Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Lennie

Pěkný pořad, má originální nápad, dokonce je i vtipný, ale pochybuju, že by se něco podobného uchytilo u nás. ()

oasismanik

Je mi jasné, že to nevymysleli markizáci, ale keď si spomeniem na Latinákové oči a Danglov dementný smiech /:D/, nedá sa dať menej, ako 5/5 :D ()

Mire odpad!

Prečo??? Nechápavo krútim hlavou, čo je na tomto také smiešne??? Do akých sračiek sa to Dano Dangl pustil :( Improvizácia zúčastneným bohužiaľ vôbec nejde a neustále predvádzajú nesmierne trápnosti ktoré majú byť vtipné (publikum sa buď musí smiať nasilu alebo tam nikto nedisponuje IQ nad 90, inak si to neviem vysvetliť...). EDIT 22.6.2010: No, tak som sa rozhodol že z odpadu zatiaľ dvihnem na dve hviezdičky. Na Youtube som si pozrel pár scénok ktoré boli vcelku vtipné a konečne ma presvedčili že tento program ako-takú úroveň má. Najlepší je jednoznačne Lukáš Latinák a Petra Polnišová, tí vedia z každej situácie vymačkať maximum. Tí ostatní mi tam prídu tak do počtu. EDIT 17.9.2012: Po tom ako som medzičasom vzhliadol niekoľko výstupov na YouTube hlavne od Richarda Stankeho, tak mi neostáva nič iné ako vrátiť hodnotenie späť na odpad!. Absolútne nechápem ako niečo takéto tak strašne trápne môže mať 73%. Zároveň sa mi dosť sprotivila aj dvojica Latinák a Polnišová, ktorých už nemôžem vystáť, rovnako ako Dangla, ktorý sa na tých zhovadilostiach môže smiať ako jebnutý akurát len on. ()

yaqwsx

Na začátek musím podotknou, že mě tento pořad překvapil. Čekal jsem nějakou hrůzu a ono... Ono je to... jakžtakž normální. Občas je však vidět, jak je vše připravené a to tento pořad shazuje. Člověk se směje a najednou mu dojde, jak byl veden za nos. Prozatím dobré, můžu jen doufat, že to tak i zůstane a časem nespadne ke stereotypnosti. ()

mikhail

Súhlasím s komentárom od T2. Relácia zložená z improvizačných scénok z vysokej školy VŠMÚ by nemala byť nijak oslavovaná. Sem tam dobré hlášky, ale inak amatérske a hodné hodín na seminároch improvizácie. Veľmi rýchlo omrzí. ()

teltri

Mne Partička veľmi pomohla v ťažkých chvíľach. Hlavne tento rok keď som sám sedel na večerných smenách v našej firme, pustil som si vždy partičku a parádne som sa nasmial, že ma bolo počuť na celom poschodí. Fajne som si odbúral stres a nervozitu. Samozrejme kvalita relácie dosť kolíše, hlavne v posledných mesiacoch boli slabšie scénky. Najradšej mám klasickú zostavu: Luky, Peťa, Robo a Ďuri a hry v ktorých treba okamžite reagovať správnym slovom npar. posledné písmeno, abeceda, otázka. No a samozrejme fenomenálneho Ďuriho keď háda v Zoznamke a v hre Blázni :) Jasné, že s kamarátmi pri pive sa dá dobre pobaviť. Ale predsa nemá zmysel porovnávať televízny program a súkromnú zábavu v krčme s kamarátmi. Jednak sa k nej nedostanem, lebo nie je dostupná a aj keby som ju videl na nete, asi by som sa nepobavil tak ako oni, pretože niektoré súvislosti by mi unikli, keďže tých ľudí nepoznám. to Averroes: nie nemyslim, pretoze Roba a Duriho som pred Partickou vobec nepoznal, a tak som si ich oblubil, hlavne Duriho ! ()

J0man

zo začiatku zábavné, ale úroveň padá a padá, zo 70% znižujem na 50%, bojím sa, že strata zábavnosti sa ešte prehĺbi ()

arbeit odpad!

Jediný kto sa smeje je asi Dangl, ten má už všetky brušné svaly roztrhané. Silno pripomínajúce maturitné estrády. Od hlupákov pre hlupákov. ()

KateW

Slovenská Partička je perfektní! Nabízí spoustu humoru a kvalitní zábavy. V české P. se mockrát objevuje primitivní humor, který se točí jen kolem prdění a podobně nesměšné vtipkování. Tohle se ve slovenské nestává, nabízí asi 30 minut nabitých na 100%. 5* bez debat ()

RigorMortis odpad!

Keď si porovnám to, čo nám Narkóza dávala vo svojich začiatkoch a čo nám dáva teraz, nejak sa s tým dnešným neviem stotožniť. Partičku som videl párkrát, no Danglov rehot a snaha štvorice o zaujatie divákov priblblým humorom ma nejak neoslovili, ak nerátam občasný sarkastický úsmev. Mám rád komikov, no ak si porovnám Dylana Morana alebo Louisa CK s osadenstvom Partičky, je to ako porovnávať Buckinghamský palác s cigánskou osadou. Takisto aj spomínaná Whose Line Is It Anyway je rozhodne omnoho vyšší level, než táto slovenská produkcia. ()

brzozin

Slovenská verze pořadu je bez chyby. Vzpomněl jsem si na staré dobré časy improvizačních kabaretů, jako například Ruská ruleta. Česká verze se Suchánkem a Genzerem je ubohost, páč tito dva šašci neumí nic jiného, než se trapně pitvořit, vřískat, dělat opičky ale v jejich hlavách se ještě nikdy nezrodilo nic opravdu inteligentního a vtipného. ()

PATWIST

Celkom sledovateľné, na to že si tie žarty vymýšľajú takpovediac na mieste a na to že nepotrebujú nejaké extra investície do rekvizít. Za málo peňazí relatívne dosť muziky. ()