Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

Ombak▼Penari

Byl jsem strašně překvapený, když jsem dnes zjistil, že tento film mám ohodnocený a že jsem ho tudíž před pár lety viděl. A dokonce jsem na něj psal recenzi. Po chvíli přemýšlení se mi přeci jen něco vybavilo. Z toho usuzuji, že to byl opravdu pamětihodný snímek, který mě vyloženě zaujal, a ubírám mu jednu hvězdu. Jestliže si po pár letech od sledování z filmu nepamatuji vůbec nic, tak za to rozhodně nestál. ()

Faila

Mám moc ráda ústřední dvojici postav (i mladší verze některých z nich) a humor celé MIB série. Tenhle díl měl v sobě navíc dávku sentimentality, která se mi moc líbila a trochu jej v mých očích odlišovala od předchozích dílů. Líbí se mi nápady, s kterými tvůrci pokaždé přijdou a s kterými si vždy velmi šikovně pohrají. ()

Wallis3

Od vynikající jedničky přes sterilní dvojku šmahem zase nahoru ke trojce. Akčnější, citlivější, důstojnější Muži v černém 👍 ()

Joppo88

No i keď nejde o nejaký Oscarový film, nejde o nič geniálne, predsa som sa vynikajúco pobavil. Neskutočná spŕška hlášok dodala určitý lesk tejto inak typicky black menovskej komédii. Čo si scenáristi mohli a neodpustili si je "cukrovkársky" dekor na záver... Inak fajn zábava! A ten pán Pitbull - s piesňom "back in time" jednoducho zabil! ()

GlamourCat

Prakticky není co vytknout, vtipný, výstižný, rychlý. Originální situace, pro cestování časem mám trochu slabost. Svižný a rychlý dialogy, skvělí herci. A nutno podotknout že záporák byl vážně strašidelnej a plus filmu je i to, že tam není žádná bojovná kráska, ale prostě dva chlápci v černym obleku. Na konci to trošku osladili na můj vkus příliš, o dobrejch chlapech kosmonautech... Ale jinak prostě fajn, nechápu lidi, co čekali ještě víc, protože už ani není moc co. Mě spíš přebývalo, než chybělo. Tenhle film může urazit jedině fanoušky Andyho Warhola. ()

darkreider

Ukáž prstom a Brolin to zahrá a ešte k tomu s gráciou. Ale dosť o Joshovi. Ako odchovanec MIB mám agentov J a K velmi v obľube a ani pri priamej hrozbe deatomizérom by som na nich nepovedal krivého slova. Ja som sa bavil. Vtipy fungujú, Smith v jeho najlepšej polohe vtipného coolera a Lee sekáč. Pán prezident s kakaom a Čechoslovák Warhol sú len zlomok vtipov a nad komentármi plnými hany a tvrdej kritiky nad ktorými svietia tri hviezdy krútim oboma hlavami. Chlapi, keď už to przním a nenapíšem ani jedno pekné slovo, tak tie tri hviezdy sú nejaký renons, nie? Ešte teda na záver dodám, že som videl v CZ s 3D, tak ešte čoskoro príde 2D a orig a to sa potom ukáže, či nedaj bože nepôjdem s hviezdou hore. ()

anitae

Po katastrofálně trapné dvojce jsem se dalšího pokračování opravdu bála, ale konalo se milé překvapení. Cestování v čase bylo vtipné, mladý K celkem ujde, ale hlavně že už tu nebyl mluvící pes Frank! 3,5* ()

Rikky007

Tak trochu se vyplnily moje obavy a trailer byl (jako v mnohých případech) záživnější a vtipnější než samotný film. Na druhou stranu se MIB 3 vymanili z trapnosti druhého dílu a zase nasadili trochu důstojnější laťku. Josh Brolin byl jako K fajn a Smith prostě nezklamal - ten snad ani nestárne... ()

Kingjiri

Po slabší dvojce povedená náprava reputace a sympatický zakončení celý trilogie (nebo že by někdy vznikla čtyřka?). Nějaký vtípky už se kvůli neustálý recyklaci stávaj lehce ohraný (mázání paměti), ale nakonec jsem se stejně pořádně nasmál. Jen ke konci už humoru ubývalo a určitě by nebylo na škodu ještě závěrečnou část okořenit - třeba nějakou hláškou. Cesta do minulosti udělala z trojky tak trochu jinej díl. Josh Brolin byl na postu parťáka příjemnou změnou a dokázal se s přehledem vyrovnat skvělýmu Tommy Lee Jonesovi. Will Smith podal skvělej výkon jako vždycky. Palec nahoru putuje i za dostatečně hnusnýho a obstojně zahranýho záporáka spolu s dostatkem solidně natočený akce. Dle očekávání sympatickej žánrovej nadprůměr. Ve mně převládá z MIB III určitě spokojenost. ()

Blondy.

Tak tedy od MIB3 jsem čekal třoešku víc hlavně co se po té komedialní stánce týká. Obsazení hlavních postav zůstalo při starém což byl první krůček k dokonalosti, bohužel pak se to zvrtlo. Scénář byl rozhodně nejslabší ze všech tří dílů tudíž se od toho nedají čekat kdo ví jaké zázraky. Nicméně jsem se rozhodně nenudil a jsem rád ze byl díl pojat jako vysvetlení těch předchozích...myslím do se naší slavné dvojice týka. Graficky jse byl také velice zklamán u filmu s takovým jménem se čeka dokonalost a ne... zhruba ...zhruba... dobrý. Pro mě zlatý střed v hodnocení tady 3* a tedy 60%. ()

kiimi

Zmatené, přeplácané. Nebýt předchozích dílů, tak mě nic nenasměruje k tomu, abych se na to díval. ()

lxbch

Oproti dvojce posun dopředu, Brolin má Jonese dobře načtenýho (i když použít výraz načíst ve smyslu nastudovat mimiku druhýho člověka, je trochu nepřesný). Bavil jsem se slušně, rozhodně víc než u druhýho dílu. Ale jedno se tomu dá vytknout, a o tom už se tu někdo zmiňoval, že je ve filmu málo emzáků (což je ve filmu pojednávajícím o agentuře bojující proti šmejdu z vesmíru celkem tristní). Celkově dobrá odpočinková zábava. ()

murthags

Rozhodně nejlepší díl Muži v černém. Pobavil mě hlavně scéna s Warholem a parafráze na Velvet Underground. Dále černoch v drahém autě :D Smith rockuje. 75% ()

AngelG

Hodnotila bych spíše jako tři a půl, protože na plné čtyři to nevidím, bohužel.. MIB mám opravdu hodně ráda, ale tohle byl rozhodně nejslabší díl.. nápad byl super, herci stejně super, jako v předchozích dílech a i ti novější taktéž super, udělané stejně skvěle ( znovu úžasně udělaní mimozemšťané ).. přesto tomu něco chybělo.. ()

1Legend1

Po vlažném začátku jsem pořád čekal, jestli přijde konečně něco zajímavého, ale nepřicházelo prakticky po celou dobu filmu. Váhám tedy, jestli 3* nebo 4*, ale myslím, že nezapomenutelná dvojice mužů v černém Smith a Jones si zaslouží lepší než jen průměr. 70% ()

Bird_house

Popravdě, čekal jsem něco horšího.. Docela pěkné efekty se zajímavým koncem.. Nicméně celkově na film nezapůsobil.. Dokonce i myšlenka docela zajímavá, ale z neznámého důvodu mě to minulo.. ()

Castielo

Ne úplně tak dobrý jako předchozí díly, ale i tak jsem se bavil. Will Smith je borec a hraje skvěle. Přidat trošku na ději a bude tu super. Slabší 4* ()

Fifipek

MIB mě nikdy neuchvátili, mám rád Smithe i Lee Jonese, ale této "záležitosti" jsem nějak nepřišel na chuť a ani se neválel smíchyu "hlášek" Willa v tomto filmu...lepší tří *..víc po mě nechtějte...:) ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den