Maynard.

Ty vogo, tak to už je hodně dlouho, kdy sem naposledy viděl film s těmadle dvěma komikama. (Šimon a Matouš se nepočítaj, páč to hrajou jejich dvojníci a paradoxní je, že ty filmy sou sand ještě lepší než třeba tohle :o) ). Ale tenhle je taky hodně srandovní. Na starejch filmech jsou obdivuhodný kaskadérský scény s autama, což už se dneska sice vidí, ale většinou je to na PC efektech a ne na ostřílenejch kaskadérech. Dějově tady hodně povrchový, ale koho to zajímá, když se chce u filmu vypnout a pobavit. Od začátku tady hraje ta super italská písnička, která tě dostane do varu hned od titulků... Jo a k popukání jsou pěstní souboje, kdy je to až teatrální, páč pěst od huby je vzdálená na 10cm a víc, takže to je sranda jak se tam mlátěj, ale vlastně vůbec ne :o)) ()

Herráček

Jak já strašně rád čekával na to, až se tihle dva objeví v televizi... A tohle od nich bylo první, co sem viděl a nebyl western... A taky se tady mlátili a mlátili a jezdili na motorkách... A v autech... A hráli na housle... A zpívali... A já nevím, co ještě... Uznávám, že je to úžasně nostalgická záležitost, ale to mi nezabrání dát plný počet... ()

klúčik

Na tento film som chodil do kina na základnej škole a to bola strašná sranda. Dnes mi to už také smiešne nepripadá ale vtedy to bol moj naj. film. Aj preto mu dávam 80%. ()

Ragdoll

Hned po neporazitelné Sudé a Liché řadím na druhé místo, a to nejen v kategorii filmů této sehrané dvojky, ale ve všech potrhlých komediích obecně. Vůbec nevadí, že protivníky hrají stále ti stejní herci, nebo že příběh je velice primitivní, když se podívám na úžasné bitky, jež mají daleko povedenější choreografii než Matrix :-). Je mi upřímně líto lidí, kteří nejprve viděli a zvykli si na dnešní, přihlouplé komedie, a tudíž tyto nedokáží patřičně ocenit. 90%. ()

666Carnage

Naprostá páráda tahle dvojice. Jejich komedie jsou naprosoto dokonalý a jako malej jsem na ně mohl koukat pořád dokola. A i dnes se bavim jako kdysi. 80% ()

Zagros

No já nevím, jako dítěti se mi to líbilo a moc, ale když jsem to teď viděl s odstupem... Vtipů pomálu, utahaný děj a vůbec mi to celé přišlo neslané nemastné. Popravdě jsem se nezasmál ani jednou. Pokud na film máte pěkné vzpomínky z dětství, tak se na něj již raději nedívejte. Pokud bych se film měl snažit hodnotit objektivně - jedna hvězda. Díky vzpomínkám a sentimentu přidám ještě jednu, ale víc ne. ()

Han22

Velká pohodovka bez velkého příběhu. Spencer a Hill jsou dva závodníci a chtějí zpět svoji buginu, kterou jim zničil mafián. Ten je ale díky vychytralému psychologovi tlačen do toho být zlý a tak místo toho na ně posílá boxery, motorkáře a profi zabijáka. Samozřejmě zbytečně, Spencer a Hill jsou neporazitelní a tak vyřídí plnou tělocvičnu, s motorkářema si zahrají na rytíře a ze zabijáka s houslovým pouzdrem udělají příšerného houslistu. Příjemně se na to kouká, některé scény jako flegmatická záchrana hořícího auta jsou geniální, třeba ta opera je příšerná a neustále opakovaná písnička Dune Buggy začne nakonec lézt na nervy. Potěší naopak Donald Pleasance, který po svých záporácích i zaťatých klaďácích (Halloween) hraje nečekaně naprostého šaška. ()

Davej

Filmy s touhle dvojkoiu byly opravdu strašné kraviny, ale dodnes na mě pohé jejich názvy působí překvapivě silně. Nechci už žádný z těcht snmků znovu vidět, protože téměř jistě vím, že bych byl zklamaný. A já si chci ponechat alespoň nějaké filmové iluze. ()

Tery16

Nenáročné komedie dvojky Terence Hill a Bud Spencer prostě zbožňuju. A tahle je jedna z nejlepších (společně s filmem Lichá a sudá). Staří známí - mrzout Ben a frajírek Kid vyhrají oba v závodu o nový závodní vůz. Přestože Ben má svého frajerského kámoše už dost, poté, co jim nějaký gang zničí výhru, spojí své síly, aby dostali zpět svůj auťák. Jednoduchá a vtipná komedie. ()

Teg

"Pusťte nás dovnitř"... "Nebo co? Budete zlí?" ... "To už jsme!" BUM! Tohle je pro mně špička... hlavně onen houslista, vy víte o čem mluvím :) ()

wosho

Donald Pleasence v roly zákeřného a absolutně zlého cvokaře je dokonale geniální.Jedna z nej komedií této dvojky s naprosto bomba vtipy-hlavně stím nájemným vrahem. Klasika ()

Rssa

Jedna z nejlepších komedií této dvojice, typická bláznivá zápletka, vtipné bitky, film mého mládí. Nejen díky vzpomínkám hodnotím tak vysoko. 85 % ()

Ripley

Tento humor jde zcela mimo mě.Celkově je film téměř na odpad.Líbí se mi jen ta notoricky známá písnička,ale dát ji do filmu skoro při každé příležitosti byla také volovina.Po pátém,šestém poslechu už leze na nervy,stejně tak jako scéna kde Bud Spencer "pěje" cca 10 minut stále dokola ve sboru.To jsem opravdu trpěl a tak tak,že jsem si nedošel pro nějakého tableťáka uklidňováka. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer