Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

pirate

Velká škoda, přišlo mi, že podobný děj jsem už někde viděl. Cestování v čase už je bohužel moc omýlané. Nebýt toho, tak je to velmi dobrý film s vtipy, které chyběly i předchozím dílům a atakoval by mnohem vyšší hodnocení. Samozřejmě příběh stál za to, avšak když to beru ze všech úhlů, nezbavím se dojmu, že mi chybí nějaká ta originalita. O zábavu bylo tedy postaráno, jen po těch ostatním stránkách si nedali pozor. MIB však nikdy nezklamali a už vůbec ne na plné čáře, takže musím dát lepší hodnocení, protože mě jejich atmosféra vtáhla i nyní. 70%. Tři a půl hvězdy. ()

niky88

Další pokus o pokračování kultovní jedničky se navrací do šedesátých let, kde je podáván idilický obraz o Americe. Idilku narušuje děsivý zabiják Boris... Celkově můj dojem - pěkná retrospektiva, rozpačité akce, méně vtipu než jsem od filmu čekala. ()

wCholito

Nevím proč to tolik lidí shazuje ? zasmál jsme se několikrát a líbila se mi i návaznost v čase kterou Sonnenfeld nastínil. Určitě třetí díl nezklamal a aspoň vylepšil reputaci po druhém díle. Vřele doporučuji každemu aby na na něj zašel dokud si to může užít na velkém plátně. ()

ondysovec

Má reakce z Men in black 3: mám smíšené pocity .... Ten film po grafické a kamerove stránce byl dobrý, ... Už to je sama bitka s mimozemskou civilizaci a nevím částečně to je retrospektivni před 1. Díl. Na konci jsou v tomu opravdu emoce uvažují mezi 4-5* ()

Pickardino

Moc jsem se bavil.. Film udělaný na míru Willu Smithovi, exhibice v rámci mantinelů stanovených předchozími dvěma díly, nicméně mě až udivilo, jak to odsýpá (když v zásadě jediná echt akční scéna je hned na začátku), otření se o téma cestování časem funguje skvěle, a mladší K v podání Brolina .. prostě sedí. U mě dobrý. ()

Mer-Em

Nechystal sem se na film vůbec jít, ale vzhledem k tomu že šli i kámoši co chodí tak jednou do roka, tak sem souhlasil a musím říct že sem byl příjemně překvapen, Will Smith válí: "Když vidím chlapa a ženskou říkám OK" a ani Tommy Lee Jones nezklamal, pokud se někomu zdá že se tváří jak při zácpě(někde se to četl) tak tohle je jeho normální ksicht, neviděl sem ho tvářit se jinak. Nejsem si jistej jestli je trojka lepší než dvojka protože napříč negativním ohlasům se mě dvojka líbila. Ikdyž co vážně nemůžu pochopit je kde se utopil ten megalomanskej rozpočet, za takový prachy mohli aspoň udělat normální 3dčko a ne takhle chorou konverzi. PS. Vtípek s Varholem sem nepochopil, protože holt netušim kdo to je a tak sem možná trocu ochuzen. PPS. nejleší postavou je rozhodně Grifin ()

xpavelo

Moc jsem od toho filmu nečekal, ale nakonec se dostavilo příjemné překvapení. Příběh kupodivu dobrý, do toho hláškující Smith, skvěle padnoucí Brolin, snad jen nabručený Lee Jones by se mohl objevovat v záběrech přece jen méně. Odpadli různí rádoby zábavní mimozemšťané, kteří se v předchozích dvou dílech jen mihli. Film se zaplatí s největší pravděpodobností až prodejem DVD a Blue-ray, tak snad se ale dočkáme dalšího dílu. 75% ()

NeverEver

Inu tezce vybojovane 3*. Napad s casem trosku krkolomny, hlavni "padouch" byl ve srovnani se Svabem z jednicky docela pohodovej harlejak, Tommy Lee hodne (ale hodne) zestarnul, Willovi ubrali dost na humoru i akci, takze vlastne jedinej kdo vychazi "nad prumer" je Josh Brolin. A ma to hodne ulehcene, protoze vykresleni 60.let bylo fakt misty super (u me vede Andy Warhol: "Prosim K zinscenuj moji smrt... vzdyt ja uz maluju i blby plechovky...", pak nasleduje "Kdyz vidim zenu a muze rikam OK" a v neposledni rade vysvetlovani na Cape Canaveral "musite rikat jen pravdu".....). Hodne bodu si u me film odmazal zaverem, ktery snad uz vic pateticky byt nemohl a ani vic propojeny. Nicmene v sedi soucasneho filmu je to komedie, ktera ma mnoho dobrych, vtipnych mist kdy se divak uprimne zasmeje... A i kdyz oproti jednicce je to porad jen kulhajici bratricek, dejte si kolac a treba to bude mnohem lepsi.... "Vzdycky si dejte kolac!" ()

stroke

Jak je tu zmiňováno, mínusem je slabší scénář o to se přít nemůžu. A absence mluvícího psa a v podstatě i červáků ( jsou tam max. 1 minutu dohromady) je také chyba. Čekal jsem víc ale i tak jako nostalgické ohlédnutí celkem dobré. ()

snupko13

Źeby som sa nejako extra bavil, nemôžem vôbec konštatovať a pritom nápad nebol vôbec zlý. Len akosi chýbalo všetko to, čo by film zocelilo a stmelilo v kvalitný celok. K tomuto dojmu neprispel ani nie celkom podarený dabing, hlavne agenta J a ani fakt, že hoci som bol na 3D, chýbali mi tam niektoré scény, minimálne tá z traileru, kde vypočúvajú mimozemšťana, ktorý fakticky bol jedným y grafitti..takže, ak náhodou viete akú som to verziu pozeral, podotíkam v kine, tak vopred ďakujem za vysvetlenie. ()

Terminator666

Po shlédnutí filmu musím říct, že tento snímek je daleko zdařilejší než předchozí díl. Příběh je daleko poutavější, postavy daleko rozličnější a sympatičtější. Takže za sebe musím říct, že není důvod tomuto snímku dávat méně než 4 hvězdy. ()

Bluesun

Muže v Černém moc nemusím a na trojku do kina se mi moc nechtělo. Film mě nakonec velmi mile překvapil. Možná nikomu nebude film připadat tak zábavný a tak akční, jako předchozí díly a možná bude mít i pravdu. Film je mnohem komornější než předhozí díly a jeho síla je spíš ve vtipně napsaných dialozích a ne úplně tupém příběhu. Nečekejte ale žádné velké gagy. Humor je to spíš divadelní, který spíš naznačuje a dělá narážky, ale to mi naprosto sedne. ()

sakac

Po trochu slabšej dvojke to divákom perfektne vynahradili trojkou. Dokonca mám aj dilemu či sa mi to nepáčilo viac ako jednotka. Skvelé efekty, veľa akcie a hlavne prepracovaný dej, ktorý ma celkom pohltil. Možno pre niekoho nuda, ale ja milujem vo filmoch najmä hlášky a tú ich bolo naozaj dosť. Asi 100x som videl v traileri hlášku Will Smitha ("He smiles like this") a aj tak som sa na nej v kine zasmial. Možno trochu málo Tommyho by som tomu vytkol, ale inak pekné vyplnenie nudnej soboty. ()

martpolak

Oproti prvnímu dílu rozhodně lepší (byť tvůrci tvrdí, že dvojka byla propadák), a oproti druhému možná lehce horší. Vtipu bylo méně, postavy viditelně zestárly, nejen vzhledově, ale i vystupováním. Vše je zbytečně vážnější. Věci, na které prokazatelně tvůrci sázeli, byly průhledné. Nejvíce asi zaujal Griffin, nejméně ta jízda na unicyklech, která určitě měla zaujmout nejvíce. Chyběla scéna z traileru, což mi vadilo, jelikož mě nalákali na něco, čeho se mi nedostalo. Pitbul zpívá skutečně otravně, nadruhou stranu Alicia Keys se k jedné ze závěrečných scén vyloženě hodila. Vizuální efekty perfektní, hlavní záporák nevýrazný a lehce otravný. Měl jsem z něj pocit, že bych měl mít pocit naprosté hrůzy, ale neměl jsem, výsledkem byla spíše odpudivost z jeho strany. ()

michalkop

Muži v černém 3 představují film s nezaměnitelným rukopisem. V průběhu nic se setkáváme se spoustou popkulturních narážek. Dýchánek Andyho Warhola je přímo geniální. Závěrečná variace s mimozemšťanem přemýšlejícím v alternativních realitách mi připadá překombinovaná a únavná. Značnou část filmu se řeší vztahy, to působí pomalu. Naštěstí to zachraňují zakuklení emzáci na každém rohu a atmosféra 60. let. ()

Epco

Návrat sa nepodaril, snaha tu bola ale len recyklovať to čo fungovalo v rokoch 90-tych či dokonca už vyskúšaný koncept obrať o humor nestačí. Tak isto ako nestačí opakovať staré vtipy bez akého koľvek pokusu o inováciu. Jednoznačná prehra a to na celej čiare 3* z čírej nostalgie. ()

Teen.AGE.r

Na tenhle film jsem se vůbec netěšil, čekal jsem nějakou děsnou hrůzu (poté, jaká byla dvojka) a ono ejhle, stal se zázrak! Kombinace velmi skvěle vystihnutých šedesátých let (část s policií a ukradeným autem, byla boží), do toho méně humoru, více příběhu a velmi dobře promyšletý záporný hrdina, vytvořily celek, který bavil a budu na něj rád vzpomínat! ...80% ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den