Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

Wargoo

Tak vážení, poviem vám, že tento film ma dostal. Skvele som sa bavil. Úžasne vymyslený scénár zahrňujúc vtipné scénky a dialógy. Simon Pegg a jeho výzor sú proste nenapodobiteľné, a on to asi vie, vie pracovať so svojím sámým sebou tak, že to pôsobí veľmi prirodzene, (možno že aj je) a tými jeho kravinami ma doslova vytáčal až do smiechu... :) Ďalej - Jeff Bridges a tie jeho dlhé vlasy.. :) Ešte teraz sa smejem. A ten jeho výbuch smiechu na konci filmu bol úžasný. O Megan "Líške" Fox ani nehovorím, je to sexica ako má byť, a Gillian mala pekný výstrih. Celkové zhruntie - úžasná komédia so skvelým obsadením, scenárom a dejom, a ešte k tomu inšpirované skutočnou postavou - niečo, čo musíte vidieť... U mňa 4**** - 80,704 % ()

merigieren

Z počátku komedie, hodně dobrá komedie, jenže ke konci se autoři snažej to nějak zakončit, taky musí vtlačit ponaučení takže se hrdina stane někým kým sám opovrhuje (už bez směšných chvil) a vrátí se ke krásné přítelkyni což bylo jasné už od první vteřiny u baru na začátku filmu. I přes to se jedná o velmi zábavnou podívanou s mnoha okamžiky hlasitého smíchu. A taky je tam "White Russian" z jednoho dílu IT crowds :-) ()

solid

Velice prijemne prekvapeni hned na zacatku roku. Simon potvrzuje ze je jednicka a ja ho proste muzu. Kazdopadne jsem se vyborne bavil a odreagoval a chvalim za to vsechny zucastnene. Jen kdyby tak Kirsten uz skusila jiny zanr. Pro me tedy 80% a uvidim jak dopadne po druhem zhlednuti, protoze toho se urcite tahle svezi komedie u me docka. ()

Joll

Rozhodně jedna z lepších komedií tohoto roku.Sice ji v druhé půlce trošku dochází dech, ale tak je to s každou trošku romantickou komedií. Takže kdo máte rádi britský humor tak si určitě přijdete na své a kdo ne tak to sakra koukejte napravit! :) ()

Axident

Trochu jsem s tímhle dílkem měl problém, ale po konci jsem se cítil spokojen a to je asi hlavní. Mám VELMI rád Bridgese, který si vystřihl velmi hezkou roličku, neméně Dunst, která se mi líbí ve všem (a především to, že vypadá skoro vždy jako obyčejná holka a ne super sexy kočka) a Simon Pegg je, když nic jiného, vyjímečný pošuk. Trochu nesourodá věc, která začíná až skoro teen stupidním humorem a přehráváním, pak se ale přehoupne v poměrně zábavnou a vtipnou komedii, aby skončila jako dojáček z červené knihovny. Právě ta splácanost asi brání nějakému výraznějšímu vytržení, ale jak říkám, bavil jsem se i smál a to se mi nestává moc často... ()

Amplifier

Na tenhle film jsem byl hodně zvědav, protože pro Megan Fox mám slabost, ale upřímně jsem byl zklamán. Děj mě nic neříkal a Simon Pegg na mě nepůsobil vůbec dobře. ()

PDcz

3*** body Takové průměrné, nevyčnívající, lehce pobavitelné, ale hlavně dobře stravitelné. [X] Minus * bod Obsazení Partičky IT, prosím, do takových filmů zbytečně nedávat.. V komentářích jsem četl, že Simon Pegg hraje Simona Pegga... zase... pravda.. v parodiích nebo vysloveně britských komediích to jde, ale při tomhle formátu to nudí. [X] Minus * bod Dokud byl trouba OK. Běžné komediální situace, nikterak nevyčnívající.. Když začal být "seriózní" tak mi ten celý ten úsek přišel dloooouhý a zbytečný. Happy End? No, to teda bylo něco... [X] Hybrid.. u aut ano, u fiomů ne.. už to tu několikrát bylo a vždy to pohřbilo.. Návštěvnící v Americe, "Mr.Bean v Americe", "Simon Pegg v Americe" ANEB jak zkazit to co fungovalo. ()

optimus0s

Čekal jsem od této komedie o hodně víc vtipu. Simon Pegg mě zklamal na celý čáře, Kirsten Dunst moc nemusim, Megan Fox byla absolutně úžasně nádherná(jako vždy; za ní jedna hvězdička) a pak Jeff Bridges a Gillian Anderson- za ně je druhá hvězdička, ptž byli skvělý každou chvíli co byli na plátně. ()

Eluin

Milá komedie, která mi zpříjemnila cestu vlakem. Do tří hvězdiček ji však sráží ten trochu hloupý konec (vím,...je to romantický film, ale stejně...., navíc La Dolce Vita a Felliniho rád nemám). Mimochodem, potěší přítomnost známých herců z britských sitcomů. ()

xavierr13

Absolútne a vo všetkých smeroch výborná komédia, ktorá sa rozvíja v perfektnom, pomalom tempe, až gráduje v úžasnom štýle a na záver pochopiteľne nechýba romantická kvapka. Vážne sa mi to moc ľúbilo, Simon Pegg ma snád v ničom nezklamal, a tímto filmom to vlastne len a len potvrdil. ()

BathoryMan

Nadmieru vydarená "romantická"komédia bez jediného výrazne slabého miesta.Po ktorej sledovaní ma príjemne zohrialo pri srdiečku! ()

lasonic

Ako som uz k jednemu mojmu komentaru pisal, komedie velmi neoblubujem, ale uz dlho som sa tak s chuti nezasmial ako pri tejto. Hlavne prva polovica stala za to, za 4*, druha za 3*. Vyborni herci a krasne herecky, myslim Kirsten Dunst, su krasne aj ostatne, ale v nej je osobite caro. Prijemna komedia. ()

Rockerman

Simon Pegg mě většinou baví a tady mě opravdu bavil dost. Samozřejmě tradiční snénář o outsiderovi, který ke štěstí přijde, ale mě se to docela líbilo. I s několika vadami na kráse 70%. ()

Anayka

Hlavní postava je ňouma, který podělá, co může (aby to nakonec dotáhl až do "sedmého pokoje"), ale humor a vůbec celý styl a svět tohohle filmu mě baví. Neskutečně baví. ()

Pr4d3d

Pohodová a příjemná komedie, která potěší hereckým obsazením. Jak jeden bláznivý angličan dostane celkem náhodou místo mezi americkou smetánkou. Ale když je ten angličan Simon Pegg tak není co řešit. ()

Olík

Jestli tohle je cesta jak točit romantické komedie, tak se po ní páni tvůrci směle vydejte. Romantika jde trochu stranou, převálcována trefně ujetý anglickým humorem. Kdyby se stal Simon Pegg šablonou novodobého romantického hrdiny, tak máme vyhráno. ()

mala_kea

Simon Pegg do Buckinghamského paláce! Neuvěřitelná herecká exhibice vyniká s podporou kvalitního scénáře, který se sice ke konci zvrhne očekávaným směrem, ale hlášky, vtipné situace (RIP Cubo) a narážky na slavnější předchůdce chrlí tempem, ze kterého by většina současné komediální produkce dostala závrať. Připočtěte si nejlepší šaty ve vedlejší roli (na Megan Fox) a jako vždy okouzlující Kirsten Dunst a vyjde vám pohodová britská komedie v americkém hávu, která má co nabídnout i na víc jak jedno zhlédnutí. 80 % ()