elia, Margaret Colin, Sam Robards, Amanda Setton, Susan Misner, Dreama Walker, Caroline Lagerfelt, Catherine Haena Kim, Derek Cecil, Desmond Harrington, David Patrick Kelly, John Patrick Amedori, Willa Holland, Patricia Kalember, Cyndi Lauper, Wallace Shawn, Florencia Lozano, Kim Shaw, Hilary Duff, Tyra Banks, Brittany Snow, Gwen Stefani, Matt Barr, Ernest Dancy, Laura Harring, Sebastian Stan, Jill Flint, Laura Breckenridge, Austin Lysy, Dan Marshall, James Schram, Kevin Zegers, Cecilia Foss, Brian Distance, William Henderson White, George Aloi, James P. Anderson, Cynthia Watros, Kate French, Peter Francis James, James Naughton, Chanel Farrell, Courtney Baxter, Nicole Patrick, Taylor Gildersleeve, Natalie Gal, Daniel Stewart Sherman, Georgina Chapman, Miles Fisher, Christian Coulson, Tamara Feldman, Krysten Ritter, Peter O'Brien, Chris Riggi, Nick Santino, Ashley Hinshaw, Luke Guldan, Tyler Johnson, Dion Graham, Lucy Walters, Elizabeth Masucci, Jenny Lewis, Roxane Mesquida, Carrie MacLemore, Nicole Scherzinger, Marina Squerciati, Ella Rae Peck, Laura-Leigh, Samantha Logan, Mark Vincent, Halley Wegryn Gross, Wolé Parks, Reed Birney, Elizabeth Hurley, Barry Watson, Hugo Becker, Linda Emond, Teena Byrd, Katie Cassidy, William Baldwin, Brian J. Smith, Matt Doyle, Scott Bryce, Erin Wilhelmi, Lady Gaga, Katrina Begin, Holley Fain, David Gere, Jackie Moore, Sonequa Martin-Green, Bree Williamson, Emily Wickersham, Michael Boatman, Zoe Aggeliki, Tika Sumpter, Jessica Camacho, Jerrika Hinton, Karlie Kloss, Rachel Brosnahan, Emily Dorsch, Melissa Fumero, Jason Ralph, Jolly Abraham, Alexandra Metz, Meghann Fahy, Yetta Gottesman, Caitlin Norton, Anthony Bradford, Yassine Azzouz, Amir Arison, Kimberly Magness, Kimberly Hebert Gregory, Eric Carpenter, Carolina Santos Read, Tania Pilar, Valentina de Angelis, Rachael Hip-Flores, Amanda Warren, Erich Bergen, Kevin Stapleton, Sherri Saum, Gary Hilborn, Elena Kampouris, Antoinette Kalaj, Jonathon Grant, Matt McGorry, D'Arcy Fellona, Arno Chevrier, Ward Horton, Natalie Knepp, Gina Torres, Alessandra Ambrosio, Jennifer Restivo, Larisa Polonsky, Andrew Stewart-Jones, Joanna Garcia Swisher, Zoë Bell, Shane McRae, Samantha Hahn, Armand Schultz, Stephen Kunken, William Abadie, Jessica Jade Andres, Danicah Waldo, Roarke Walker, David A. Gregory, Paloma Guzmán, Sebastian La Cause, Tim Gunn, Matthew Risch, Richard Joseph Paul, Charlie Hewson, Sal Rinella, Jessica Rothe, Mauricio Ovalle, Anthony Del Negro, Mary O'Rourke, Michael Bloomberg, Florence Welch, Leah O'Donnell, Jenilyn Rodriguez, Cherise Boothe, Neal Bledsoe, John Dossett, Brennan Brown, Maggie Geha, Roby Schinasi, Bess Rous, Peter Maloney, Taylor Frey, Kylie Goldstein, Laurie Simmons, Mia Pinchoff, Lauren Mizenko, Will Blagrove, Erin Dilly, Lydia Hearst, Elena Goode, Peter Martins, Tony Kanal, Tom Dumont, Adrian Young, Lisa Loeb, Roger Rathburn, Dan Ziskie, Audrie Neenan, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Jonathan Haltiwanger, Maureen Sebastian, Beth Fowler, Mike Houston, Briana Marin, Gillian Murphy, Gavin-Keith Umeh, Megan Guinan, Krysta Rodriguez, Ray Wiederhold, Chase Coleman, Lisa Masters, Royce Johnson, Jay McInerney, Andhy Méndez, Estelle Bajou, Kevin Collins, Abbi Snee, Charlotte Graham

Kostýmy:

Eric Daman
  • Gemini

Tori Black konečně prorazila i mimo videa pro dospělé, to jí moc přeju, navíc hraje zábavněji než Sasha Grey.... moment... cože? Leighton Meester? No, Tori Black bylo určitě mnohem lepší umělecké jméno;) Ale vážně - se zjištěním mého "error in personam" ještě neklesl můj zájem o obraz běhající na obrazovkách "žlutých linek" na trase HK-Praha a zpět pod úroveň, kdy obvykle přemísťuju jack sluchátek ke svým MP3, ale faktem je, že bez zvuku je Gossip Girl kromě úvodních titulků (čímž myslím samozřejmě původní znění, kde do nich mluví Kristen Bell aka už jednou provždy Verča z Marsu) skutečně hodnotnější zážitek:) Děj je kombinací Dynastie, Cruel Intentions a Beverly Hills, ale esteticky je to skutečně pozoruhodná podívaná, a Blake Lively to tady sluší pravidelně tak, že Green Lantern by možná mohl konečně upadnout v zapomnění... BTW Kelly Rutherford snad opravdu nestárne, tahle nymfa je tu přece s námi už od Melrose Place, a to už si zaslouží velký respekt. Ale tady asi pozitivní ohlasy k obsazení skončí, protože pánské části souboru vévodí úlisný gay Ed Westwick, jehož herectví snese srovnání snad jen s pověstnou tvárností Daniela Craiga... který ovšem narozdíl od svého mladšího kolegy nestřídá pouze polohy "povýšený floutek s diamantovým piercingem frenula" s "trpitelem, kterého Ona nechce, a tak se jí bude muset pomstít". A ti ostatní absolutně nestojí za zapamatování. Nedovedu si představit, že by seriál ze života teenagerské smetánky Ňů Jorku mohl být nějak inovativní nebo nedej bože mít nějakou hloubku, ale když dokážu s vypnutým zvukem sledovat nejenom děj, ale i odhadovat jednotlivé repliky (jel jsem jednou s manželkou, tak jsem toho využil pro tento sociální experiment;)), je to možná ještě o něco marnější, než byste čekali. Mě tyhle dekorativní hračky rychle omrzí, ale evidentně jsem v menšině, když to početná divácká obec udržela při životě šest sezón (respektive pět a půl). Ode mě 50%, protože objektivně vzato - je to luxusně se tvářící teror, stále o tomtéž hmmmně, a tím nemyslím "humorně".(8.12.2012)

Ten seriál je moje krev, droga a všechno! Miluji intriky, zhýralost a vypočítavost tak jak ji podává GG:-) Nic mě nedostane tak, jako když proti sobě stojí Blair a Chuck a hrají ty svoje hry. Každým dílem lepší a lepší. Tenhle seriál prohloubil moji lásku k pohyblivým obrázkům ještě víc. Oblíbené postavy: Chuck a Blair.(24.4.2011)

Čím novější série, tím lepší díly ...(1.1.2012)

• prsvl

V jednom díle je snad víc hudby než v celovečerním filmu.(19.12.2012)

Zdravím, ČSFDáci, tady Gossip Girl, váš jedinečný zdroj ze světa drbů o filmech a seriálech... Máme tady velkou novinku, dopadne to pro ní dobře? Seriál o mladých (nejen) o mladé. Intriky, lži, sex, svádění. Vyhoří nebo si užije svých 15 (možná i 30 minut) slávy? To nikdo neví. Ať je to tak nebo tak, vaše Gossip girl je s vámí! ___ Nejlepší seriál o teen!(8.2.2009)

• - Upper East Side, kde se děj seriálu převážně odehrává, je čtvrť na Manhattanu v New Yorku mezi Central Parkem a East River, dříve sídlo vysoké buržoazie, nyní místo s nejdražšími nemovitostmi v USA. (tb_23)

• - Když už bylo rozhodnuto, že půjde namísto filmu o seriál, role Georginy byla nabídnuta Mische Barton. (Hal_Moore)

• - V epizodě 2.24 Valley Girls (2009), která se odehrává z velké části v roce 1983, se objevila Gwen Stefani a její spoluhráči ze skupiny No Doubt jako fiktivní kapela Snowed Out. Při této příležitosti vytvořili cover verzi písně Stand and Deliver od Adam and the Ants (1981). (NinadeL)