Nová filmová verze slavného King Konga v sobě mísí prvky zábavy, napětí a dobrodružství. Letadlo spadne do neobydlené oblasti Amazonie a ti, co pád přežili, se musí spojit, aby čelili útokům domorodých kmenů. Ale na ostrově nejsou kmeny to jediné, co je bude ohrožovat. Tropický prales totiž hostí také obří pavouky, smrtelně nebezpečné štíry a především pořádně naštvaného a krvelačného King Konga. Jak z ostrova zmizet? Dá se každému důvěřovat? Boj o život začíná! (oficiální text distributora)

Shanen29

No teda,další potrat od Asylum na moje nervy,ti chlápci ze studia si nedají říct.Opět triková iluze v řiti.O ději nemluvě. ()

intro

Naprosto zbytečný céčkový film. Špatný herci, efekty, masky atd. Jednu hvězdičku dávám za hezkou přírodu a odvahu tvůrců tohle "dílo" vůbec pustit do světa mezi lidi. ()

Víteček odpad!

Next time on Lost. Parta zoufalců běhajících po lese a potkávajících všechno myslitelné a nemyslitelné. Včetně draků a náhle se objevivších stíhaček. Těsně před koncem jedna z hlavních postav jen tak zemře mimo kameru, dojde k atomovému výbuchu a jedna ze 3 přeživších (tedy z těch, co se vydali do džungle, lidé na pláži byli dost možná v klidu zachráněni a odpluli pryč) s úsměvem na rtech prohlásí "všichni tady zemřeme". A to jsou předposlední slova filmu (poslední jsou "ale ne dnes"). V podstatě je to jako Lost. 3.145149% ()

andy60 odpad!

Jestli že měli pasažéři havarovaného letadla údajně trpět při náročném pochodu džunglí, musím říct, že jsem u obrazovky trpěl ještě víc. Nehorázná amatérština ve všech směrech! ()