runner85

Páčilo sa mi to, pretože aj do istej mieri mi to pripomínalo tento film Tom's Midnight Garden ktorý som videl pred niekoľkými rokmi a rád by som ho videl znova len nie sú titulky :( . Tento film síce nebol až tak dobrý a bol plný nelogičnosti ale tie scény kde cestoval v čase či do minulosti alebo budúcnosti sa mi páčili ... ()

dom156

Zpočátku mě film opravdu moc neoslovil, ale když jsem ho shlédl po druhé, tak už je to jiná káva. Sice jsem k němu musel našel delší cestu, ale film jsem si zamiloval. Bana s McAdams je výborná dvojka, ti dva by měli mít šanci si zahrát ještě také v jiném filmu. Jen bych vytknul, že filmaři, zbytečně usekli prostřední část děje, kterou opravdu jen prolítli. Jinak velmi zdařilé dílo, za mě plný počet. ()

JohnMiller

Zaujímavá hra s časom alternatívnymi dimenziami. a možnými scenármi ale stále to je iba ohratá romantika ktorá ma vôbec nebavila. Jednoducho nie som cielovka a keď ma snímka nezaujme príbehom, vizuálnou stránkou alebo aspoň hercami, môže to byť spoločnosťou uznané ako chce, mňa si to nezíska. 2* sú za tie nekontrolovateľné časové sklzy. To bolo slušné. ()

grogodil

Veľmi príjemný, hravý a nevšedný hybrid presladenej romatiky a sci-fi, ktorý je napriek prelínaniu sa niekoľkých časových rovín veľmi ľahko stráviteľný a vďaka onomu cestovaniu v čase sa aj celkom šikovne vyhýba určirej predvídateľnosti. A síce Rachel McAdams tvorila s Ryanom Goslingom v Notebooku predsa len zamilovanjší pár, no s Bannom tvorí tiež sympatický párik. Každopádne podobné úlohy jej určite pristanú najviac a pri pohľade na ten úsmev je divák povoľnejší tolerovať aj všetky žánrové presladené klišé. ()

kajas

Příjemný film s naprosto nádhernou Rachel (kam se hrabe Angelina, takhle by měla vypadat krásná žena) a Erica jsem konečně viděla v něčem jiném než v "Troje". I slzičku jsem uronila, 100% ale nehodnotím, myslím si, že mohlo následovat vysvětlení Henryho cestování. Každopádně si půjdu sehnat knihu. ()

hygienik

Takto mainstreamovo poňatý film by som očakával v programe HBO, nie však artového a alternatívneho Cinemaxu. Ono to obsahuje momenty, ktoré chytia za srdce aj sa na to pekne pozerá, hlavne, ak ste slobodná 30-čka, tak film má u vás vyhraté. LEN ABY SA TAKÝTO OBSAH NESTAL na CINEMAXE PRAVIDLOM. NECHCEME PŘEPNOUT, NEMÁME KAM! ()

Skip

Když už tu máme film o cestování v čase, mělo by to mít aspoň trochu nějakou logiku. Tento film ji dost postrádá, což je škoda. Spoléhat jen na tu romantickou linku se moc nevyplatilo, protože ta jaksi nefunguje. Chtělo to víc domyslet a mohl by vzniknout zajímavý film a ne jen zcela průměrné romantické drama. ()

Vědma

Bylo to roztomilé. Rozhodně víc romantické než sci-fi, ale to mi právě nevadilo. Eric Bana pro mě postrádá charisma, ale to jak se vracel do různých situací v různém věku - takový vztah je jistě napínavý. Scéna svatby a hlavně všechny scény s malou Clare byly moc hezké. ()

Dubro

Akonáhle čumilovi v predvádzanom chaose svitne „vo co go“, je po celej srande. Až po záverečnú oponu tak musíte sledovať Banovu jedinú grimasu, s ktorou sa potáca celým filmom a jeho nezáživné návraty z minulosti či z budúcnosti. Ráchel sa snaží predviesť to, čomu máme rozumieť pod pojmom „herectvo“, ale keďže Banán nespolupracuje, samotná ich vzťah z biedy nevytiahne. Aspoň som zistil, že je načase ostrihať si nechty, vytrhať chlpy z nosa a zložiť vianočný stromček. Film je však farebný, čo je veľkým plusom a tak môžem ísť do tých 60% bez obáv. ()

Kopik

Hezké romantické scifi, které možná až zbytečně bylo zamotané, především začátek, kde jsem se chvílemi slušně ztrácel a nevěděl která bije. Děj byl průměrnější, herci velice příjemní. Film bych vlastně hodnotil za 3 hvězdičky, ale za těch nádhernejch posledních dvacet minut dám s odřenýma čtyři. A to vážně hlavně kvůli konci, ten se prostě náramně podařil a byl nádhernou dojemnou tečkou za tímto romantickým dílkem. (Viděno 09.02.2010) ()

Sheldra

Slaďárny nesnáším, ale na sympaťáka Erica Banu v kombinaci s roztomilou Rachel McAdams je moje imunita krátká. Spíš než mysticky tu sci-fi část funguje jako prvek, který stojí v cestě lásce jako trám, i tak jsem se ale neubránila všetečnému dumání nad tím, jak tady cestování v čase funguje, a docela mě mrzí, že k tomu scénárista neřekl víc. Dějově to místy drhne, o logice ani nemluvě, asi tak od poloviny tušíte, jak to dopadne, ale ústřední duo to svým charisma bez problému unese. Naštěstí se nám tvůrci nesnaží namluvit, že se jedná o velké umění. ()

fmash

To bylo tááák smutný...! Netřeba chodit kolem horké kaše, na rozdíl od podobného (a také nic moc) Jumpera sází Manželka cestovatele časem (nomen omen) spíš na lyrickou rovinu příběhu, než na děj a efekty. S paradoxy pohybu časoprostorovým kontinuem si hlavu nikdo neláme, proč taky, žádný z naznačených společenských motivů není dále rozvinut, vše se točí pouze okolo časově potrhaného vztahu s mužem, jenž není schopen ovládat své propady do různých období života svých blízkých. Z toho také vyplývá jediný zajímavý aspekt filmu, jímž je právě mizení a objevování se stejného muže různého věku, což je zábavná a místy vzrušující myšlenka. Asi tak 2¾ hvězdy. ()

iHyik

Jednoznačné zklamání. Film z krabičky "Očekávání minulého roku" poputuje do "Zklamání měsíce". Vyloženě přímočará romantika, rozkolísaný příběh, který občas postrádá logickou návaznost a nudní herci. Přesně ten typ filmů, na který se kouknu jenom jednou, řeknu si, že nebyl špatný, ale nebyl ani dobrý. Všechno působí extrémně nevěrohodně, dějová linie se seká jako rozbitý gramofon a i přesto je to celkem fajn. Ne, je to prostě jen normální. Je to normální film. A romantický je pro páry, když se člověk dívá sám, nemá ani chuť ukápnout slzu. Ono to ani nejde. ()

Katarine

Krásný film, nádherný příběh, skoro celé jsem to sledovala s úsměvem na rtech. Cestování v čase vymyšlené poněkud jinak, než je tomu v jiných filmech a právě tahle varianta se mi asi líbí nejvíce. Prostě krásné, nemám více slov. ()

lioncel

_ Djkoma _ ... můj oblíbený komentátor to zde napsal moc hezky .. já jen dodám, že tam někde na začátku příběhu bylo podle mě jedno místo, kde to trochu zadrhlo, ale druhá půle a hlavně ten závěr .. to byla nádherná ukázka toho, proč tak miluji filmy .. dva papírové kapesníky mi nestačily ... film obsahuje dva silné momenty, které mě vždy a naprosto spolehlivě dostanou : nádherný příběh velké lásky + motiv vzájemné lásky otce a jeho dcery … ještě, že alespoň díky filmům může člověk i v dnešní době občas snít ... ()

SonG

Eh, tak do půlky jsem moc nechápal která bije...nejdřív jsem si myslel, že si za to můžu sám, později jsem zjistil že za to může film, který je opravdu nedomyšlený a děravý jak řešeto. No jo, konec má šmrnc.... ()

M.i.k.e

brutálně podivná romantika,které se sice nedá upřít originalita,ovšem na můj vkus je to celé zamotané až příliš a osobně sem se v tom místy ztrácel.Eric Bana tradičně slušný a celé to zachraňuje obvykle nádherná Rachel McAdams...60% ()

lekr

Nijak mě to neoslovilo. Zápletka filmu je sice velice zajímavá, ovšem potenciál, který tato látka nabízí, snímek využívá sotva z půlky. Vizuální stylizace mi sice vyrazila dech, bohužel čistý děj vychází zhruba tak na třicet minut a zbytek filmu vyplňují jenom únavné dialogy o ničem a nekonečné polemizování nad předem jasným koncem. Další věc, která mi na filmu vadila, byl toporný herecký výkon Erica Bany, který je mi už od Hulka trnem v oku, ale naopak mě okouzlila vynikající a neuvěřitelně sexy Rachel McAdams. A také mi snímek místy hodně připomínal mnou velice oblíbenou Fontánu, jejíž kvalit ovšem zdaleka nedosahuje, což je vzhledem k poutavému námětu velká škoda. Slabší tři hvězdičky. ()

Hennes

Mám rád filmy o cestování časem, ale tady je větším dílem zastoupen romantický slaďák, než-li sci-fi. Jako romantické drama, kde Rachel McAdams a Eric Bana podali výborný výkon a jsou jako by pro sebe stvořeni, je to v pořádku. Čekal jsem více technických věcí ohledně přesunů se v čase. ale o tom tento snímek opravdu není. Dědičnost schopností cestovat v čase a postava dcery ještě více naladí snímek do romantické noty. Kdo má rád "slaďáky", určitě si přijde na své. ()