Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

mm13

Príjemne pozerateľné, poľahky zabudnuteľné. Neurážajúca krimi báchorka, inšpirovaná skutočnými udalosťami. Skvelý casting, blázon Ribisi ako bonus. Milujem toho zmrda! ()

Morholt

No tak konečně vím, komu můžu poděkovat. :D Middle Men je v podstatě gangsterka na téma obchod s internetovým pornem, kdy se skupiny podnikatelů i "podnikatelů" snaží urvat co největší místo u koryta pro sebe. Film nepostrádá vtip, tempo a disponuje i kvalitním hereckým obsazením. Luke Wilson sice nepatří k mým favoritům, ale tady zahrál slušně, ale pro mě byl největší hvězdou James Caan. Ač ve vedlejší roli, tak jeho postavu jsem spolehlivě nenáviděl. Zahrát takhle hnusnýho slizouna, to chce um. Líbil se mi Giovanni Ribisi a jeho věčně vykoksovaný loser. No a nakonec tu byl Boris Břitva alias Nikita Sokolov alias Rade Šerbedžija. Tenhle chlap má na ty mafiány z východu monopol. Krimi-komedie, které nemám příliš co vytknout. 85% ()

Kamca_

Ze začátku mi to přišlo jako super film, ale tak po půl hodině jsem se malinko začala ztrácet a postupně mě to přestávalo bavit. Docela mi vadilo vyprávění hlavního hrdiny. To nemám moc ráda. Jinak Luke Wilson hlavní roli zahrál hodně dobře. A nejvíc z filmu se mi líbila hudba. Celkově 60%. ()

BoPo

Čo má na svete najväčšiu cenu? Dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, dobrá povesť, čisté svedomie? Ale kdeže. Najväčšiu cenu má originálny nápad. Presne tak. Dostať nápad, ktorý predbehne všetkých. Už len stačí trošku premyslieť marketing a ste za vodou. Má to však jednu veľkú nevýhodu. Začnete priťahovať pozornosť. A to znamená problémy. Presne o tomto je tento film. Kvalitný a zaujímavý, len má človek pocit že je to taký zlepenec. Že všetko už niekde videl. Ale čo si budeme hovoriť. Keby tvorcovia dostali originálny nápad, tak meno George Gallo pozná väčšina divákov. Hold, na nového Scorseseho si musíme ešte počkať. ()

Tommassi3

"Zatraceně, vy pitomci, víte vůbec, že tu máte pod čokoládou šek na dva miliony dolarů ??" - "No, a co ?? Je to snad zločin ??" ;) ()

bouncer

Tak takhle mohl vypadat THE SOCIAL NETWORK, kdyby byl o něčem zajímavém :-) MIDDLE MEN se nese na velmi podobné vlně - tématicky i zpracováním, samozřejmě rozdíly tu jsou - místo asociálního uhrovatého studentíka, který sbírá osobní údaje a prodává je dál se tady objevují feťáci, které už nebavilo sledovat porno na VHS-kách a přišlo jim, že internetu chybí nějaký ten obsah pro dospělé. Ale idea je stejná a velký nápad dokáže na internetu vydělat neuvěřitelné množství peněz. A Wayne a Buck změnili podobu internetu možná více než Suckerberg... Ano, MIDDLE MEN jsou podle mě lepším filmem než THE SOCIAL NETWORK. ()

JohnCZ

Film s hodně zajímavou tématikou a neméně dobrým zpracováním. Čekal jsem komedii, ale dostal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem film založený na skutečných událostech. Film o chlápkovi, který se dostal k velkým prachům aby se vzápětí dostal do problémů s ruskou mafií a koneckonců i s vlastní rodinou. Middle Men mají skvělé tempo, napětí a velice slušné herecké výkony. Myslím, že si těch 5* rozhodně zaslouží. ()

Torision

Ta příběhová paralela s podobnejma mafiánskejma filmama (Kokain, Obchodník se smrtí) je tu znát, ale je to takový víc pohodově natočený. Dokáže to bejt napínavý, místama akční a najdou se tu i vtipný scény, který se točej hlavně kolem šílence Ribisiho. Moc příjemná záležitost, u kterýho mě dost překvapuje, že to celkem moc lidí nezná, ale každýmu bych to doporučil. ()

khedy

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit. ()

Tryskomyš

Až na Wilsona, který je dost dobrý tu neshledávám nic zvláštního. Leda snad že bych hodnotila podnikatelský záměr a ne film. ()

Paxxx.cz

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10. ()

Laxik

Tupá jednohubka bez chuti a zápachu, která ale pěkně vypadá a rozhodně se vám nezasekne v krku. Inspirováno skutečnými událostmi inspirovanými v padesáti jiných-stejných filmech. Nebýt konce, nebránil bych se vzít si po nějaké době další sousto. ()

zipper111

Hrozně by mě zajímalo, jestli takový párty jako jsou v Middle Men a i v jinejch americkejch filmech doopravdy existují... protože sakra, to musí bejd vodvaz :) Stejně jako tendle film... 4* ()

Alementina

pěkný příběh, kdy za každou výnosnou myšlenkou musí být i někdo, kdo to celý zorganizuje, legálně :) škoda, že to nemá větší grády, aby to dosáhlo i na 5*, protože téma je to výborný, možná, že tomu chybělo jen větší režisérksé eso. ()

MATADOR

Sex spojený s internetovým nakupováním. Průlom a vznik v tomhle parádním thrilleru s noblesním soundtrackem, postavami a spádem. Radost pohledět! ()

Dexter1

Biblia nás naučila,že zo súboju Dávid proti Goliášovi vyšiel ako víťaz menší, no omnoho nápaditejší Dávid. Presne tak ako Middle Men, keď ho porovnám s ospevovaným Social Network. Ten podľa mňa prevalcoval Social Network vo všetkých ohľadoch aj keď je to o dosť inom, ale predsa o tom istom. Obidva filmy ukazujú zásadné zmeny vo virtuálnom svete a povedzme si úprimne, Middle Men sú omnoho zaujímavejším ako námetom, tak aj celkovým spracovaním, ktoré je veľmi svieže. 5* si tento možno nezaslúži, no musím ich dať aby som deklaroval, že Middle Man sú skrátka lepším než Social Network. ()

kalap

Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami. ()