Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

RedBoryyys

Že všichni stárneme i včetně zvučných jmen herců je zde krásně vidět,přesto měl film podle mě stále dobrý náboj (ikdyž Tommy moc nehrál) a potenciál a celkově se mi líbil,doporučuji. ()

MiniRecenze

Je tomu 10 let co si naštvaní fanoušci téhle série mohli zlepšit chuť po ne-moc kvalitním druhém díle.Je tomu tak?Odpověď zní ANO.Tahle sci-fi komedie Vás bude bavit.Will Smith Vás bude příjemně rozesmívat,neboť co slovo to perla.Efekty jsou zdařilé a bude Vás čekat spoustu zajímavých masek mimozemšťanů.Obsazení J.Brolina bylo víc než trefné protože podoba agenta "K" je víc než trefná.Tudíž přišlo zlepšení a napravila se reputace.Zábava prostě pro celou rodinu.98min.svižné a příjemné podívané. ZÁBAVNÉ ()

Scaevola

Objektivně návrat k jedničce, subjektivně ještě o trochu lepší. S cestováním v čase (a s 60. léty) vpodstatě nelze nic zkazit: Vtipy srší ze vzájemného pošťuchování postav, mimozenský Einstein žijící v pěti dimensích finušuje a výtečným vyvrcholením není Apollo 11, ale Andy Warhol. ()

racing666

Na potřetí to opět vyšlo... to je co říct. Překvapilo mě úvodní písmo jako z prvního dílu, hudba pěkná, dobrý příběh. Josh Brolin jako mladej K to zahrál opravdu bravurně a Will Smith opět nezklamal. Fakt se to povedlo. ()

gezper

Nic překvapivého se nekoná, není to propadák, ale ani nic kultovního na uctívání. Pár hlášek se najde, ale žádná extra kadence. Triky docela ujdou. Ústřední herci celkem v klidu, dalo by se řict, že to celé táhnou hlavně oni, víceméně Will Smith, protože dějově to není nic moc. [50%] ()

musculimus

Lepší, než dvojka. Škoda, že musel být TLJ nahrazen mladším modelem, aby to opět fungovalo. V současnosti je populární do všeho namačkat cestování v čase kvůli záchraně budoucnosti lidstva, vesmíru a tak, jako bychom bez takové zápletky už neuměli napsat pořádný scénář. ()

brasek

Nuž... bavil som a príjemne ostávam prekvapený, že autori presne vedeli čo chcú. Podarené pokračovanie plné príjemného humoru a akcie. Podávané na skonzumovanie nenásilnou formou. ()

v.indruchova

Líbí se mi to jak je to "ulítlý" se vším všudy ale ty nestvůry mi přijdou opravdu nechutný. Ještě že jsem se moc dnes nenajedla. Blee. Nějaké části jsem kuli tomu trochu poposunula. W. Smith je výborný herec. Humor podle mého gusta :) ()

wray

prve MiB bola prijemna akcna komedia, ktora mala velke plus v tom ze to bolo nieco nove. Novy motiv, nova dvojica, blikacka co vymazava pamat - proste fajn. 2ka - variacia na tu istu temu, akurat vymena postav - nech je to zaujimavejsie. 3ka - to uz je fakt len snaha este z celeho MiB cosi dalsie vycucnut. Na druhej strane - tymto problemom trpi vacsina filmov co sa dostanu az k 3tiemu pokracovaniu a - v pripade MiB sa to podarilo o cosi viac ako zvysku :) Su tu nejake nove (Zaujimave) postavicky, par info o minulosti hlavnych hrdinov, zaver ktory ma aspon trosku twist. Jednoducho ako film taka priemerna akcna komedia. Ak to berem ako sucast cyklu a az 3tiu cast tak - celkom vyslo. Moze byt ()

Rian_witcher

Po druhém nepovedeném díle jsem ani nedoufal... Ale zázraky se dějí a dlouho jsem se tak nepobavil. Navíc sci-fi kabátek obzvláštnili další vtipní emzáci. Josh Brolin svým výkonem není jen K, ale OK! ()

Shimmy

Už to není co to bývalo. Jednička byla skvělá, dvojka byla taky moc dobrá, ale trojka už byla jen dobrá a ještě trošičku slabší.:D Jsem teda zvědavá na čtyřku, jestli se opět vyšvihnou zpět, anebo pro mě upadnou už úplně. ()

dan.nad

Nebýt Warhola a dalších tří nebo čtyř vtípků tak průser. Chemie mezi J a K chybí, dialogy strojené a nucené, děj děravý a nudný. pls stop ()

Erico

Oproti nezáživnýmu druhýmu dílu je 3ka super oživení série a myslím že i její důstojný ukončení. A Will Smith prostě nestárne, po 15ti letech od MIB vypadá narozdíl od Jonese pořád stejně :) ()

vika.evil

Zakončení není špatné. Dějové trhliny tu jsou, dají se však přehlédnout. Jinak slušně povedené a herecky i režijně zvládnuté. Nu, budeme nostalgicky vzpomínat, při opakovaném koukaní na další skvělou trilogii. ()

Vostok

hodně povedený snímek Will nachvilku vstal z mrtvích aby ukazal že umí být vtipný a umí hrát a točit super filmy ale hned potom se zas zahrabal a dál odmítá role ktere by se k němu hodily prostě dement ale film je užasnej doporučuji všem :-) jen mě mrzí že tam byl tak málo T.L. Jones ale nesere mě to tolik abych kvulytomu snížil hodnocení takže super a cestování v čase miluju takže prostě Luxus:-D ()

KasaK

Nezáživná recyklace původních MiB s pokusem zaujmout s "time-travel paradox". Tohle byla povinnost k zhlédnutí, kde mi už tu hodinu a tři čtvrtě mého času nikdo nevrátí ani s... už ani nevím, co to vlastně bylo... Zapomenuto. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den