Kick-Ass

Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica. (oficiální text distributora)

kelet

Po všetkých tých perfektných hodnoteniach tohto filmu som sa veľmi tešil, no sklamanie prišlo. Film sám o sebe nie je zlý, má dobrú zápletku, je tam kopec akcie, nápad "komiksového hrdinu" je veľmi sympatický. Avšak, že také mladé dievča tam bude kosiť všetko a všade je dosť prehnané a morbídne. Inak ma však ale tento film ničím neprekvapil. Bolo to pohodové pozeranie. Hodnotenie 60% ()

MiniRecenze

Akční,komický,brutální nářez,který Vám vyskočí na obrazovce při spuštění tohoto snímku.Akční momentky,které jsou doplňovány dobrou choreografickou sestavou pohybů.Komické prvky někdy působí tak,že si při "trapných" chvilkách budete přikrývat oči rukama a smát se do prázdna(-ti co viděli,určitě ví).A konečně brutální kousky,které Vás mile překvapí,neboť zářezy do těl protivníků budou krvavé a často smrtelné.Tahle podívaná má velice dobře našlápnuto od začátku až do konce.Co bych kritizoval,tak to,že některé souboje opravdu přináší přehnané brutální záběry(souboje 10-leté holčičky). M.Vaughn "vykročil pravou nohou" a je to viditelně poznat. NÁŘEZ! ()

gpx

Čekal jsem málo, dostal jsem ještě méně. To co tady předvedl scénárista, je už opravdu vstupenka k psychiatrovi se specializací na sebezničující sexuální úchylky. ()

Jear01

Tento film je pro mě mistrovským dílem, jelikož mám v oblibě superhrdiny a vždy sem si přál aby byl natočen film o nějakém méně ,,Cool" hrdinovy tak mě kick ass nesmírně potěšil a co víc dopřál neskutečnou podívanou o které se mi ani nezdálo v konceptu s ,,hrdinou" bez schopností a masivního nárustu muskulatury. Podle mého názoru je to jednička ve své kategorii je jemnější než ,,Super (2010)" a komerčnější než ,,Defendor (2009)" Všechno sedí tak jak má, příbeh, vývoj postav, prostě FENOMENÁLNÍ. ()

endrix

Dlouho jsem se nechtěl na tenhle film podívat, protože jsem se bál, že mi bude za hlavního hrdinu trapně. A bylo. Ale dalo by se to snést, kdyby se příběh tímhle směrem ubíral dál. Pak do něj ale vstoupili Big Daddy a Hit Girl. A to už bylo moc. Pokud se chci podívat na film o "superhrdinech z lidu", nečekám nereálně vytrénovanou prebubescentní holčičku a jetpack. Takové kombinace podle mě patří do anime, tam se to snese. Jinak akční scény byly super, kámoši zábavní, scéna se zkoušením neprůstřelné vesty skvělá. Ale celkově na mě tenhle film působil přehnaně, nereálně. A to mi na filmech vadí. ()

BalbiJirka

Čekal jsem o trochu větší "nářez", ale zklamání to nebylo. Příjemná zábava, skvělé hlášky na každém kroku, i když občas přehnaně vulgární, což bylo občas na škodu. Slušných 80%, víc od tohoto filmu nelze čekat. ()

Muf911

Navnaděn zdejšími kladnými reakcemi jsem se těšil na komiksový Nářez, celá rodinka se usadila k TV, ale po pár minutách jsem to musel zastavit z obavy o duševní vývoj dětí a mládeže. V tomhle filmu cáká krev jak na běžícím páse a určitě není decetní jako třeba Superman nebo Spiderman. Spíš se blíží Tarantinovi. Námět sie zajímavý, ale zas ne světaborný. Pokud nemusíte filmy plné krve, tak tohle klidně vynechte. ()

Lefiath

4 hvězdičky jen proto, že komiks je o stupeň lepší a oproti němu je tohle přeci jen v první řadě skvělý akční film. Komiks ale vyznívá hlubším dojmem, je komornější, a podobně jako u Pána prstenů podle mě bombastično není lepší. Je to skvělý a zábavný film, ale kvůli změně tónu oproti předloze víc dát nemůžu. ()

Flamik

druhé zhlédnutí, opět parádka. prostě síla je v každém z nás :), nebýt líný, začít. "jediná superschopnost co mám, je že sem neviditelný pro holky " .. i to stačí :D ()

TheJirkaW

Doooobrej film, už jenom kvůli tý nereálný reálnosti a reálný nereálnosti. Miluju filmy podle komiksu, miluju komiksy a miluju filmy... Příběh luxusní, hudba ještě lepší a síla některejch částí filmu nejlepší! Takhle moc jsem od filmu o nadrženym nerdovi fakt nečekal! Je to fakt PECKA!!! Ještě musim 10000x pochválit borce, kteří ke Kick-assovi dělali hudbu, protože ta je taky boží!!! ()

kacer4

Najlepšie na filme bola tá myšlienka o hrdinoch a chytlavá hudba. Ostatné okolo toho tu bolo už veľa krát. ()

Delmondo

Jelikož nejsem nikterak velkej fanda filmů o superhrdinech, přistupoval jsem k Nářezovi velmi opatrně, vlastně jsem se na to ani nechtěl koukat ale stačila minuta a já cítil neskutečný blaho. Školní outsider se rozhodne stát prvním superhrdinou, tak si koupí zelenej neopren a vyráží do ulic potírat zločin. Je jedno že nemá superschopnosti stejně se brzo stane miláčkem obyvatel a dostane největší kost na škole. To jen tak ve zkratce, je to totiž nehorázná zábava a totálně násilnickej film. Taťulda Nicolas Cage v batmanovským obleku nemá chybu! ()

Sentinel

Damn, this shit still rocks! Už dlouho nepamatuju film, kterej by vyzařoval tolik pozitivní energie (kór napodruhý). Je to parádní jízda, a jelikož mě nenapadl kloudnej důvod proč nedát 5* tak sou tu:) ()

pavla.o

Čekala jsem nějakou dětskou komedii, tohle rozhodně ne. Komiksák s neuvěřitelnou myšlenkou. Což je dost vzácnost protože většinou tenhle typ filmů má myšlenku... no žádnou. Co kdyby byl každý trochu jako Nářez (tohle překládat fakt nemuseli)? ()

VideoTuti

Prostě překvapení. Váhal jsem zda se na film mám podívat. Neprohloupil jsem. Za některé scény by se nemusel stydět ani Tarantino. Výborná hudba. Překvapila mě dětská herečka Chloë Grace Moretz, které v době natáčení bylo pouze 12 let. Výborná blbinka s velkou nadsázkou, která potěší. ()

unclejack

Na jednej strane ide o paródiu superhrdinských filmov a v rukách viac než len schopného režiséra. Herecké výkony tria Grace Moretz - Cage - Mintz-Plasse pobavia, uchvátia, proste oni sú hlavnými ťahúnmi filmu. V tomto ohľadu pôsobí hlavný predstaviteľ ako stratený, odstrčený na bok. Jeho nedôležitosť však dokonale vyváži spomínané trio spolu s hlavným zloduchom Markom Strongom. Pôvodné nadšenie z nadupaného úvodu však priebeh filmu ROZHODNE nenaplňa. Scenár nie je dostatočne nápaditý a tak originálny námet postupne prechádza klasickým vývojom postavy - looser sa stane jednotkou, spyšnie, zaplatí za svoju pýchu a uvedomí si čo sú skutočné hodnoty. Ani jednotlivé repliky postáv príliš neoslnia, tie najlepšie sa asi ušli Mintz-Plassovi. Treba však priznať filmu, že akčné finále opäť nasadí ten bezstarostný štýl z úvodu, je plné ľahksoti a vynaliezavosti vdaka extrémne nebezpečnej Hit Girl. Napriek priemernému hodnoteniu treba ešte na záver uznať, že hudobný doprovod bol správne nadupaný. ()

petulik

Zmiešané pocity mám čakal som trochu viac i keď záverečná scéna bola fajn. Hlavný hrdina mi žiaľ nesadol.komédia 1* ()

Fez

Tenhle snímek víceméně vystupuje z řady těch tuctových superhrdinů, kteří zvládnou cokoliv a z každého průseru se dostanou, jen když použijí svoje "superschopnosti". Přidejte k tomu super příběh,komiksového nadšence, co chce být super hrdinou, sprostou, nýbrž vražednou jedenáctiletou holčičku, kohosi kdo vypadá jako batman, zbohatlého šmejda a máte plnohodnotný film/90%. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě