Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Weezy22

Herci vždy prekvapia. Vidno, že nemajú problém spraviť si srandu z hocičoho, aj sami zo seba. Určite jedna z najlepších slovenských reality show. ()

Pejska

Skvělý zábavný pořad. Bavila jsem se téměř pokaždé. Dokonce bych si dovolila tvrdit že mnohem vtipnější než ta česká. ()

Scorpionka

Slovenskou Partičku mám o něco radši, než tu českou, ale i ta má něco do sebe. Obě jsou jedinečné a srovnávat se nedají, stejně tak, jako se nedají přirovnávat k Whose Line Is It Anyway?. Taková příjemně odpočinková zábava. ()

Viny95501 odpad!

Tak toto je vtipne akurat pre dochodcov "Bez uražky" čo poznaju humor na urovni 2. sv války. ale, chcel by som vidiet takého 20r. týpka ktorý sa u toho baví...na 100% musí mat nejaku diagnozu. Najvatší odpad ktorý som v živote videl...a to mi stačí kludne uputávka. (trapná, ako sa volá ta tlstá a ten čo vyzera ako harvepíno? moment...Dangl, Polnišova) Nenapodobnujte uragán atd...na to nemáte, a debilov pred kamerami ani nemusíte hrat. ()

Patr1k

Na britský originál sa to síce nechytá, ale aj tak je to skvelá zábava, klobúk dole hlavne pred Latinákom a Polnišovou...Dangl je slabý ako uvádzač ()

djcremo

Zo začiatku som sa tomuto seriálu akosi vyhýbal a ani neviem prečo. Dnes si už nenechám ujsť ani jednu časť. Mám ich rád skoro všetkých a vždy sa na každej časti zabávam. Jedna z malá relácii ktoré mi prirástli k srdcu. ()

BlueNeon81

Naozajstné best of, ktoré pochádza zo slovenskej televíznej kuchyne za posledných 20 rokov. Pár trápnych a nemastných-neslaných momentov sa našlo, ale zbytok je úplná pecka. Latinák s Polnišovou jednoznačne vedú, Genzer so Suchánkom ako hostia takisto nemali chybu a aj ostatní sú perfektní. Nemôžem dať menej ako 5*, pretože sa neviem pri Partičke nesmiať. Teda presnejšie, chytám záchvaty smiechu. ()

Andul-lhak

Nijak jsem se nebavila. Same sproste slovo, hahaha, sproste slovo, hahaha. Ukoly mi neprisly nijak originalni - delali jsme je ve skole - a mnohdy mi prisly nase reseni vtipnejsi a originalnejsi nez u techto zkusenych hercu. ()

3dgeorge

Skvelý herci, nenáročný humor, skvelé hlášky, nečakané situácie a hlavne žiadne politické vtipy, paródie a narážky, proste najlepšia voľba ako sa aspoň raz za týždeň odreagovať a dobre zasmiať. ()

Johny93

Herci jsou tu hodně otravní(hlavně Petra). Ta hvězdička je za to že se zde občas objeví Genzer se Suchánkem. ()

jaqubko

Spočiatku to bolo výborné, bavil som sa. Ale časom kvalita výrazne klesá. Hry sa nevymýšľajú nové a hlavne neni využitý ich potenciál. A aj humor sa stáva pomaly repetitívnym. Stopáž sa skracuje. Spočiatku som musel vidieť kaťdú časť, teraz to už je viac menej náhodné. ()

Georgeton

Na slovenské a české pomery nadľudská relácia. Kopec srandy, niektoré hry nevyjdú jak majú ale v celku je to vynikajúce. Latinák ten je neskutočny :) ()

Monika22

Určo jednička na Slovensku v rámci televizní zábavy. Mám ráda Petru Polnišovou, je neuvěřitelně vtipná a zábavná. Trochu mi poslední dobou vadí Pomajbo, ale to je asi jen můj problém :) Ale i tak jsem se vždycky skvěle bavila. ()

lehkoživka odpad!

Dobře okopírovaný nápad s naprosto mizernými herci. Česká verze začala stejně trapně, ale cca od 3. dílu už se na to dá koukat. Tohle fakt ne, doporučuju vyměnit všechny 4 ty ubožáky. ()