Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Rooseman

Za mě naprostá pohoda. Dobrá komedie, která plní všechny úkoly komedie. Je plná prazvláštních scén, o kterých byste si nemysleli, že by někoho mohly napadnout. Nicméně jsou vtipné. Hot Tub Time Machine se zadařila naprostá většina věcí, na které sáhla. Za mě naprostá spokojenost s výběrem na klidný večer. ()

White-Man

Po shlédnutí traileru jsem si říkal, že by se mohlo jednat o vtipný snímek, bohužel se nejedná. Žádné vtipy ani scény mi nepřišly nijak vtipné. Pousmál jsem se snad jednou a to rozhodně není dostatečné. Od snímku postaveném na humoru bych čekla více. Z nápadu se dalo vytřískat mnohem více. ()

Blazis34

Originální nápad Steva Pinka v této komedii se určitě povedl. Čtyři kamarádi, kteří jsou každý úplně jiný se také povedlo obsadit odpovídajícím hercům, kteří se do těch rolí hodili. Všichni se podíleli na některých ujetých scénkách, které určitě byli srandovní a proto jsem se bavil. Zejména pěvecký výkon Nicka, když zpíval písničku od Black Eyed Peas stál za to. Dále skvělé scénky byli s hotelovým sluhou a jeho rukou, to se také povedlo. Trochu mi připomínalo, že se režisér inspiroval Hangoverem, ale úplně se mu to nepovedlo. Ale přesto této příjemné podívané dávám tak 70%, což jsou slabší čtyři hvězdičky. ()

Efreeti

Dost stupidní zápletka o cestování časem. Nechápu jak k tomu přesvědčili Cusacka??? Ale Clark Duke je můj oblíbenec tak hvězdičku alespoň za něj. ()

p.i.t.b.u.l

V celku pohodová komedie o 3 přátelích, kterým se příliš životy nepovedly. Jednoho dne se rozhodnou, že si vyrazí do městečka K-Valls, kde tito přátelé za svého mládí prožili ty nejhezčí časy. K sobě ještě vezmou synovce a vyráží na cestu za dobrodružstvím. Když však přijedou do města, zjistí, že už to není to co bývalo. Žádné bary, vše je zavřené a bouřlivý noční život, který si pamatovali už neexistuje. Ubytují se v hotelovém pokoji a vzpomínají jaké to mohlo být, kdyby se tehdy rozhodli jinak. Pomocí výřivky, který zde slouží jako stroj času se octnou opět v roce 86, kde mohou své životy změnit. Musí také zjistit jak se dostat zpátky do budoucnosti. Začíná jízda plná sexu, hudby nevšedních situací a nekonečného nočního života. Tento film mně příjemně překvapil. Není to kdovíjaká perla kinematografie, nicméně film v celku utíkal, rozesmál, nechybí vtipné situace a pro mně to byla příjemná pohodovka na večer. Do kina to asi není, ale rozhodně to není ztráta času, když se na to kouknete doma. ()

IZFNP

Úplne bez viny prehlasujem, že mne niektoré (s prepáčením) chujoviny hlavných aktérov prišli dosť vtipné. Na druhú stranu sa našli aj také, ktoré boli skôr vulgárne i také, ktoré boli len a len trápne. Pozrime sa už len na námet- štvorica mužov sa prenesie do minulosti pomocou vírivky? Vážne? Ale táto časť prekvapivo funguje (ako tak). I vďaka C.Dukovi, ktorý jediný vyzeral, že mu také niečo príde divné na dlhšie ako 10 minút. Každopádne J.Cusack sa mi tu páčil, Craig Robinson ma nebavil vôbec a Rob Corddry ma hodne štval- najmä vďaka jeho postave film často upadal do trápnej, nechutnej, nevtipnej snahy o komédiu. Zasmiať som sa zasmiala, niektoré momenty boli vážne ukážkové (veverička na štadióne?:D). A ten koniec? Ok, je to divná komédia, môže si dovoliť byť aj vysoko nepresná. ()

bigbadboy

Asi sem se měl naladit několika točenými, abych se smál víc (a to mám trapné komedie rád) :) Za střízliva vše působí strašně uměle, trapně a bohužel i nevtipně. Včetně Chevyho Chase, na kterého jsem se těšil. Dejte si pár piv nebo litr vína, budete se smát a zřejmě dáte 3+ hvězd :) ()

rogger

Ale jo, niektoré fórky boli fajn,iné menej a niektoré vôbec. Proste priemerná komédia, skôr slabšia ako lepšia. Očakával som, že mladé tváre budú hrať väčšiu časť filmu no opak je pravdou, mladučké faces boli len na ukážku . ()

TylerDurden

Šílená kravina, která naprosto postrádá smysl, ale takový kecy tu píše každej, kdo chce vypadat chytře a dělat nějakýho Yntelektuála... Vždyť je to komedie a jejím hlavním účelem je bavit, což myslím, že tahle bezduchá břečka splňuje dokonale. Plus ještě písničky od Motley Crue! Pro mne nejlepší komediální počin roku 2010. ()

koza3

Ale jo, hned ze začátku po psí anální scéně jsem myslel, že to vypnu, ale nakonec jsem se překonal a dodíval se až do konce. I když to bylo místy dosti blbé a trapné, některé gegy mě dost rozesmály. Asi existuje řada lepších snímků tohoto žánru, ale pro odreagování postačilo... ()

dadinka

Pěkný melodický název je asi jedinou věcí, která se mi na tomhle filmu líbila. (pozn. zhlédnut ne zcela dobrovolně při cestě autobusem). Nemám ráda tenhle druh bláznivých komedií s prvoplánovým humorem. A kdo spočítá, kolik vulgárních slov během těch 99 minut padlo, zaslouží si obdiv:) ()

Todd_Hewitt

Vůbec nechápu, proč to má tak málo procent. Já jsem se nesmírně bavil. Klidně mohu říci, že Hot Tub Time Machine je nejlepší komedie roku 2010. Jak psal POMO, film obsahuje jeden veliký nezapomenutelný WTF moment a tím není nikdo jiný - nebo spíš něco jiného - než veverka na stadiónu. ()