Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Respex

Překvapení. Čekal jsem něco více britského a trochu jsem se toho bál. Nakonec to byl takový mix Londýn - NY a velice se mi to líbilo. Jako třešnička na dorutu je přehlídka velkých hvězd, ale i hvězdiček ze seriálů, filmů i divadla. Musím doporučit a dát 4*. ()

bakeero

Škoda, že v závěrečné 1/4 se film odkloní od sarkastických narážek na svět showbyznysu a popkultury, ale i tak jde o nadprůměrnou podívanou. A Simon Pegg zase ukazuje, že patří mezi nejzábavnější týpky, kteří v současnosti pobýhají před kamerou. P.S. A nebojte se Megan Fox, ve filmu má docela malou roli a před kamerou není moc často... :-) ()

Acrobat

osobne som cakal vacsiu porciu kvalitnej zabavy s britskym humorom, ale ostalo to len niekde na pol ceste. Pocas celeho filmu som bol na vazkach ako k tomu pristupovat. Je to matuce, ci je to romatnicka drama, alebo cista komedia, ci kus z toho alrbo z toho. Pegg je skvely, Fox je ucelova, ale je zakladom, Dunst (neznasam tuto herecku) blba. Konecnej premene Pegga som veril a muselo to nastat, urcite by som konal rovnako. Preto cely ten dej sice mozno odhadnut uz v polke alebo vycitit na zaciatku uz len z nametu, ale aj tak ide no, povedzme, o tu "lepsiu" formu komedialno-romatnickeho filmu. Na par scenach sa zasmiat urcite da a schuti, ale predsa len z traileru divak cakal viac. ()

ecis

Pohodovostou prekvapi, humorom troska sklame. Jemne nadpriemerna anglicka romantika s celym spektrom postaviciek. Simon Pegg neoslni, ale ani nesklame (predsa mu chyba ku komikovi prvej triedy este riadny kus). Kirsten Dust je milucka ale nevyrazna; napriek tomu Megan Fox je az prilis excentricka, ale bez stipky hereckeho umenia. ()

Lorge

Až překvapivě příjemná Britsko/americkáá romantická komedie v hlavních rolích se Simonem Peggem (Hot Fuzz, Shaun of dead, Spaced) a Kirsten Dunst (Wag the Dog, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Spider-man). Navíc jim sekundují Jeff Bridges (Tron) jako šéf filmového magazínu Sharp, Danny Huston (Wolverine) jako nepříjemný, slizký šéf oddělení "špionáže" a andělská mrcha Gillian Anderson (Akta X). Mohu směle doporučit všem, co mají rádi britský humor a americké romantické komedie :-) ()

mrtn

Americká pohádka jak má být, u které zamrzí pouze jedna věc, a to totální neúspěch v kinech (rozpočet 28 mil.$, tržby 19 mil.$., z toho pouze 2,7 mil.$ z USA!!), protože S.Pegg rulezz (to všichni víme:), K.Dunst je sympatická, D.Huston slizký, M.Fox pěkná a J.Bridges je skutečně ďábel (v dobrém slova smyslu).........8/10 ()

Werde

Díky Simonu se drží komedie v nadprůměru.. Kirsten a Megan stvrzují, že jsou herecké laskonky..Škoda jen toho přesládlého konce. ()

Anayka

Hlavní postava je ňouma, který podělá, co může (aby to nakonec dotáhl až do "sedmého pokoje"), ale humor a vůbec celý styl a svět tohohle filmu mě baví. Neskutečně baví. ()

dessa

Simon Pegg, ošklivější verze Miroslava Vladyky, mi v roli romantického dobyvače dívčích srdcí připadá zhruba takový přehmat jako sídlo KSČM v ulici Politických věznů. To už by tím romantickým antihrdinou mohl být rovnou Clark Duke... V rámci žánru romantických komedií se jedná o podprůměrnou zábavu, vyšší hodnocení dávám jen za roztomilou Kirsten Dunst a blboučkou Megan Fox. Málem bych zapomněl na úchvatného Jeffa Bridgese, takže vlastně ty tři kousky jsou víceméně subjektivně objektivní... ()

RajAthen

Sice jsem příliš nepobral název, jelikož hlavní hrdina je dobrosrdcatý filosof hnaný touhou se prosadit ve světském světě celebrit, přesto Simon Pegg opět nezklamal, jakkoli jde v jeho herecké šňůře o průměr. Pro mě je snímek málo úderný, narozdíl od většiy "peggovin", jakkoli pár scének se nemá zač stydět, a mění se tak tím spíše do romantické komedie, ač to na první pohled možná nevypadá. Jeff Bridges si pak svého šéfe užívá celkem s gestem. ()

Valkyria

Pustila jsem film a pořád jsem si říkala, že zažívám jakési déja vu. Asi po 15 minutách jsem zjistila, že jsem film už viděla, ale nevěděla, jak se jmenuje. Pohodová komedie, u které se člověk odreaguje a zasměje! :o) Parádička.. :o) ()

Psycho.R

Anglickej humor mixovanej s americkym. Pegg a krásná Dunst, ale tak trochu jsem čekal víc, jsem asi moc zhýčkanej brilantním humorem Dylana Morana, který je sice Ir, ale vystihuje skvěle moje vnímání anglického humoru. Navíc se nemůžu dočkat, až zkouknu jeho novinku Yeah, yeah! :-) ()

dEst28

Simon Pegg je prostě výbornej. Připadá mi, že v každým filmu opravdu hraje kus sám sebe a výsledek je znát. No a pak je tu Kirsten, kterou prostě žeru. ()

LucyD

Simon Pegg se prostě na tyhle role hodí. Hodně jsem se nasmála a ačkoliv mi nejde k jeho postavě ta romantika, nakonec se to docela povedlo. ()

nwx

Amerika a Pegg, to je ono. Angláni neumějí Peggův potenciál naplno využít. Hollywood, tam by měl natrvalo zamířit. ()

bono22vox

Z počátku odvážná komedie se scvrkává do stejné tisíckrát přežvýkane hollywoodštiny, do jaké chtěla rýpat... ()