Machete (Danny Trejo) je bývalý federální agent z Mexika, který hraje podle vlastních pravidel a nikomu se ze svých činů nezodpovídá. Po střetu s drogovým bossem Torrezem (Steven Seagal) se Machete ocitne v Texasu, kde mu tajemný Booth (Jeff Fahey) nabídne možnost vydělat si rychlé peníze za vraždu bezohledného senátora McLaughlina (Robert De Niro). Plán se však příšerně zvrtne a Machete se ocitne v pasti. Naštěstí má několik přátel, kteří mu pomohou – nelítostnou Luz (Michelle Rodriguezová), těžce ozbrojeného svatého otce Padreho (Cheech Marin) a impulzivní April (Lindsay Lohanová). Machete hodlá Boothovi dokázat, že si pro své špinavé intriky vybral špatného Mexičana. V cestě jim ale stojí zvláštní agentka Sartana (Jessica Alba)... (HBO Europe)

fR4Nk13

Škoda, príjemné prekvapenie sa nekonalo. Tie 2 moje hviezdičky dávam iba preto, že som konečne videl umrieť S. Seagala. Čas strávený pri tomto, som mohol investovať lepšie. Mohol som si pozrieť South Park. Tiež je to o vlastne hovne, tiež tam umierajú ľudia a má to priblblý scénar a nadáva sa v ňom. Sú v ňom smiešne /psychicky/ nevyzrelé postavičky, čo sa hrajú na dospelých "tvrďákov". To všetko sa v South Parku však robí z "noblesou", na rozdiel od tohto paskvilu, kde režisér natoľko popustil uzdu fantázii, že aj tvorcovia scifi/porna by asi zbedli závisťou. ()

KOLMI odpad!

Ani vtipné, ani parodie, prostě totální fraška. Jdu zvracet. Obsadit tolik skvělých herců a udělat takovou hňupovinu, to je fakt už na antioskara. Díky bohu, že jem na to nešel do kina. Prostě tohle mi fakt nějak nesedlo, bylo to na mě moc laciného "pražského" humoru. ()

Novik

Yes! Krvavější, zábavnější a hlavně stylovější! Danny Trejo se nikým vyloženě ne*sere a tím je jeho postava ještě více cool. Trochu si říkám že po "Expendables" je tohle jakoby pokračování zábavné, akční jizdy která nebyla dokončena, akorát s jinými herci a taky s trochu "jiným" dějem. Jsem velmi rád že Rodriguez se nebojí nacpat tolik známých herců, nebojí se narvat tam hodně brutality, plnej digitální krve prostě jak ze stylu 80. let! A povedlo se na výbornou, fanoušci budou jistě spokojeni. Jenže, film má jednu nevýhodu po prvním(i po druhém) zhlédnutí si na něj druhý den ani nevzpomenete takže asi těžko si na něj vzpomeneme za pár let. Nicméně, potěšily scény Seagala (první film který jsem viděl se Seagalem!) jako záporák, pěkné herečky( Alba, Lohan, Rodriduez) a stylové akční scény. Nicméně je to sice zábava na jednou použití ale taky zatraceně dobrá. :) ()

edko1

Machete improvises.....a takisto mám pocit, že Rodriguez improvises vo väčšine filmu, ale vychádza mu to. Alba, Trejo, Michelle Rodriguez, Seagal, Fahey si idú svoje a funguje to. De Niro to určite nekazí čiže úplných päť + soundtrack = machete, machete, machete !!!! (http://www.youtube.com/watch?v=zEfl-KNa4Nc) zaujímavé komentáre woody a Malarkey....RE: Radek99 nepozeraj filmy, ktoré nechápeš.....Rodriguez to nenatočil pre tvoj kurací mozog takže chillout) pozri si Pretty Women, daj si vyhonku, poutieraj sa a budeš spoko :) a to si ani nechcem predstaviť koľko času ti zabralo zistiť, čo znamená el stupido.....a pritom sa stačilo do zrkadla pozrieť:) have a nice day ! ()

soulless

Mě prostě tychle přehnaně masakrální a rádoby vtipné filmy neberou. Rodrizuez sice chytře obsadil Albu a Rodriguez, aby tak potěšil i pánské oko, nicméně zbytek filmu byl promě směsicí nudy, nudy, nudy a promrhané příležitosti. I s tak vynikajícím obsazením film nakonec poměrně vyšuměl, i když rádoby pompézní natzi bitva na konci nebyla vůbec zlá:) Celý film však drží Tarantino ve své 3 minutové scéně :) ()

Honziiin

Tenhle film si buď zamilujete nebo v polovině vypnete a hodíte disk do koše, nic mezi tím. Prostě panu Rodriguezovi musíte přijít na chuť. Dle mého názoru skvěle udělaná brutální podívaná s, jak jsme si už u pana R zvykli, výborným hereckým obsazením, skvěle drsňáckými dialogy a spoustou krve a řezničiny ala 80.léta. Já osobně jsem se už dlouho takhle nepobavil, navíc jsem rád, že tvrďák Trejo konečně dostal hlavní roli a Jessica Alba...mmmm... 100 % bez výhrad ()

JARDAHONDA

Když Robert Rodriguez viděl na konurzu obličej Dannyho Treje, dal mu do ruky nože a roli měl podepsanou.Tento film bych nijak zvlášt´ nerozváděl = prostě řezba, jak má být a krve kolik chcete :). Steven Segal si ve filmu zahrál svou první zápornou roli.. Film rozhodně není určen pro slabé povahy !! ()

redme

Původně jsem dal hvězdy 2, ale postupem času musím hodnocení změnit. 4 * si tohle dílko rozhodně zaslouží, protože takový návrat k 80- tkám minulého století se hned tak nevidí. Hlavně na konci jsem se skvěle pobavil. Good akční komedie. ()

Jaki85

Skoro po celý film sem chtěl dát 5* nástup super,tempo dobrý,herci kvalitní..sem tam i nějaká ta hláška...ale za ten totálně zprzněnej konec dávám 3+ ()

Austy

Film od kvalitního režiséra plný známých a kvalitních herců (nemyslím Štefana Sekala). Tak jako vždy nám Rodriguez nabízí nadupanou a stupňující se akční kanonádu, kterou nerozdýchají lehké povahy. Místy mnohdy nereálné, ale jako odlehčený celek nádherně sedí. Dávám 4 hvězdy za dunivé balónky Lindsay Lohan alá jeptišky a za první zápornou scénu Štefana, který při závěrečném skonání na mě působil jako extáze do žil filmového labužníka ()

s.fergie

Výborný,hodně krve tak jak to mám u Rodrigueze ráda.Super hlášky a začátek filmu nemá chybu.Tenhle film se opravdu povedl ()

hlavi

Líbil se mi De Niro, jednooká Michelle, dvě zdravotní sestřičky, kozačky J.Alba na konci filmu a slušivé brejle Segala. Nezklamal mě Cheech Marin a Don Johnson. Jinak bída a sledování časoměřiče, kdy už mě banda všivých přistěhovalců pustí spát. ()

George Lohan

Řežba jak má být,viděl jsem to nejdříve v angličtině s titulky,ale tento film se mi tolik líbil že jsem si ho stáhl pak i v češtině. A pustil bych si ho znovu kdybych neměl ještě nějaké novinky doma. Tím se snažím říct že jsou filmy které si člověk pustí třeba desetkrát a pořád ho to baví a tento film na 100%patří do takovéhle kategorie. ()

Kvetinka7

Ano to je to slovo podivny.Film bych zaradila do skatulky Tarantinovskeho stylu.Jenze....Vypada jak beckovy film a taky tak pusobi proste na zaplacnuti odpoledne nebo vecera kdy si nemate co jineho lepsiho pustit.Vaham jestli to je akcni komedie nebo spis parodie.Nektere veci opravdu nemaji logiku a ani v tomto filmu o to nejde.Chvilemi mi film pripadal ze Stalloneho Expendables strci do kapsy, ale v zapeti zase hned spadne na jejich beckovou uroven nebo i niz.Ale nejspis to byl zrejme zamer.Na pobaveni dobry,je tam velka nadsazka, ale taky je to nekdy prehnany az hanba.Je pozoruhodne, jak se slavny mexicky reziser vyslovil k palcivemu problemu jihu US s ilegalni emigraci z Mex. ()

LeChatNoire

Rodriguezův neodolatelný béčkový krvavý rukopis podtržený černým humorem, no jednoduše opět dílo pro akce-chtivé diváky. ()

Darriel

Dany Trajo se sveřepým výrazem a knírem, který se mračí z každého úhlu. Steven Seagal dostal konečně aspoň vtipnou roli po těch několika pokusech o akční film s tlouštíkem v hlavní roli. Nadupaná auta a střeva místo provazu, k tomu řízná hudba a stylové béčko je na světě. ()

st.lupen

U Rodriguezovy Planety Terror jsem se opravdu perfektně bavil. Ale Machete se mu vymkl kontrole, je v režii zavrtaný až po uši místo toho, aby měl nad věcí nadhled jako u jiných snímků. Výsledkem je pak skutečnost, že parodie na béčkové filmy působí sama béčkově. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Sin City a Machete pokračují

Sin City a Machete pokračují

10.08.2011

Alespoň podle Roberta Rodrigueze, který se v kategorii „slibotechna“ očividně pokouší trumfnout kámoše Quentina. Na Sin City 2 se čeká už hodně dlouho. Rodriguez pořád tvrdí něco jako „už to bude, už… (více)