Šindy

Po dějové stránce sice trošku slabší než první díl, ale vcelku dobré. Bohužel nejzásadnější problém byl v tom, že tam nebylo nic strhujícího. Film si pomalu uplyne a člověk ani nezaregistruje, že se dohromady nic strhujícího nestane. Navíc bylo celou dobu ve vzduchu cítit, že tohle prostě dobře dopadne. ()

Zombiepod

Tento film sa s jednotkou neodvažujem ani porovnávať a to najmä kvôli tomu, že je až príliš odlišný. Stone trochu ubral napätie finančných trhov a dôraz kladie skôr na charakter postáv a ich citovú spojitosť, dejová nadväznosť tu je vcelku slušná aj keď je ostatok celkového deja až príliš povrchný, musím však povedať, že aj napriek tomu nenudí. Film je v podstate postavený predovšetkým na dialógoch, ktoré sú fantasticky napísané aj zahrané, Douglas opäť boduje. Napokon je to celé efektne doplnené vizuálnymi a split-screenovými vsuvkami, klišovitým, ale milým koncom, skvelou hudbou a krásnymi zábermi Manhattanu, ktoré dodávajú filmu neobyčajný šarm. /60%/ ()

markyzgero

udělat z gordona gekka ve druhym dile, poznamenanym hypoteční krizí kladnou postavu, je proste hřích. gekko, jakožto jeden z největších záporáků v dějinách kinematografie, má bejt v pokračování ještě větším, ale stoneovi se asi holt zželelo pohnutýho osudu douglase a jeho strašně smutnýho příběhu z léčebny pro závisláky na sexu, že mu chtěl napravit image, a tak jeho charakter omilostnil.co na tom, ze se opět pokouší o sžíravou kritiku společnosti. co na tom, že charlie sheen tam má cameo(doufal jsem v něj). prostě gekko musí bejt prvotřídní hajzl a basta!!! ()

Izz

Silnější tři,protože jednička je lepší.Jinak mě ale Stone nezklamal,představil poctivé pokračování jednoho ze svých nejslavnějších filmů,Michael Douglas krásně rozšiřuje svou oscarovou roli a LaBeouf ukazuje,že když nemusí utíkat před obřími roboty,poradí si i s hutnější a zajímavější postavou.Žádný přelom se ovšem nekoná a pokud se Stone chce udržet mezi absolutní režisérskou špičkou,měl by trochu přitvrdit a vsadit na originální námět.Přeci jen,jeho poslední skutečně povedený snímek jsou Vítězové a poražení a od těch už uplynula víc jak celá dekáda. ()

Helmík27

První Wall Street a Michaela Douglase zbožňuju, možná právě proto byl tenhle výlod opravdovým zklamáním. Viděl jsem naprosto nesourodý počin (hudba, kamera, obsazení, střih atd.), s nesympatickými (za všechny C. Mulligan,S. Sarandon) a mnohdy naprosto zbytečnými charaktery. Snímek se na dvou hodinách táhne od nikud nikam a cestou míjí jednu načatou vedlejší linii za druhou. Klasické boje na burze a v zákulisí nečekejte, tady se vám spíše dostane pravidelné dávky emocí, které znáte z Rodinných pout atp. Návraty k prvnímu dílu (B. Fox, Blue Star atp.) působí opravdu trapně a nepřirozeně. Nečekaným pozitivem je S. LaBeouf, naopak očekávaným G. Gekko, kterému člověk věřil každé nadechnutí. Škoda, že jeho role částečně padla za oběť debilnímu scénáři. ()

sigin21

Na Olivera Stonea až nepříjemně plytké. Tak moc se ten film snaží něco říct, až stejně ke konci vyměkne a skončí u obligátní rodiny, jako nejcennější komodity na světě. Fajn, kdyby to točil Spielberg, takhle ale zklamání. 50% ()

Zmeo

Slabší, než první díl, přesto stále poměrně dobře ukazující, jak funguje dnešní finanční svět s právem silnějšího a heslem "Sežer, nebo budeš sežrán". ()

winstonik

stone je medzigalaktický chumaj, ktorý dokáže pozliepať desiatky priblblých tvrdení bez jediného argumentu a kadenciu nezmyslov vydávať za dôkaz. ostatne, ako vždy. preto nekazme si deň, hra je hra, a tí, čo ju hrajú, sú hráči. to som nepovedal ja, hoci tak jest. súdružky si však z filmu ponesú potvrdenie svojej pravdy o vykorisťovateľoch a vykorisťovaných a naozaj si ju zaslúžia. možno budú potom povoľnejšie. ()

Shitonit

Gordonova přednáška o bublině a bezsmyslnosti akciového trhu by měla být povinná min 1x za rok pro všechny občany týhle zvrácený planety. Jinak mě film dějově nedostal, výborná podívaná, dokonalý obsazení, trochu mě zklamal den dojákohepáč na konec, Gekko byl v mých očích sráčožralok kterej jde přez mrtvoly, na konci se zněj stává spíš ukňučená baba. Winnie je boží, a Jacob je spíš takovej uskřípnutej buzík. Jinak je to dokonalá ukázka kapitalistickýho pozlátka na druhý straně zeměkoule. Peníze vládnou. Důležitý je bejt arogantní vychcánek a utrácet za píčoviny. Pak mají všichni smíchu plnou hubu. A najednou hup, země se zachvěje, peníze letěj do kanálu a skáčeme pod vlak. Vlastně se mi díky filmu strašně ulevilo. Jsem štastnej, že jsem chudej. Nemám starosti. Je mi fajn. .Ne....NENÍ !!! Chci mít taky fotra kterej mi ušušní stomegadoláčů ve Švícarech !!!! Bože ! Jak je to snadný. Stačí vzít sto mega, votočit v něčem trochu nesrozumitelným jako je akcijovej trh a je z toho miliarda. Za pidichvililinku. Tak to se asi chci naučit. Takže si to jdu pustit ještě jednou. pěthvězd. ()

biergof odpad!

Fiasko! Průser! Propadák! tak už vím, co ty slova znamenají. Seriálové pojetí levných dialogů, nepříběhu, neschopnost tvůrců se vyjádřit... Chybí nadhled, lehkost, suverénost, chybí film! ()

sigi2

Na Stonovu súčasnú tvorbu celkom pozerateľný film, no do porovnania s prvým Wall Street by som sa radšej nepúšťal. Nedopadlo by to úplne v prospech jeho mladšieho bratčeka... ()

Amonasr

Docela průměrný filmový počin, který sice ukazuje, že ve světě velkých financí není prostor pro slušnost, ohledy ani opravdová přátelství či upřímné city, ale činí tak bez hlubších emocí a zápalu. Snímek, který úplně nezklame, ale ani nenadchne. ()

celticek

3 a 1/2. Dobrý flashback s Charlie Sheenem. Dobře to uběhlo. Douglas i LaBeouf dali svůj part s přehledem. Kruh se uzavřel. ()

columbova

Gordon Gekko zostarol a jeho hrany zjemneli. Veľmi príjemný film, s nádhernými obrázkami mesta, chytľavou hudbou a dobrými dialógmi. "dohodnime sa, ty o mne nebudeš klamať a ja o tebe hovoriť pravdu":) Charlie Sheen poteší. Nebyť rozprávkového konca, bolo by to za 5 hv. ()

Asdas

Všetci zostarli Stone,Douglas a aj to Wall Street . Stone sa po rokoch konečne vykašlal na nejaké historicko patetické pózy a natočil film ako za svojich dobrých starých slávnych čias . Dvojka je oproti jednotke iná, viac kladie dôraz na rodinné vzťahy (čo niekomu nemusí príliš vonať ) a určite nie je taká mrazivá ako prvá časť a je aj viac prístupnejšia popcornovejšiemu divákovi ,či už samotným trocha klipovitím strihom alebo aj trocha mladším teen-obsadením ,ktoré je ale veľmi dobre zvolené (LaBeouf dokazuje ,že ak má čo hrať je minimálne dobrý) a Douglas spolu s Brolinom si to vyložene užívajú a majú aj tie najlepšie dialógy. Wall Street ma tak uspokojilo, možno len prepláva a nezasadzuje nejaké tvrdšie údery ale po World Trade Center ma Stone ubezpečil ,že vie ešte točit dobré filmy a to je niekedy viac . ()

Kellerman

Bál jsem se,moc jsem se bál,že budu strašně zklamaný,ale přesto jsem se nemohl na Wall Street 2 netěšit.Vždyť jedničku považuju za geniální film a Oliver Stone je mým nejoblíbenějším režisérem.Byl jsem moc zvědavý,jak rčežisér naváže na první díl,jak dokáže dvojku provázat s aktuální krizí a jestli vůbec ještě dokáže natočit skutečně dobrý film,protože jeho dva poslední počiny nebyly víc než průměrné,což je hlavně v případě World Trade Center ještě způsobeno mou shovívavostí.Obavy ale byly zbytečné.Wall Street: Peníze nikdy nespí je totiž dobrý film.Ne tak skvělý jako první díl,ale to jsem ani nechtěl.Je to prostě silně nadprůměrný film,ve kterém Michael Douglas ukazuje,že Gordon Gekko je jeho životní role a Shia LaBeouf tentokrát boduje i herectvím,nejen fyzičkou po boku obřích robotů.I menší role jsou obsazeny brilantně,Brolin,Langella nebo Sarandon neumí zahrát špatně,ale všechno se točí hlavně kolem ústřední dvojice,která to zvládá brilantně.Film je navíc vizuálně skutečně lahodný,Stone ukazuje,že když je ve formě,pořád z něj čiší brilantní režisérské nápady.Jen mi trochu nesedla ta rodinná podzápletka,bez které by to asi nešlo,ale zase film občas zbytečně brzdila.To ale vynahrazuje skvělý konec,který je mnohem promyšlenější než se na první pohled zdá.Dvojka Wall Street není vrcholem Oliverovi kariéry.Ty si odbyl už dávno,v 80. a 90. letech.Ve 21. století ale můžeme být rádi,že pořád dokáže točit trefné a dobré filmy.Sice se mu to už nezadaří pokaždé,ale dva slabší filmy na jeden dobrý,to není zas tak špatné skóre.Za mě tedy rozhodně spokojenost a těším se na jeho další filmy. ()

petite fille

ja, t.j. osoba, ktorá na strednej plakala, keď sa musela na maturu učiť ekonómiu, a ktorej by ste márne vysvetľovali termíny ako likvidita, som sa dala nahovoriť na takúto vec! logicky, že som tretinu filmu radšej ani nerozmýšľala, o čom vlastne celý čas hovoria. a o čo horšie pre mňa, ani verziu 1987 som nevidela, teda nemôžem hádzať žiadne premúdrelé hlášky o vývoji kinematografie. takto "panensky" naladená som sa v kine usadila... a o to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zistila, že toto ma baví. svižné, vizuálne prepracované a senzačne zahraté. stojím si za každou hviezdou v hodnotení. ()

HChinaski

Wall Street 2 neurazí. Shia a Michael hrajou výborně, děj odsýpá svižně a až na přehršle product placementu a nepovedeného happy endu mu nemůžu nic vytknout. Kamera je skvělá a pár scének opravdu vtipných.Silné tři. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina