Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

MC_nechva

Nejlepší scéna je pro mě telefonování své budoucí momentálně 9ti leté manželce.... Jinak většinu srandy zkazil ten brejlatej kluk... což je škoda.... ()

Laslo

To bola zvláštna komédia,hlavný herci neuveriteľné nadávali **ku*va a atď. Naj hnusnejšia komédia akú som kedy videl... U mňa 25 %. ()

exhibit33

Jo ujetej humor,místy docela hnus,ale přesto mě to bavilo.Je to celkem zábavný,tedy místy.Určitě to má mouchy,ale jako oddechovka u telky to stačilo. ()

JancakV

Skvělá zábava okořeněná sci-fi. Fekální humor to sice kazí, ale když (a velmi rád) to přehlédnu, tak z toho je naprosto skvělá sci-fi komedie se spoustou odkazů a narážek, s dobrým spádem a doplněná skvělou hudbou. Je to komedie na kterou se vždycky znova rád podívám. ()

wvwrayman

Vůbec nechápu, proč se mi tento film přes předvídatelnost a typickou "americkost" líbil. Docela mi sedl a vlastně i pobavil. Jako "milovník cestování v čase" jim odpustím i ty "time travel" nesrovnalosti. Pohodová oddychovka. ()

Onanista

Byl by celkem i super námět na hodně dobrou komedii, ale film se topí v nudě a vše je hrozně uťáplý. Kdyby si s tím někdo víc vyhrál a z důležitejch momentů udělal důležitý momenty a ne jen nějaký tak jo no, možná by to bylo i na pěťulinku. Nejlepší herec Chevy Chase. ()

paja.

Přidávat můj komentář je zcela zbytečné. Pokud se nudíte a nevíte na co se podívat, aniž by jste u toho museli přemýšlet, je to pravděpodobně jeden z filmů, který je vhodný k tomuto rozpoložení. Hot tub time machine 2 nejspíš zabije další unuděnou 100minutovku. Cestování v čase? To přece umí každý. Do budoucnosti: stačí usnout (1 hodina uteče jako 1 vteřina-když musíte do práce). Do minulosti: ve vzpomínkách (běžte na místo, kde jste dlouho nebyli-to se vrátíte, jak my říkáme, ajn cvaj). ()

Oxytocin

Místy se člověk dobře pobaví. Prostě průměr. Některé scény byly skoro na hraně, ale to se dá na první pohled složení této partičky očekávat. ()

dati

videné na t.v. dajto.. fajná komédia.. takto nejako by to malo švihať v každej humorande.. dávam plus za opakujúci sa fór s tou rukou bell-boya.. :-) ()

Jirkacek

Až v TV poběží snímek To byl zítra flám, pošlete rychle svoje děti spát, zavřete za nimi alespoň troje dveře a nikdy, proboha nikdy jim o tomto dílku neříkejte. Pro ně je prostě TABU. Důvodem je obrovský počet sprostých slov, které dokáže překonat jen součet mrtvol v Total Recall a spousta nechutných rádoby vtipných scének. Chápu, že To byl zítra flám má být komedií, ale čekal jsem o hodně inteligentnější zábavu, spojenou s výletem do minulosti. Tento Sci-Fi žánr mám totiž nejradši a tak jsem byl zklamán tím, jak autoři celý snímek pojali. Už od prvních minut se na nás doma z TV hrnulo jedno sprosté slovo za druhým a nebyla snad žádná věta, která by nějaké neobsahovala. Tak jsem si řekl - kruci, to se určitě změní, když se hlavní hrdinové a čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a vrátí se tak o 20 let zpět do minulosti. Bohužel, vše jelo ve starých, fekálních kolejích. Někdy jsem ani nechápal, o co v filmu jde, pokud se tedy něco dělo, jako že se měly události někam posunout. Ani stárnoucí Chevy Chase jako opravář a údržbář v hotelu, kde byla čtveřice ubytována, nemohl pokleslou zábavu povýšit na lepší úroveň. Docela nás doma zajímalo, kdy přijde jiný zaměstnanec hotelu - poslíček - o jednu ruku, protože mu v roce 2006 chyběla a o dvacet let dříve ji ještě měl. Dostal se do několika situací, kdy to už už vypadalo, že mu upadne na zem, ale pořád nic. Pravda, byla to poněkud bizarní zábava a očekávání, ale tento film byl vlastně celý divný a nechutný. Zvláště ty sexuální scénky a slova o kouření a š...ání mne naprosto zhnusily a zkazily zážitek z cestování časem. Pravda tu a tam jsem se zasmál, ale jinak mne John Cusack, Clark Duke, Craig Robinson a Rob Corddry moc nepobavili. Film To byl zítra flám byl tedy pro mne pořádný průšvih a nikoli dobrá komedie a proto mu uděluji s přemáháním pouze dvě večírkové hvězdy **. ()

Redyx1

Ale tak proč by ne, taková průměr béčková komedie.... má to zajímavý nápad a celkem to pobaví,je to taková oddychovka a v pohodě,ale asi do kina za velký prachy bych na to nešel, ale v tv grátis se to dá zkouknout.... ()