Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

st.jim

Nechápu, z čeho jste všichni tak vyplácaný, tohle zažívám skoro každý pátek. Teda kromě toho tygra, toho jsem ještě nezdrogoval a nešlohnul :-D ()

SG_ever

Tohle asi umějí natočit jen američené. Stupidní námět ze kterého vznikl dobrý scénář a nakonec i slušný film. Když snesete některé nevkusné a trapné vtípky (onanující mimino) tak se i docela dobře pobavíte. Ale právě ty trapné maličkosti mě na filmu trošku zaráželi a brání mi v tom, abych dal více jak tři hvězdičky. Dobrý film na sobotní večer, kterému však ke komediální špičce hodně chybý. (65%) ()

Honzíno

Nad míru vydařená, peprná zábavička, které do plného hodnocení něco malého jednoduše chybí. Palba a promyšlenost gagů je nevídaná. Hodně neotřelé, fajn a tak trochu chlapská zábava (třeba se mýlím). Nápad a scénář mohu vskutku označit za skvělý, stejně jako neokoukané herce, což je u Hangoveru velké plus - velmi uvěřitelné (nepřehrávané - SPOILER - krom velitele mafie a Mike Tysona - to jsou však jen skřeky) výkony. Nepřehrávání nebývá pravidlem u současné produkce komedií. Lepší 4* ()

capák

Po dlouhé době americká komedie, která o něco vyniká nad ostatními. Takhle šílenou kalbu snad filmové plátno ještě nezažilo. Od chvíle, kdy se hlavní hrdinové probudí v hotelu, začíná sled neuvěřitelně absurdních a hlavně neuvěřitelně zábavných událostí. Kromě toho se ve filmu v menší roli mihne i Mike Tyson. Jen by mě zajímalo, kde ty vykalenci přišli ke slepicím. ()

Komprimus

Dan Band (resp. Dan) na konci potěšil, ale jinak se jedná o celkem průměrnou komedii. A proč český překlad nezní "Kocovina" jde taky mimo mě. ()

Sokkk_y

Tenhle film se u mě zařadil do kategorie "nepřekvapí / nezklame" a jsem za to celkem i rád. Jedná se o nádhernou průměrnou komedii, které prakticky nic nechybí - dobří herci, dobrý scénář, perfektní hudba (ta obzvláště) a hlavně úžasné scenérie lasvegaských hotelů a casin.... Jako napříkald KevSpa hned The Hangover ododpadovala, já bych to zas tak tragicky neviděl. Vše, co by to mělo mít, mělo, a naopak některé lidi (včetně mě) mohl tento snímek inspirovat do budoucna. Jen mě zaráží ta nominace na Glóby... ()

baruss

Nehorázne napínavý a atmosferický "horor". Napätie a tajomno nechýbali od prvej do poslednej chvíle. Galifianakis hláškuje ako o život - a za retardov sa zvyknú brať sošky : )) tak GL. Podobné filmy: Bokovka ()

Peß

Na komedii mi to připadalo málo vtipné, drama to ale opravdu není. Nejsem si jist, kam Pařbu ve Vegas žánrově zařadit, každopádně je příjemným, avšak poněkud nevýrazným filmem. 70% ()

markuc

Asi prestanu sledovat komedie, tato me vubec nezaujala - zasmal jsem se, ze bych to spocital na prstech jedne ruky. Unika mi smysl natoceni takovychto komedii, naprosto mimo realitu. ()

Mrkvič

Obrovské sklamání. Nechápu, kde se bere takové hodnocení. Vykrádačka tuny podobných filmů. Snad jen zarostlej tlouštík byl trochu originální a zajímavá postava. Jinak všechno plochý a strašně nudný. Že by to mělo být nějak extra ujetý? Ani omylem! Fakt snad jen pro někoho, koho baví vidět hrdiny v podobné situaci, jakou někdy zažil. ()

Sfinkter

Při sledování komedií je hodně důležité s kým se na ně díváte a jakou máte náladu. Já jsem měl tento "setting" dokonalý, takže jsem se nasmál vážně dost. Vlastně ani nevím, co tento film dělí od pěti hvězdiček. ()

JimmyII

Rok a půl jsem se tomuto filmu vyhýbal. Přes dobré ohlasy jsem se bál, že půjde o další americkou komedii s tupým, vulgárním humorem. Nakonec jsem Pařbě dal šanci (po silvestrovské noci) a byl jsem velmi mile překvapen. V prvé řadě tím, že pánové Lucas a Moore přišli s opravdu výborným scénářem založeným na situaci, kterou všichni mockrát zažili, ale hyperbolovanou do gigantických, montypythonovských rozměrů. K tomu příběh zaplnili svéráznými a sympatickými postavami (Galifiankis je boží!) a dokonale absurdními gagy. A i když se vyskytne "pánský" humor, vždy je akurátní, opravdový. Phillips to vše zvládl ukočírovat na výbornou, takže vznikla jedna z nejlepších hollywoodských komedií poslední doby. ()

Kamkon

Tuctový film, na kterém jsou zajímavé jen neobvyklé stránky americké demokracie v případě krádeže policejního auta nebo velmi neobvyklé a cenné záležitosti, která patří někomu známému. Samozřejmě nadsázka, skutečnost by byla tvrdší ()

Dado

Veľmi zábavná ukážka toho, ako môže skončiť zo začiatku nevinne vyzerajúca ožieračka, alebo ak chcete v tomto prípade rozlúčka so slobodou. Z hľadiska kvality filmu sa jedná o skvelú komédiu, ktorej podobné teen zábavky nesiahajú ani po päty. Príbeh a zápletka vynikajúce a prakticky bez hluchých miest, výkony hercov kvalitné a najmä uveriteľné. U mňa sa v pomyselnom rebríčku najlepších filmov roku 2009 zaradil The Hangover poriadne vysoko a to ešte nehovorím o rebríčku najlepších komédií. Slovenský dabing je kvalitný a nemá problém držať krok s vulgárnosťou pôvodného znenia. (85%) ()

adams89

Probudit se po rozlučce se svobodou v hotelovém pokoji po boku slepice a s živým tygrem ve vedlejší místnosti, a nic si nepamatovat, to je vážně něco. Bavil jsem se neskutečně. Phillips vytvořil slušnou značku, která se dost možná stane kultovní záležitostí. Skvělá kombinace drzosti, sprostoty a vtipnosti. Pařba ve Vegas je jízda se vším všudy. Konečně pořádná komedie pro chlapy. ()

Tyny

Jednoznačně jedna z nejlepších komedií vůbec. Coopero, Helmsovi a Galifianakisovi jejich role sedla opravu jak prdel na hrnec. Scéna, když se ráno vzbudí s neskutečnou kocovinou je luxusní. Dále je tam nespočet dalších scének u kterých jsem se vážne válela smíchy. Galifianakis pořád perlil a já ani nestíhala vnímat. Super. ()

honza7

tak tohle nemá chybu.. opravdu vtipný film, u kterého se nejen řežete smíchy, ale i si můžete vzít nějaké poučení jako já a to: Nechoďte chlastat s debilem. Jednoznačně super film, super hlášky, super herci! ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)