robinho

Není to špatný film,ale tu romanci si mohl Stone odpustit.Finanční svět je tu vyobrazen vice než dobře.V zásadě je ten film o idealismu a o tom že lidé se v zásadě nemění.Takový lepší průměr. ()

Mr.Hahaha

Zápletka může vypadat tuctově, ale mně do filmu dost zapadla. Herecké výkony spíše nadprůměrné, scénář dobrý. Nejlepší snad byla celá atmosféra burzy a vysvětlení principů ekonomiky, které bylo jednoduché, a přesto dostatečně přesné. Konec možná trochu happy end, ale s tím už se musí člověk u amerického filmu smířit... ()

Drslw

Škoda premárnenej príležitosti... Čo mohlo byť skvelou prehliadkou zmien v názoroch, ekonómii, realite, politike a kapitalizmoch, ktoré sa udiali od roku 1986 (prvá časť), konverzačkou, súbojom, drásavou výpoveďou o morálke a ružových snoch, sa stalo iba slabým čajom, druhým nálevom z pôvodného sáčku, ktorý sa nikam nevyvíja, nič nerieši, na nič neodpovedá. Zo Shia LaBoeufa zase nasilu (neúspešne) robia ikonu 2010-tych rokov, Josh Brolin je horší než drevený panák (aj Schwarzenegger by to zahral lepšie), Michael Douglas netuší, prečo tam hrá a Wall Street sa nejak nenápadne z celého filmu vytratila... Fakt škoda. ()

Ruda.neck

Jedním slovem nuda. Více než dvě hodiny uplynuly bez výraznějšího vzrušení. Snad jen když Gekko stopil 100 milionů pro sebe, ale ani to nebylo bůhvíjak dramatické. Hlavní padouch Brolin byl nevýrazný, LaBeouf v roli přechytralého mladého "dravce" moc k uvěření nebyl, jeho ubrečená přítelkyně, mladá Gekková, byla ještě horší. Nudu podtrhla také utahaná hudba, zvláště pak hlavní píseň "Home". Přísnější kritiku snese jen stárnoucí Douglas. Zklamané očekávání. ()

Miriablo

Myslím že film jedničku, byť se na ní dotahuje jen v pár aspektech, rozhodně nezahambil. Naopak, hezky se to poslouchalo a koukalo. Uprimne ale musim rict ze Shia hral vic jak Douglas, ale to bylo asi ocekavane vuci Michaelove roli ve filmu (i tu zvladl jako vzdy bravurne). Vse dohromady celkem zapadlo, od dobrého výběru muziky (až na tu bublinkovou párty nakonci teda...), perfektní kamery (Manhattan je nádherné misto), herci, námětu který je většině bližší svou aktuálností až po takový detail jako dokonale ztvárněný graf akcií promítnutý na části města = dokonalé! ()

stuj

Chtěl jsem dát slabé tři. Ale jelikož jedničce jsem dal také tři a tohle bylo slabší, tak by to nebylo fér. Filmek byl celkem o ničem. ()

Miso1985

Pár slušných momentov,pár silných momentov ale celkovo priemer.Na jednotku sa to nechytá ani náhodou.Aj keď herecké obsadenie viac ako slušné no celkovo sa to nad priemer nevyšplhá. ()

andy60

K jedničce jsem měl výhrady a dvojka je ještě o stupeň horší. Ten děj mě prostě nijak nepohltil, většinu filmu se jen debatuje a debatuje, až jsem se v těch kecech chvílemi ztrácel. Navíc, jednička měla větší spád, tohle plyne zvolna a chybí i nějaká zdařilá zápletka. ()

Ferguson

Já myslel, že Bud Fox byl finančník, který prozřel a chce páchat dobro a ne že se z něj stane "Dva a půl chlapa", který potká na večírku Gordona Gekka. Jinak film zcela zbytečný. K finanční krizi neřekne nic nového či zajímavého a jako pokračování slavného Wall Street to vlastně taky nefunguje. ()

serbero

Je to tak úbohé a bezduché , že človeku sa zastavi rozum a zamysli sa nad tým prečo to vlastne pozerá. Scéna s Charlie Sheenenom bola úplne zbytočná, no bolo tam viacero scén, ktoré by som z filmu vystrihol , niekedy si až myslím, že to ani natočil Stone ale sa len pod to podpísal aby ten film dostal na vážnosti . Jediná hviezda je za M. Douglasa je to pán herec. ()

peproch

Tématicky je filmem podaný příběh lavírováním mezi filmem rodinným, o nápravě pokažených vztahů, a kulišáckým napínákem o finančních operacích. Winnie je potvůrka, hraje si na neziskovku a ulitejch milionů má až hanba. Peníze prostě nespí. Zatěžují naše vztahy i ty takzvaně nejčistší. Taky jsem se vdávala z lásky a hele, byla jsem dobrá jen jako most k možnostem otevřeným penězama, co jsem do rodiny vnesla. Film je super v tom, že osoby nemají vývoj charakteru, jsou stejné, mění se jen situce dané novou finanční konstalací. Nevím, jestli to byl autorský záměr nebo efekt. V každém případě, pokroví hráči nemají vývoj charakterů, jsou jen pokrové tváře, protože jde přeci o peníze, ne? ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina