Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

wesker

Solidní pokračování dobrá zápletka.. ve 3D nemá chybu a scéna na raketě "jestli to ohlásíme tak zruší start" :-D mě fakt dostala...v TV a 2D o jednu hvězdičku méně. ()

Digmen

Ještě než všichni vyrazíme za jedním z nejočekávanějších filmů letošního léta v podobě snímku "Prometheus", je potřeba si trošku vyčistit mozek a pobavit se u něčeho lehčího. Perfektně tak může posloužit aktuální přírustek do žánru komedií - jmenovitě film "MUŽI V ČERNÉM 3". Protože i třetí díl si chtěl zrežírovat znova Barry Sonnenfeld, čekal jsem, že mě i nyní film nemůže zklamat. A nezklamal. Znovu se zde setkáváme s agenty J a K, kteří v podání Willa Smithe a Tommy Lee Jonese (posléze Joshe Brolina), kteří se musí i potřetí utkat s nějakým šmějdem z vesmíru. Tentokrát to bude jeden z největších šmejdů - jistý Boris Bestie - se kterým měl co do činění agent K už před čtyřiceti lety. Boris se vrací v čase do šedesátých let, aby zabil agenta K a jeho partner J se ho vydává hledat a samozřejmě mu pomoct. Rozjíždí se tím kolotoč perfektních gagů, které i v českém znění mají šmrnc. Závěrečná scéna potom odhaluje daleko víc z minulosti agenta J než by jeden čekal. U tohoto filmu jsem si asi nejvíc všiml perfektní práce kamery, která zabírá vždycky ten nejlepší pohled na scénu a vše je precizně přehledné. Akční scény jsou znova na vysoké úrovni. Jediné co mi vadilo, byla ne až tak dobrá muzika, včetně už milionkrát slyšené úvodní skladby od Pitbulla. Každopádně pokud se vám líbily předchozí díly, tento vás znova bude velice bavit. Barry Sonnenfeld odvedl zase výbornou práci a je vidět, že si svoje dítko dokáže hýčkat a nepustit do rukou někoho jiného. Film jsem viděl ve 3D s českým dabingem. Jako komedii tedy vřele doporučuji ! Hodnocení 80% ()

fritol34

Jednička zůstává nepřekonána a i když se mi líbí vážnější vyznění celého filmu tak stejně musím říct že jsem čekal něco navíc, hlavní záporák mě za celý film nijak neuchvátil narozdíl od Nicol a hlášek i vtipů není tolik aby se divák nějak výrazně bavil. Závěrem hodnocení 6/10 kvůli Willovi, pro mě krásnýmu konci a pár hláškám. ()

Nerajohn

V Imaxu překvapivá chuťovka. Ani mi nevadilo, že se trochu plýtvalo humorem. Scény s pádem z mrakodrapu nebo kolem Apolla byly pastvou pro oči. Josh Brolin je herec budoucnosti. ()

Ajay

Stejně jako uživatel Tom Hardy jsem se rozhodoval mezi 2* a 3*, je to hold taková hovadinka s pár momenty ()

Jamall

Bál jsem se prohry, ale ta se naštěstí úplně nekonala. Komediálních momentů bylo poskrovnu, ale trefilo se mi to do nálady a ony "vážné" momenty se mi líbily. Je fajn vidět znova Willa Smithe, Josh Brolin skvěle zapadl, za mě palec nahoru a nebojím se přihodit čtvrtou i přesto, že jsou znát přepisy a přetáčky. ()

Jack_F.

Udělat z toho dramíčko? Jéééj. Bankéři a pár vtipných momentů je trochu málo na komedii. Škoda. Jako vždy většina vtipných scén v traileru. Už se na ně asi nebudu dívat. Upřímně mohl to točit Michael Bay(viz.zajímavosti) a dopadlo by to asi stejně. Nechápu, kde zmizel ten rozpočet. Vždyť se to dalo natočit stokrát levněji. A MIB snad není o hustých tricích. celkově 3,7* (Clement byl dobrej). ()

tchempi

Na „trojku“ naprosto špičková záležitost. Teenagereři se patrně tak bavit nebudou (ve filmu je poměrně málo akce), ale střední generace, milovníci jedničky a především znalci amerických historicko-společenských reálií konce 60. let si to užijí královsky. 80% P.S. Scéna s Warholem je boží. ()

cici24

Určitě lepší než katastrofická dvojka. Každopádně se nějak vytrácí humor nebo je to už tak ohraný, že to vtipný ani nemůže být, nevím. Jediná fakt dobrá hláška byla s Andy Warholem, to byla fakt pecka. Nevím, ale Jones vypadal, jak kdyby měl umřít, tak bylo dobré, že tam byl Brolin. Když bude 4 a nebo nebude, nic zvláštního se nestane. ()

Elassar

Ale jo, nezklamalo to. Bohužel ani neohromilo. Takže tři neutrální hvězdy jsou akorát. Film byl napráskaný vtipy, které mi ne vždy přišli vtipné a celkově ten humor byl takový laciný. Co se mi ale líbilo, byla zápletka - vcelku solidní nápad cestovat do minulosti a potkat zde mladého K a samozřejmě konec, který byl také fajn. Víc asi už není, co dodat. Snad jen - za zhlédnutí to stojí - za opakované asi ne. ()

Evbad

Tommy Lee Jones začíná vypadat sám jako nějaká bestie z vesmíru. Jinak je všechno jak má být - nestvůry slintaj, zubí se a hynou, J a K se dorozumívají výhradně hláškama a nechybí ani dojemný okamžik, kdy jedno oko nezůstane suché. ()

Vendys958

Bylo to divný. A připadalo mi, že se absolutně změnil humor, než který byl v předchozích dílech. Potěšil mě comeback Willa Smitha..Vítej zpátky!! :) ()

homer91

Hodnotit tento film je těžké. Očekávání sice nesplnil, ale na tři hvězdičky pasuje dokonale. Chyběl mi tam pes Frank, cestování v čase bylo super a vtipné momenty, stejně jako akční, tam také byly...ALE mohlo to být lepší ve všech směrech (...i horší - ale to byla ta budoucnost, ve které jsem dal jen jednu hvězdičku (Griffin)..) ()

Braga

Horší než jednička, lepší než dvojka. Je z toho hodně cítit snaha natočit kvalitní odpočinkovou zábavu, ale bohužel to ve většině scén vychází tak napůl. A to platí jak pro akci, tak pro humor. U toho je to asi ještě zřetelnější - spousta gangů je natolik průměrná, že jsem se jim ani neuchechtl . Josh Brolin je velmi příjemným zpestřením, ale jeho drsňácké charisma ani pohodář Smith nepřemůžou tuctový scénář a zcela rutinní blockbusterovou Sonnenfeldovu režii. Překvapivý (a za srdce chytající) závěr, který je nejhezčím a možná celkově nejlepším momentem trilogie. ()

Ondrew

Kam az to tato trilogia dotiahla? Zial, tam, kde sa podobne veci stavaju. T.j. do oblasti priemernosti a to v plnej miere. Osobne ma min. dobra polovina filmu nezaujala prakticky nicim. Vsetko, co bolo na jednotke a dvojke pozitivne, sa tu obratilo naruby. Nechybaju sice nejake vtipky, zopar mimozemstanov, zly emzak, ale celkovo je to bieda prebieda. V zasade som bol rad, ked sa objavili zaverecne titulky. Smola. 50%. ()

david666

Přesně jak jsem očekával, pár pěkných příšerek, nějaká ta akce, nějaký ten vtipný moment (Warhol:-)) Na oddech stačí. Kladem je, že se Will Smith se svými šaškárnami celkem držel na uzdě, záporem (alespoň pro mě) je málo T.L.Jonese. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den