• Česko

Matt Steinauer

Michael Feifer

Bryan Roberts
  • mysiak

Čo povedať k B.T.K....je to v prvom rade lacná amátersky urobená hororová sračka podľa skutočnosti...hlavný hrdina, resp. herec mi bol nesympatický od prvého momentu zobrazenia sa na obrazovke...digitálna kamera, ktorá umocňovala dojem minima peňazí...a ten koniec...bol už prisilná káva...všetkých hercov, a tých čo na tomto filme pracovali prosím zviazať, mučiť a zabiť!(26.1.2010)

• gabin(a)

B.T.K. aneb W.T.F.? Viděla jsem v TV (Barrandov), teletext měl popis k úplně jinému filmu s Laurencem Fishburnem (Bobby Z), což jsem nevěděla. Místo Laurence, kterého mám ráda, jsem se dočkala slizáka vraždícího ženy a dojmu, že se jedná o horor 4. cenové skupiny natočený magorem, který se evidentně vyžívá v rádoby polodokumentárním snímání vražděných žen. Ještěže se nechopil příběhu masového vraha Čikatila! Tady na diskuzi se píše o podrazu v závěru - tak toho jsem se ušetřila tím, že jsem TV vypla a tu chvilku před usnutím kula krutou pomstu na ČSFD:-) Chtělo by se mi napsat, že větší hovadinu jsem neviděla, ale bohužel viděla a mockrát a často se to pyšnilo třeba i označením komedie....(16.7.2012)

Kriminálny, hororovo ladený skutočný príbeh amerického sériového vraha známeho ako BTK (Bind - Torture - Kill) je nahliadnutím do vnútra i okolia tohto "nezbedníka". Do jeho úlohy sa skvele prevtelila hororová ikona Kane Hodder a musím povedať, že napriek televíznejšiemu spracovaniu príbehu ide o dosť zaujímavý a pútavý počin. Dokumentárna stránka filmu je síce slabšia, veľa vecí ostáva zbytočne nevypovedaných a divák sa určite nedozvie toľko, koľko by si zaslúžil. Ako taký jednoduchší, napínavý príbeh zo života úspešného, dlhoročného killera to však podľa mňa obstojí viac než dobre.(24.2.2011)

• Morholt

To byla taková nuda, až to bolelo. Přesně takhle by se neměly filmy o sériových vrazích točit. Nebylo tu vůbec nic, co by zdůvodňovalo vrahovu motivaci, kontrast mezi šíleným mordýřem a otcem od rodiny nebyl prakticky žádný a navrch si zabiják při vraždění počínal jako slon v porcelánu, takže pokud by byl film brán jako berná mince, je těžké uvěřit, že Rader tak dlouho unikal. Jediné, co stojí za povšimnutí, je vrahův představitel, kterého bych si dokázal v podobné roli představit i v ambicióznějším projektu. Tohle není dobré ani pro TV či video. 10%(18.3.2015)

• Momo_desu

Ďakujem, že naše priezvisko Feifer sa poslovenčilo na Fejfár a nemusím sa tak hanbiť! Pane bože! Druhý krát si dobre skontrolujem, že čo sťahujem, pretože na linku bolo napísané, že BTK: Nejnepolapitelnejší vrah světa čo som myslela, že je tento dokument http://www.csfd.cz/film/257380-btk-nejnepolapitelnejsi-seriovy-vrah-sveta/ lenže ono sa z toho vykľul tento akože horror kde som sa ani sekundu nebála a s hrôzou som to pozerala, že Mother of god what the hell is this shit?! Ďalšia vec, že miesto CZ dabing to bol zrazu SK dabing, ktorý bol tak odpudivo hrozný, že tí čo to nadabovali by som ich zviazala, mučila a zabila ja osobne vrátane režiséra a hercov! Lebo ja neviem či je normálne, že keď niekto povie, že kňučí mu (akože) pes v aute a druhý na to, odpovie, že asi je drahý ten pes. Preboha to tak súvisí s tým... Lenže film nemôže za to, že to neschopne nadabovali. Tak k filmu. Scéna v dome... v celom dome zapnuté svetlo, ale keď ženská ide po chodbe, do izby, dole po schodoch atď všade si zhasne, tak to už je aká logika? Veď keď je tma a idem do dákej miestnosti asi si rozsvietim a nie zhasnem! Ten režisér jedol divé huby asi. To nemalo ani hlavu ani pätu. Už po polhodine filmu som si vravela, že panebože už len hodina do konca to dáko prežijem. Nech som sa akokoľvek snažila nájsť niečo v tom filme dobré aspoň na jednu hviezdičku, nič som nenašla. Piece of shit, i keď námet nebol zlý ale dala by som to do rúk niekomu schopnejšiemu.(24.4.2012)