Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Nolanofil

Jednoznačne to patrí k tomu lepšiemu, čo slovenská televízna produkcia momentálne ponúka... Jediný kto mi tam vadí je Richard Stanke, ten chlap nevie vtipne improvizovať. ()

artas

Verím že sa improvizačný humor nemusí páčiť všetkým, ale ja som si to užíval. Veď na tomto type humoru bola postavená aj taká skvelá relácia ako Ktosi je za dverami. Rozhodne to nie je na odpad a po prvom dieli slušných 65 %. Add1: pridávam 1* ()

Socom odpad!

Pre mňa zmes suchého humoru a nemožných účinkujúcich.Je to nanajvýš trápna relácia,skôr zlý vtip..0/10 ()

Wargoo

No ja neviem, ale tak dobre som sa dlho nenasmial.. Hlavne keď Miezga "vábil kunu" s cudzími rukami... Náhodou, zatiaľ zaslúžené 4****. Dano Dangl ako scenárista prekvapuje nápadmi... Len tak ďalej ! Po pozretí zatiaľ všetkých častí (je 17.2.2010) môžem potvrdiť, že tento projekt je sviežim vánkom na komediálnej pôde Slovenska. Polnišová a Latinák valcujú !!! ()

Warlukyn odpad!

Trapná Slovenština opravdu Česká verze je 100x lepší posraný čoboli nemůžu ani vystát jejich humor stojí za velký prd ()

-soch-

Aktuálne najlepšia ukážka súčasnej televíznej show na Slovensku. Keď som po prvýkrát uvidel scénu predstavenia na obrazovke, spomenul som si na prvé Uragány s Marcinom a Krausom, obývačku u pani Júlie. Ale to je už dávno za nami. Tento program je jedinečný tým, že herci improvizujú a práve to je na tom vtipné. Dangl to s chechtaním príliš preháňa, nech sú tie fóry akokoľvek vtipné. Narozdiel od iných sa mi epizóda s Genzerom a Suchánkom až tak nepáčila a mám radšej pôvodnú slovenskú zostavu. Tá môže byť akákoľvek, pokiaľ tam je Petra Polnišová. + P.S.: (jazykovedné okienko), milý užívateľ Patr1k - uvádzač je ten, ktorý Ti trhá/skenuje lístok keď vchádzaš do kinosály = Dangl je moderátor. ()

radek512

Kouzlo improvizace zde funguje, i když to v některých scénkách trochu skřípe, většinou se to povede a většinou se člověk dokonce válí smíchy po zemi. ()

siloalampa

Väčšina ľudí navôkol mňa to horkokrvne ospevuje, ale ja som sa už raz i pristihol ako sa mi vo vrecku otváral nôž. Oveľa viac sa nasmejem, keď prežijem 40 minút v krčme s kamarátmi pri pive ako pri sledovaní tohto programu. Mám rád akýkoľvek humor, ale nie partičku... ()

deepspace101

"Kto nakŕmi pavúkov? Kto pooberá čerešne?" Kvalita pořadů o počasí kolísá v závislosti na počasí, kvalita Partičky se složením partičky. Vyhovuje mi, že se zde objevují především slovenští herci, které neznám a nemám je spojené s různými nováckými a primáckými telenovelami. Známé tváře se zatím osvědčily málokdy (ono třeba od Ani Geislerové se nedá mnoho legrace čekat). Konstantu, a to značně rušivou, představuje chování moderátora – ten je na zabití vždycky. Očividně trpí závažnou chorobou, která se projevuje nezvladatelným předváděním "nenuceného" smíchu. A zná Dangl i jiné než "příjemné" přívlastky? Chvíli mi trvalo, než jsem si na humor Partičky zvykla, i dnes se občas v duchu ptám, co je na tom vlastně vtipného a čemu se směju, ale o přemýšlení tady nejde. Naopak je krajně nežádoucí. Stačí kopnout rozum do kouta, přistoupit na jejich hru a nechat se unášet na vlně absurdního humoru, dobré nálady a kouzla okamžiku. Vzhledem k odpadnímu standardu televizních pořadů českých a slovenských komerčních stanic mě Partička velmi příjemně překvapila. Doufám, že z vysílacího programu Markízy hned tak nezmizí. Protože když dojde na krmení pavouků, padám smíchy ze židle. :-D ()

katmandzoo

Lukáš Latinák, Juraj Kemka a Róbert Jakab..keď v Partičke improvizujú títo traja herci, tak mám o zábavu postarané..avšak treba vyzdvihnúť skvelé improvizačné výkony všetkých hercov..myslím, že som nevynechal ani jednu časť a vždy som sa poriadne zabavil..o scény preplnené humorom tam núdze niet a každý sa tu humoru nabaží za dosť.. ()