Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Phillo

Sľubne rozbehnutá (hlavne podporená čo to zábavným trailerom), no s pribúdajúcou stopážou nudnejšia a svoju scenáristickú nulovosť podporujúca blbosť. Sandler ešte ujde, lenže scenár mu neponúka jediný moment prekvapenia alebo zábavy, je oživený len jednou akčnou scénou a navyše celý film trvá takmer 2 hodiny. No a nakoniec sa snaží vyriešiť problém, na ktorý nemá a nikdy mať nebude. A robí si tak ešte väčšiu hanbu. ()

martalini

Tady se Sandler opět předvádí v dobrý formě...Zohan je sice kravina jako vyšitá, ale takhle jsem se už dlouho nenasmál. Dokonce i Schneider je v tomhle filmu k popukání...Nevim, konečně pořádná ptákovina u který se člověk nasměje...ale až tak žhavě na 4 bych to neviděl...Ale i přesto Zohan rules "changaroo"...P.S:a všechno to kolem Mariah Carey?To je perfektní :-) "All I want for ramadan is you" :-))) ()

Jacek

Palec nahoru pro hodně štiplavu politickou nekorektnost, která jde místy až za hranici prosté lidské slušnosti. Palec dolů za prachsprostou debilitu (urinální, rektální, genitální a jiný humor, pro jehož vymýšlení si Sandler patrně najímá partu vybuzených osmáků). Debilita (a to označení, prosím, berme jako diagnózu z oblasti porcuh vkusu, než jako triviálnéí urážku) bohužel masivně převažuje. ()

Gore

Sandler když vymýšlel tuhle komedii (byl jedním ze scénáristů) musel být zaručeně dost zhulenej a nadrženej. Možná kdybych byl já zhulenej, tak by se mi to líbilo, ale já nebyl. Dost trapná komedie, kde nám v jednom kuse Sandler ukazuje, že má péro a že se chce s ním dostat do starých ženských a typyckej závěrečnej sandlerovskej patos, tentokrát, že se palestinci a izraelci mají v Americe strašně rádi. Možná kdyby Sandler ubral to poukazování na svý péro a ukazování svýho zadku, tak by...no, to by vlastně nešlo, to by pak byl krátkometrážní film. No nic. ()

Strike

Prvních 15 minut za 5*. Zohan jako dokonalý špion je famozní. I jeho příjezd do USA a první pobyt v Americe je fajn, poté, když začne stříhat, je jeho postava nezajímavá a nezábavná. Naštěstí je tu ten zbytek - vtipné odkazy na ,,souboje" palestinců a izraleců. Tam, kde Adam Sandler trapně a nechutně ,,obsluhuje" postrší zákaznice, právě tento střet drží vše nad vodou. Hakisakový turnaj je geniální. Stejně jako postava Rod Schneidera.7/10 ()

Illy

Srovnání a Boratem je nutné. Není to sice tak geniální, ovšem kde Cohen nakrknul tak kazachy, Sandler si dělá srandu z izraelců a palestinců. A sranda je to veliká!!! ()

chalp

Prístupnejšia, morálnejšia, slušnejšia, drahšia a väčšia verzia Borata pre americké stádo...ale prekvapivo vtipná! ()

El Loco

Typická sandlerovka, ktorá sa nezaobíde bez kopca trápností, ale zopár gagov (hlavne na začiatku v Izraeli) je celkom vydarených a zasmiať sa na tom veru dá....Prekvapí účasť Johna Turturra, neprekvapí účasť Roba Schneidera...Verdikt?...SILKY SMOOTH... ()

Camulator

Nevím, každému se líbí něco jiného. Já jsem poprvé tenhle film viděl o vánocích, párkrát jsem o něm už předtím slyšel, ale přesto jsem na něj koukal no "neposkvrněný" a opravdu skvěle jsem se bavil. Adam Sandler prostě umí, nápad je také skvělý, vtipy hlášky, překrásná Emmanuelle, parádní záporák, slizoun Schneider, všechno sedí. Když jsem se poté podíval na hodnocení csfd, nestačil jsem se divit. Hádal jsem Zohanovi tak nad 75% alespoň...asi máme každý jiný vkus. ()

(Z)denny

Nenene. Ne ne ne ne ne.. Vůbec to není špatnej snímek. Každý si v něm něco najde. Spousta humoru, dobré gagy a taky hloboká myšlenka - že jsou lidi úplně blbý, že jim jde jenom o peníze a že se bohužel někdy nejsou schopní domluvit. Naštěstí je tato myšlenka zakomponována jemně a jen pro ty kdo ji chtějí v salvách smíchu vidět ()

muoaner

Legrace na téma akční super hrdina kříženej mezi arnoldem v nejlepších letech a jamesem bondem po návševě fitka a uspokojen svým čerstvě namýchaným drinkem kříženým s čuvačem, kterému vyškubli jazyk a šišlá víc jak kámoš po 15 pivech opravdu nepovažuji za legraci. Ale družka ze sousedního klanu na kterou má zálusk a ke konci se jí samozřejmě dosane do kalhotek (mimo záběr) stála za to a pro to ta 1*. ()

JK-Stinger

Neskutečná kravina, naštěstí v dobrém slova smyslu. Nasmál jsem se hodně, jen co je pravda, rozhodně však snímek nemůžu zařadit mezi filmové klenoty ani vysoká hodnocení. Na druhou stranu doporučuji na zabití trochy času nenáročnou komedií. ()

Skarface

Trochu víc přehnaná americká komedie ! Jak se říká čeho je moc toho je příliš ale účel to splnilo a já se parádně pobavil. ale fakt by mě zajímalo jak by dopadla komedie která by se nemotala kolem sexu ! ()

Mortemiss odpad!

Tak o čem tento film byl.... Chlap s divným přízvukem, ještě divnějším přirozením, s ještě divnějšími zvyky a ještě divnější supersilou. Napadá mě tolik přirovnání k tomuto filmu, ale nejvystížnější je slovo *í*o*i*a! ()