Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Dinsberg

Nedovolil bych si PArtičku srovnávat s Uragánem, to je úplně jiná hra. Improvizační hry mají něco do sebe, hlavně díky hereckému ansámblu. Lukáš Latinák pro mě je mistr herec. Znamenitý komik, ale umí i vážné role. ()

Gadamf

Konečne majú herci možnosť ukázať svoj talent aj mimo divadla. Jedna z mála televíznych vecí, v ktorých robia herci skutočne to, čo chceli a čo sa kedysi učili. ()

Simo16

Náhodou, originálne scénky a hlavne zábava ako sa patrí.Koniec týždňa si ani lepšie neviem vyhchutnať ako pri skvelej Partičke ľudí, ktorí vedia ako zabaviť. ()

Unterschleif

Mám nápad! Dajme dokopy partiu priemerných hercov (slovenskú elitu), nechajme ich na pódiu hrať detinské hry a vymýšľať amatérske pesničky, nazvime to humoristická relácia a určite sa nájde kopa ľudí čo si to pozrú a dokonca sa na tom a j budú smiať...... Tak takto nejako asi uvažujú tvorcovia tohto programu ()

Veena.cz

Viděl jsem jednu scénku a stačilo mi. Tak moc jsem doufal, že se Whose line někdy vrátí na obrazovky, až se mi dostalo Partičky. Škoda, ale třeba tomu ještě přijdu na chuť ... ()

micka999

Na zasmání super, ne vždycky jsem vybuchla smíchy, ale párkrát se mi podařilo dostat se i do pořádné křeče :) ()

Kajo333

Hmmmm... Dangl a režisér ? Mne sa to vôbec nezdá vtipné, skôr mi to príde ako trápne. Vlastne oni tam robia zo seba šašov podľa môjho názoru. Nemôžem ale povedať že som občas neusmial. ()

FREEWHEELER odpad!

To si snáď robíte srandu. Aj ty Dano. Budem ťa citovať: "Nápad vznikol v mojej hlave". Sa hanbíš za to, že máš kúpený formát Whose Line? Toto nemá s humorom skoro nič spoločné. A ešte jedna vec. Keby si sa tam aspoň stále nechichotal jak upír :) "stačíííí" crrrrn "stačíííí hehehehehe stačíí" crrn ()

ShortyIC

Málo kedy ma niečo baví pozerať na Markíza, no Partičku si vždy rád pozriem. Fajn zábava, slušné vtipy a príjemný zabávači... ()

Odpocivadlo

Hrozná nuda 2 * len preto že od začiatku išla krata Latinakovy ale od časti k časti sa mi zdá menej vtipný. Keby nebolo Juraja Kemku tak tomu dam odpad!. Kemka ich drží nad vodou. ()

Moni33

Pro mě ještě lepší než česká Partička a proč? Zezačátku mi možná trochu vadilo si zvyknout na slovenštinu a u určitých her jsem některé slovenské osobnosti neznala, ale dala jsem slovenské Partičce šanci a po pár dílech jsem si ani neuvědomovala, že mluví slovensky (dokonce, když při nějakých her herci mluvili česky, jsem to ani nezaregistrovala). Nejenže jsem si herce ze slovenské Partičky oblíbila o něco více než z české, ale vidím rozdíl i v humoru. Humor ve slovenské Partičce mi přijde více inteligentnější ( to ale neříkám, že my Češi máme blbý humor! :)) a není tak založen na trapnosti, samozřejmě i tady se někdy něco nepovede, ale to je riziko každé improvizace... Díky Partičce jsem poznala některé vynikající herce, které jsem si v ten moment oblíbila. A moje nejoblíbenější sestava? Juraj Kemka, Lukáš Latinák, Robo Jakab, Marián Miezga a Péťa Polnišová. Juraj s Robem jsou bezkonkurenční v hádacích hrách, Marián je skvělý v Rekviziách a když se sejde Péťa s Lukášem, tak vznikne nejlepší dvojice! ()