Poslední dům nalevo

• USA The Last House on the Left (více)

ragnar1

Parodie na horor? Možná, ale dosti špatná. Žádné napětí, žádná energie. Herci se sice asi snaží (za to jedna hvězdička), ale to nestačí. Hlavní padouši působí spíše až groteskně. A závěrečná scénka, kdy se situace útočníků a obránců otáčí? Bez komentáře. Ne, ne...jedno z nejslabších děl tohoto žánru. ()

sarah.cs odpad!

Bože, to byla trapárna. Nepřinesla nic nového, naopak vykradla, co se dalo. Navíc se chovala tak šíleně nelogicky, že jsem to nechtěla ani dokoukat. Brutus nezabral, protože si mě v ději nic nepodmanilo natolik, abych se se situací vžila. Pro mne byl tento "horor" komedií, kdy jsem se bavila vykrádačkami a proto jsem postavám "napovídala", co mají dělat a co bude dál. Zbytečně promrhaný čas. ()

klejtopajda

Takový průměrný film, hororem bych moc nenazývala, pod tím si představuji něco trochu jiného, ale objevily se i zajímavé scény...Prostě nenáročný film. ()

maro0902

bože bože prečo dovoluješ točiť taketo sprostosti.... scena so znasilnenim bola čistá retardacia..ako aj postavy scenar kamera a namet no proste na Pi..... celé ()

mdf

Další z mnoha tuctových vyvraždovaček,kdy nějací mlaďasové jedou na opuštěný barák do hlubokých lesú a cestou se jim něco stane,nějak se dostanou do toho baráku a tam začne mela.(drtička,kladivo,mikrovlnka), scény dokáží vtáhnout a násilí je velmi fyzické....... ()

Jarsey

Rape-revenge film pojatý trochu jinak. Tentokrát se nemstí oběť, ale její rodiče, což přináší trochu více dramatu a napětí. Nicméně tento film si s tím mohl více pohrát, těch možností tam bylo několik. Škoda nevyužitého potenciálu. ()

Dalajlada

Po dlouhé době velice dobrý film. Všechny postavy se chovají tak, jak by se od nich dalo čekat. Teda aspoň podle mého názoru. Za tohle má u mě film obrovské plus. Míra násilí není zbytečně přehnaná a jen odpovídá tomu, jak by se asi zachoval člověk v takové situaci. Závěr, tak ten tomu dodal korunu. Velmi realisticky natočený film. ()

To_byn

Jako nápad je to rozhodně zajímavé. Nejen zajímavé - to sakra originální a má to potenciál! Jenže ten zakopali, jak jen to očividně šlo. Mohla v tom být nějaká myšlenka, místo toho se jedná a podprůměrnou, zbytečně brutální blbostí. Znovu bych se na to už rozhodně nepodívala, ale hvězdičku si to zaslouží. ()

PMU

Surová scéna z lesa a haldy krve. Film zvláštní. Místy velmi nelogické a těžko uvěřitelné. Konec očekávaný. ()

Dark_Hark

Lepši film som dlho nevidel. Zasmial som sa, pobál som sa a užil som si tento film. Všetko v jednom. Hranie s atmosférou, skvelý nápad na film ! Týmto filmom by sa mali režiséri inšpirovať, že netreba veľa vecí, aby spravili skvelý film ! Hodnotím 5* a odporúčam si film pozrieť. ()

Drolit

Byl by to jeden z nejlepších filmů, co tenhle žánr může nabídnout. Vynikající atmosféra, krásně propletený děj, surovost některých scén, to všechno na mě velmi zapůsobilo a celý film jsem si náramně užíval. No a pak? Pak to tvůrci shodí naprosto debilní potitulkovou scénou, za který bych nejradši filmu napařil rovnou odpad. :D Jako co to sakra mělo být? Vzhledem k charakteru hlavních postav naprosto nelogické, nesmyslné a zbytečné. To se fakt nepovedlo a zkazilo mi to celý zážitek z filmu. ()

Meraxes

Drsný a reálny, ale možno až moc. Určitá surovosť a zvrátenosť, ktorú mal Cravenov originál, plynúca hlavne z toho, že tí maniaci nemali na svoje činy iný dôvod než vlastné potešenie sa tu vytratila, keďže tu majú vcelku dobré dôvody z pozície v ktorej sa nachádzajú. Samozrejme to ich neospravedlňuje. Takisto je korektnejší, menej nahoty či krvi a tí maniaci sú rozhodne menší úchyli, aj keď je brutálnejší s minimálne jednou naozaj intenzívnou gore scénou. Kvalitná kamera a solídne napätie spolu s uveriteľným scenárom a hereckými výkonmi z neho robia tvrdú a reálnu drámu, ktorá nenudí ani chvíľku zo svojej dlhej stopáže. Naopak ponúka intenzívny zážitok a núti nás zamyslieť sa nad tým, že toto sa môže stať. Možno trošku škoda príliš happyendového záveru, ktorý nie je v danej situácii moc pravdepodobný, ale samotný film vás núti si takýto koniec priať. 4* 82% ()

K1K0

Konečne niečo čo ma parádny kontekst a dá sa na to pozerať, úprimne som pri tomto filme bol dosť napätý a vtiahol ma do deja. Pribehova línia super, masaker ktorý nespí, treba mať oči na stopkách. Páčilo sa mi konečne rozuzlenie deja určite dávam palec hore ()

Mr.HahaHihi

V půlce jsem si řekl že to prcam. Není to špatné ale v dnešní době mi horor tohledle typu už nic nepřináší. Děj tak nějak plyne a já to sleduji a nic u toho necítím, žádné emoce, žádný prožitek. Znechucení, fyzično, empatie, touha po pomstě, nic. Jediné co to ve mně vzbudilo, tak pocit viny že odcházím od rozkoukaneho filmu ale radši než dalších 40 minut prázdná, se projdu se psem. ()