Kryton

Klasický Hillovsko-Spencerovský film. Nasrali je a tak si to s nima vyřídí stručně RUČNĚ. Jako malý jsem žral ty buginy! ()

Paxxx.cz

Na filmech (hlavně těch komediálních) s duem Bud Spencer a Terence Hill jsem vlastně vyrůstal a jednoduše je mám v oblibě, obzvláště konkrétně tento film. Prostě nezapomenutelná komedie mého dětství, která mi vždy přinese spoustu příjemné nostalgie - plno směšných bitek, postav a scének....9/10. ()

Jillen

Je to už klasika, ale mě to nebere a humor dvojce Hilla a Spencera zmiznul někde v dálce a pomalu, ale jistě vyprchá. Jako malej jsem se zasmál...Dávám 60% ()

Džejkop

Můj nejoblíbenější film s Hillem a Spencerem. Nevím, zdali je právě tahle komedie proslavila, ale rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co nám tato dvojice kdy nabídla. Nechybí klasické bitky, které se objevují snad v každé komedii italských komiků. Velký neřeší když nějakou tu ránu slízne, útočníkovi jí totiž oplatí pětkrát větší razancí. Štíhlý se zase ranám uhýbá s akrobatickou lehkostí a teprve pak zaútočí. Za dvě nejlepší scény považuju marnou snahu odstřelovače Paganiniho, poslat ústřední dvojici do věčných lovišť a také vystoupení sboru za nápěvu la-la-la-la. ()

Pierre

VIDĚNO ZNOVU. Patrně nejznámější film s duem Bud Spencer+Terrence Hill a možná i ten nejlepší. Dlouhých rozborů není třeba. Krásná doba, zábavný park s krasojezdkyní, plno hospůdek s teplými párky, zábavní padouši, nejpozitivnější titulní song na světě a do toho boj o nejhezčí auto na světě opepřeny řadou slovních i fyzických přestřelek ve kterých se ukazují Bud s Terrencem v té nejlepší formě. Prostě pohoda jak má být. NEMÁM ČAS ()

Orlau32

V 70 tých letech přišla do našich kin novinka z Itálie : fackování za každých okolností a rány do nosu po kterých už téměř nikdo nevstal. Byla to laciná legrace a smáli jsme se,protože to nebylo tendenční ani politické. Jenže ! Pak se ty scény s drobnými odchylkami opakovaly v následujících filmech, kde hráli tito dva výtečníci Terence HILL a Bud SPENCER. No a český divák se jich přejedl a už se tak nelíbili. Jenže, to už je dávno... 23.9.2008 vyšlo to na DVD a já si to koupila, Bavila jsem se, ale už jsem se tak nesmála. Zkrátka dnes už má divák jiné nároky na komedii. Nicméně pro oddych stále dobré. Ale tehdy v roce 1975 to byla crazy-bomba ! ()

fragre

Inu jo, je tak blboučké jako našinec, když to v těch patnácti viděl (leč tenkrát, v rozjeté normalizaci, byl každý západní snímek zážitek). Od té doby sice našinec příliš rozumu nepobral, ale s mocnou podporou nostalgie to na slabé čtyři hvězdičky dosáhne. ()

blackrain

Můj první film s dvojicí Bud Spencer a Terence Hill a taky nejlepší ze všech, které společně natočili. Bavila jsem se skvěle a bavím se pořád, kdykoliv si film pustím. Jako malá jsem strašně moc chtěla mít taky takovou buginu. I bez krve může být zábava. Všechno vyřešili ručně a byl klid. ()

ABLABLABLA

Tahle dvojka je prostě super. A v tomto filmu se mi zatím líbila asi nejvíce. Skvělý film. Závod v pojídání párků a piv, zatímco okolo létá úplně vše...:) ()

Bat55

Čo sa stane, ak spojíte duo Bud Spencer a Terence Hill??? Vznikne naozaj výborný film, ktorý je tak humorný a tak neskutočne skvelo nakrútený, že lepšej zábavy z talianskej produkcie niet. A ešte s hore zmiňovaným duom ide o naozaj super film. Naviac, super filmový soundtrack a pre mňa nezabudnuteľná scéna s motorkami, kde si Spencer a Hill zoberú do rúk drevo a idú na vec. K tomu ešte špičkový soundtrack a špičková zábava (scéna ako Spencer polenom dreva prehodí chlapa z motorky,z toho som fakt už nemohol). Teda v skratke, ide o veľmi dobrý film s veľmi dobrým obsadením, skvelou zápletkou a úžasným ústredným songom. Nie je to dokonalý film, ale super zábava to je, ktorá je naviac kvalitná a rozhodne spoľahlivo zamestná vašu bránicu. /85%/ ()

kaylin

Rozhodl jsem se, že se vrátím k filmům s Budem Spencerem a Terencem Hillem, a to se strachem, že po letech zjistím, jaká je to vlastně kravina. Jenže namísto toho jsem zjistil, že tahle dvojice je pořád skvělá, že pořád baví a že si musím těch jejích filmů sehnat více. Zábavné, parťácké a pořád vtipné i ve své absurditě. ()

stration

Moje nejoblíbenější komedie s touto dvojicí. Pán papající mrkvičku a závody Hilla a Spencera v pojídání malinkatých párečků. Prostě paráda. ()

MATADOR

Jeden z té velké hromady "SpencerHillovek", které mě stále baví. Perfektní song, krásná kára, bitky a jeden tlustý šéf. Klasika ve svém žánru! ()

FilmFan24

Normálně za 1*, ale další za písničku dua Angelis a třetí * z nostalgie, protože to tenkrát v kině bylo vedle francouzských komedií to jediné veselé v rudé šeďi všedních dnů, kdy včera znamenalo už zítra! Dabing ač herecky dobrý po technické stránce prachbídný. Tradiční nešvar českého dabingu vytahovat dialogy na úkor okolních ruchů je tady podaný tak, že rámus z okolí téměř není slyšet. Nevím, jestli je to vina odfláklého vydání DVD. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer