Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

LucinkaMyska

Přes některé výtky, jež bych našla, tak nutno podotknout, že ten táta je prostě borec.. Skutečný chlap, co se dokáže postarat o svou rodinu a přitom si zachovat dávku šarmu, přestože to není žádný ultrahot James Bond. Takového chlapa snad musí chtít každá ženská. ()

Pythonator

Vyvražďovačka méně tupějšího rázu, ale pořád jen vyvražďovačka. Zajímavé ovšem bylo, jak se páreček Američanů v ohrožení rázem změní v nekompromisní sadistické vrahy. To něco vypovídá o americké nátuře, podobně jako období krizí, kdy se zněkolikanásobí prodej zbraní, protože se američtí občané bojí o svůj život a kdykoli jsou připravení preventivně v sebeobraně někoho zastřelit - to kdyby náhodou je ten někdo chtěl taky zastřelit. Jo, lidská debilita nezná mezí a podobné filmy nijak nepomohou vychovat lidstvo k něčemu lepšímu. Mohou ale vyděsit a pobavit, ty přemýšlivější diváky pak donutit k zamyšlení nad sebou. Těžko říct, jak by kdo z nás jednal, kdyby jeho poklidnou domácnost navštivila podobná sorta magorů. ()

vojacekr

Nevím, jak blízko měl tento remake k originálu, který jsem neviděl a na který se chystám, ale šlo o precizně budovanou atmosféru založené na strachu. Nic nezdržovalo, porcování v malých dávkách i když pravda, konec mohl obsahovat více zvratu. ()

pájap

Drsné...přejete si aby ti hajzlove chcipli ..závěrečná scéna.. pokud to byla mikrovlnka...no nevím...s otevřenými dvířky???? ()

Lucyyk

Tak tohle bylo perfektní!! Bylo to akční, plné napětí, mělo to spád. Pustila jsem si to vlastně náhodou, když jsem hledala úplně jiný film a omylem mi začal hrát tento, ještě že tak. Vřele doporučuji. ()

Little_Sawy

Vcelku v pohode film na upršané, sychravé počasie, kde si divák užíva šialenú jazdu, a tá pokračuje až do poslednej minúty. Ženská ktorá obraňuje svojú zneužitú dcéru, pred bandou psychošov ktorú vlastné nevedomky pozvali prenocovať do vedľajšieho baráku. Celkom zaujímavé sledovanie, ktoré nenudí. ()

Pattrick

Solidní nářez, hodně jsem se bál 110 minut, že to bude vláčné a nudné, ale todle mě mile překvapilo. Solidní kamera, která ihned učarovala, působivá hudba, která dávala ten správný kontext příjemné režii. Herecky obstojné, moc jsem si tudle jednohubku vychutnal. Trošku šokující některé scény, které byly až moc přitažené a trošku wtf, ale bral jsem to s rezervou. Solidní závěr, který nepřekvapil, ale dal takovou pomyslnou tečku za tím vším. ()

Zedus

předvidatelné, nudné a nerealné ... doufam, že taky jednou takhle budu vidět ve tmě uprostřed pustiny a vždy i po kilometrovém běhu hustem lesem najdu cestu zpět. ()

JackBauer

Nebyť takmer nesmrteľných hlavných hrdinov, zdĺhahovsti a príkladnej klišovitosti, to mohlo dopadnúť omnoho lepšie.. Navyše tá čerešnička v mikrovlnke na konci bola iba nejakou pripomienkou že sa ľudia pozerajú iba na blbé béčko... 60% ()

doughnut

SPOILERY!!! Oproti originálu zmizely komediální prvky (policajti), což jsem uvítal, ale bohužel scénář doznal i dvou drastických změn: dcera nezemře a pomsta rodičů je vyobrazena spíš jako sebeobrana, takže celý film nakonec vyznívá úplně jinak, což by se u remaku asi stávat nemělo. Přibylo zde brutalit (hlava v mikrovlnce - trapný pokus šokovat), ale stejně jako originál je to naprostá kravina. ()

matik_one

Tak po prve, toto nje je horor.. Sice su tam 2 brutalne sceny, ale strasidelne nje su.. (nebudem konkretizovat, po pozreti budete vedjet) Dlho som bol v presvedceni, ze to bude za 5, ale koniec sa mi zdal trosku nudny (dlho trvalo, kym sa hlava rodiny pomstila, bolo to jej neohrabanostou) tak preto 4* V kazdom pripade, heska podivana.. ()

bocy odpad!

Už od začiatku filmu mi niečo na tomto filme pripadalo také rozťahané a fádne, ale až keď som tento "skvost" kinematografie dopozeral, až vtedy som si naplno uvedomil, že je to jedna veľka sračka a nič viac. Veď uznajte sami, scény sú natiahnuté, viď príklad znásilnenie. Máte pocit, akoby rodičia riešili morálnu dilemu, či udrieť alebo neudrieť a nakoniec sa ocko zachová ako sadista. Ďakujem, ale takéto filmy nemusím. Blééééé :-( ()

Figuto

K horrorům bych nezařazoval. Jde jen o násilí, velmi působivé znásilnění a divácky vděčnou odplatu. Jinak o ničem. Doporučuji, pokud máte příliš veselou povahu. Tohle vás zaručeně zklidní. ()

dizyhc odpad!

BOŽE MAM POCIT ŽE KEBY TU BOLO HODNOTENIE SRAČKA TAK AJ TO JE PRE TENTO FILM VYBORNE...NUDA NUDA NUDA..HORROR? KDEŽE UKAŽKA AMERICKEJ DEMENCIE...je síce pravda že to nemožem objektívne zhodnotitť lebo som to po 40 minútach vypol ale za ten krátky čas možem pocvháliť jedine soundtrack!!!! Kamera typu.Pohne sa osoba,pohne sa kamera je grc...ODPORNA a vychrtla Sara Paxton,POSTIHNUTY SPENCER CLARK...Scenár písaný pri fľaške (či rovno dvoch) domáceho absintu...raping scéna ktorá má cca 10 minút a nič sa v nedeje iba kameraman ukazuje svoje perfektné schopnosti na 2m štvorcových..nezvyknem hodnotiť ako laik ale toto si nezaslúži nič inčie iba zlomiť,rozškrabať,vykonať potrebu a spáliť DVD s filmom...HNUS HNUS HNUS ()