Tvůrci:
Todd J. GreenwaldKamera:
Rick F. GunterHrají:
Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Skyler Samuels, Kelsey Sanders, Lucy Hale, Jim Wise (více)VOD (1)
Epizody(21)
-
Šíleně rychlý výprodej (S01E01)
-
První pusa (S01E02)
-
Jak se málem utopila v moři čokolády (S01E03)
-
Nový zaměstnanec (S01E04)
-
Večer plný zklamání (S01E05)
-
Tatínkova holčička (S01E06)
-
Alexina volba (S01E07)
-
Zkroť si draka (S01E08)
-
Filmy (S01E09)
-
Když zničíš mě, zničíš i sebe (S01E10)
-
Vzpoura elixíru (S01E11)
-
Justinova sestřička (S01E12)
-
Čarodějná škola část 1 (S01E13)
-
Čarodějná škola část 2 (S01E14)
-
Nadpřirozené schopnosti (S01E15)
-
Alex pozná pravdu (S01E16)
-
Vysvědčení (S01E17)
-
Zasloužené zásluhy (S01E18)
-
Alexina aférka (S01E19)
-
Quinseniéra (S01E20)
-
Exkurze do muzea (S01E21)
Hrají
Devin McGinn
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
The Bridge (2013) (seriál)
Melise
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
The Brothers Garcia (2000) (seriál)
Tiffany Thornton
USA
Nejlepší seriály:
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Jericho (2006) (seriál)
8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter (2002) (seriál)
Curtis Armstrong
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Happy! (2017) (seriál)
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Candace Brown
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Veronica Sixtos
USA
Nejlepší seriály:
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (seriál)
Křižovatky medicíny (2000) (seriál)
Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)
Octavia Spencer
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Red Band Society (2014) (seriál)
Josh Sussman
USA
Nejlepší seriály:
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Wander na cestách (2013) (seriál)
J. Evan Bonifant
USA
Nejlepší seriály:
Tatík Hill a spol. (1997) (seriál)
One Life to Live (1968) (seriál)
Zákon a pořádek (1990) (seriál)
Ian Abercrombie
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Chelsea Kane
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Joey Diaz
Kuba
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Adam Gregory
USA
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Winx Club (2011) (seriál)
Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)
Monica Lee Gradischek
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Hollywood (2020) (seriál)
Jeff Garlin
USA
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Eric Allan Kramer
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bago (1993) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Kara Taitz
Nejlepší seriály:
Vychovávat Hope (2010) (seriál)
Samantha Who? (2007) (seriál)
Těžký časy RJ Bergera (2010) (seriál)
Julia Duffy
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Hledání (2014) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Sara Paxton
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Gotham (2014) (seriál)
Gavin Houston
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)